بینی تنها برای تنفس نیست. بلکه می‌تواند بیشتر از آن چیزی که تصور می‌کنید از شخصیت شما بگوید. تست شخصیت شناسی شکل بینی از شما می‌گوید. از حرکت ابروها گرفته تا شکل پیشانی، ویژگی‌های صورت ما چیزهای زیادی در مورد شخصیت ما آشکار می‌کند. اگر چه همه نمی‌توانند آن را بفهمند. اما در تست شخصیت شناسی شکل بینی در خبرنامه بخوانید.

مطلب مرتبط: تست شخصیت شناسی براساس بلندی مو: بلندی موهای شما درباره شخصیت شما می گوید!

رازهای فاش شده از شخصیت شما در تست شخصیت شناسی شکل بینی 

کوچکترین حرکت صورت می تواند انزجار، شادی و حتی عشق ما را به چیزی نشان دهد. اما این شکل و اندازه ویژگی های فیزیکی صورت ما است که از شخصیت ما صحبت می‌کند. و یکی از این ویژگی ها بینی شماست. بینی می تواند نوع فردی شما، چیزهایی که شما برای آن ارزش قائل هستید. و این که چگونه کسی را دوست دارید را نشان دهد.

مطلب مرتبط: تست شخصیت شناسی براساس نوع خوابیدن: عادت خواب تان از رابطه شما می گوید!

تست شخصیت شناسی شکل بینی

بینی بزرگ

شکل بینی بزرگ

اگر نوک بینی و سوراخ های بینی بزرگی دارید. ممکن است از آن دسته افرادی باشید که از اعتماد به نفس خود به نفع خود استفاده می‌کنند. در تست شخصیت شناسی شکل بینی آمده است که مردم به سمت رهبری منصفانه شما جذب می شوند. و از تعهد شما به کار، سخت متحیر می شوند. معمولا اجازه نمی‌دهید نظرات دیگران بر قضاوت شما تاثیر بگذارد. اگرچه بیشتر اوقات کنترل همه چیز را در دست دارید. اما گاهی دوست دارید همه چیز را رها کنید و از بودن در کنار مردم لذت ببرید. وقتی صحبت از روابطی عاشقانه است، شما فردی هستید که شریک زندگی‌تان می‌داند در لحظه های سخت می‌تواند به شما تکیه کند.

مطلب مرتبط: تست شخصیت: شکل انگشتان پای تان، چه چیزی از شخصیت شما را آشکار می کند؟

بینی گوشتی در تست شخصیت شناسی شکل بینی 

شکل بینی گوشتی

اگر بینی با ریشه‌ باریک دارید که به تدریج به سمت نوک بینی گوشتی تر شده است. احتمالا از آن دسته افرادی هستید که به دلیل تفکر سریع و شوخ طبعی‌تان از احترام بالایی برخوردار هستید. شما راه حل های مختلف یک مشکل را به سرعت پیدا می‌کنید و توانایی و سرعت شما برای عمل به آن ها قابل تحسین است. شما زمان خود را برای افراد کسل کننده تلف نمی‌کنید. با این حال، وقتی نوبت به روابط دوستانه می‌رسد. سرعت خود را کم می‌کنید و به افرادی که برایتان اهمیت دارد می‌فهمانید که به آن ها وفادار هستید. و حتی گاهی همه چیز را کنار می‌گذارید تا برای کسی که دوستش دارید لحظه های خاطره انگیز بسازید.

مطلب مرتبط: تست شخصیت با ابرو: فرم ابروی شما چه چیزی را در مورد شخصیت شما آشکار می کند!

تست شخصیت شناسی شکل بینی رومی

شکل بینی رومی

نام این شکل از بینی از مجسمه های مشهور روم گرفته شده است. و با یک برامدگی کوچک در وسط بینی قابل شناسایی است. اگر بینی به این شکل دارید که به شدت به سمت پایین خم می شود. ممکن است از آن دسته افرادی باشید که به زندگی مثل یک مهمانی نگاه می‌کنید. مردم همیشه قادر به مقاومت در برابر جذابیت شما نیستند. اما آن هایی که شما را می شناسند می دانند که پشت این نگرش راحت، فردی سرسخت و جاه طلب نشسته است.

