تست قدرت تمرکز با تخم مرغ های سفید

گرگلی دوداس، هنرمند مجارستانی، در آثار هنری شایان ستایش خود، ذهن مردم را به چالش کشیده است. با تست قدرت تمرکز با وب سایت خبرنامه همراه باشید. او خود معتقد است که انسان امروز به لجاظ فعالیت مغز در حد پایینی قرار دارد. لذا آثاری خلق کرده است که بسیار چالش برانگیز است. در چالش امروز او تعداد زیادی تخم مرغ کشیده است. خرگوش ها این تخم مرغ را رنگ کرده اند، اما چند تخم مرغ از چشم تیزبین اونها دور بوده و نتوانسته اند انها را رنگ کنند. تخم مرغ های سفید را پیدا کرده و به خرگوش ها اطلاع دهید. با تست قدرت تمرکز با تخم مرغ های سفید همراه باشید.

بیشتر بخوانید: تست مغز: آیا توانستید ماهی مخفی را در تصویر پیدا کنید!؟

تست قدرت تمرکز با تخم مرغ های سفید

تست قدرت تمرکز با تخم مرغ های سفید

به تصویر با دقت نگاه کنید. برای 10 ثانیه به تصویر خیره شوید.  آیا می توانید تشخیص دهید تخم مرغ های سفید دقیقا کجا هستند؟

.

.

.

.

.

.

.

.

آیا آنها را پیدا کردید؟

.

.

.

.

.

.

.

.

.

اگر تصویر را ندیدید، اشکالی ندارد. دوباره امتحان کنید. می توانید جواب این آزمون را در پایین صفحه ببینید.

.

.

.

پاسخ در زیر آمده است. اگر می خواهید ببینید کدام یک است، هنوز فرصت هست. اگر می‌خواهید یک بار دیگر نگاه کنید، اکنون فرصت دارید تا به بالا بروید.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

برای دیدن پاسخ آماده اید؟

.

.

.

تخم مرغ های سفید و رنگ نشده اینجا هستند.

تست قدرت بینایی: آیا می‌توانید گربه مخفی در این تصویر را پیدا کنید!؟

تست قدرت تمرکز با تخم مرغ های سفید

تست: قدرت تمرکز و بینایی خود را با پیدا کردن روباه‌ها در تصویر محک بزنید!

خوانندگان عزیز و دوست‌داشتنی خبرنامه می توانید از طریق شبکه های اجتماعی ما در اینستاگرام و فیسبوک نظرات و پیشنهادات خود را مطرح نمایند. شما همواره از طریق بخش تفریح و سرگرمی خبرنامه می توانید به جدیدترین تست های شخصیتی و معماها و پازل ها دسترسی داشته باشید.