شما می دانید چه می خواهید و از تلاش برای آن نمی ترسید. ویژگی که افراد زیادی آن را ندارند. در نتیجه، به هر جا پا بگذارید آن ها را تحت تاثیر قرار می‌دهید. با این حال، وقتی نوبت به رابطه شما با شریک زندگیتان می رسد، می دانید که چگونه رفتار کنید. شما از آن دسته افرادی هستید که با عزیزان خود با احترامی که سزاوار آن هستند رفتار می کنید. و این همان چیزی است که آن ها را بیشتر به سمت شما جذب می کند.

مطلب مرتبط: با تست شخصیت شناسی پوسته صدف، زوایای پنهان روانی و شخصیتی خود را بشناسید!

تست شخصیت شناسی شکل بینی دکمه ای

شکل بینی دکمه ای

اگر بینی دارید که شبیه یک دکمه است، احتمالا برای شکل ظاهری تان تعریف و تمجید زیادی شنیده‌اید. اما زیر این زیبایی مغزی نهفته است که تخیل و خلاقیتش همه را متحیر می‌کند. به خصوص کسانی را که شما را دست کم می‌گیرند. علاوه بر این، وقتی کسی را دوست دارید، همه چیز خود را در اختیار او قرار می‌دهید. و از هر فرصتی برای ابراز عشق و علاقه خود استفاده می کنید. با این حال، گاهی اوقات ممکن است زیر تمام احساسات و توقعات افراد نزدیک خود گم شوید. با آن هم آنقدر مصم به قوی ماندن هستید که احساسات خود را مهار کنید. شما قوی‌تر از آن هستید که بسیاری فکر می‌کنند.

مطلب مرتبط: تست شخصیت شناسی با نقاشی: یک شخص را در باران نقاشی کنید تا خود را بهتر بشناسید!

بینی آسمانی در تست شخصیت شناسی شکل بینی 

شکل بینی آسمانی

اگر یک فرورفتگی خفیف در وسط پل بینی دارید، و نوک آن به سمت بالا است. ممکن از آن دسته افرادی باشید که حتی در بدترین موقعیت ها هم مثبت اندیش هستید. هرچند کار آسانی نیست اما شما مصمم هستید که از درد و اضطراب اطرافیان خود بکاهید. مثل یک اسفنج، درد دیگران را جذب می‌کنید و مطمئن می‌شوید که آن ها خوشحال شوند. مهم نیست که آزار آن ها با درون شما چه می‌کند. و هیچ چیزی شما را از دوست داشتن آن‌ها باز نمی دارد. همسر شما می‌داند که شما پشت او ایستاده اید و دوست دارید با او ماجراجویی کنید. چه در اتاق خواب و چه بیرون از آن.

مطلب مرتبط: تست شخصیت شناسی: اولین چیزی که در تصویر دیدید از شخصیت شما می گوید

تست شخصیت شناسی شکل بینی شاهین

شکل بینی شاهین

اگرچه این ممکن چنین شکل بینی غیرجذاب به نظر برسد. این نوع بینی با خم شدن جزئی در مرکز با لبه های تیز است. تست شخصیت شناسی از روی بینی می‌گوید این افراد با این شکل بینی وقتی وارد اتاقی می‌شوند، تقریبا بلافاصله همه سرها به سمت او برمی‌گردند. و اعتماد به نفس‌تان به ذره ذره سلول تان نفوذ می‌کند. این ویژگی شما را تبدیل به فردی می‌کند که به راحتی نمی‌شکند. شما به زندگی بر اساس شرایط واقعی خود باور دارید. علاقه ای نیز به مقید شدن به چیزهای پیش پا افتاده ندارید. دوست دارید با مسیر همراه شوید. اما چیزی که ممکن غریبه یا آشنا در مورد شما درک نکنند. این است که شما به شدت به کسانی که دوستشان دارید وفادار هستید. خواه شریک زندگی تان باشد یا خانواده و دوستان. برای آن ها، شما همیشه فروتن هستید و این ویژگی کمیاب دورن افراد است.