سوالات هوش تصویری جالب

بهترین معماها آنهایی هستند که یک شی، ایده یا یک رویداد روزمره را در نظر می گیرند و از ما می خواهند که به روشی به آن نگاه کنیم که به طور طبیعی هرگز انجام نمی دهیم. خبرنامه در تلاش است تا معماهای سرگرم کننده را برای شما به ارمغان آورد. این معماها مغز شما را به چالش و فعالیت وادار می کند. همین کافی است تا مغزتان همانند دیگر نقاط بدنتان روزانه برای مدتی کوتاه ورزش کند. با خبرنامه و سوالات هوش تصویری جالب با شما هستیم.

بیشتر بخوانید: سوال هوش: تنها افراد دارای ضریب هوشی بالا قادر به حل این معما هستند!

سوالات هوش تصویری جالب

1.سوال سه اتاق

سوالات هوش تصویری جالب

شما در اتاق وسط یک خانه 3 اتاقه گیر کرده اید. اتاق وسطی که شما در آن هستید، فقط یک پنجره با حفاظ های آهنی دارد. اتاق های دو طرف دارای درهایی برای خروج از خانه هستند. در اتاق سمت چپ 2 قاتل حضور دارند که شما به محض ورود به آن اتاق کشته خواهید شد. اتاق سمت راست مجهز به تفنگ‌های لیزری UV خورشیدی است که در هنگام دید باعث مرگ می‌شوند. چگونه فرار خواهید کرد؟

بیشتر بخوانید: سوالات هوش: چندین تصویر هوش که حل آنها باعث تقویت مغزتان خواهد شد!

2. از سوالات هوش تصویری جالب، آتش سوزی در جنگل

سوالات هوش تصویری جالب

دو دوست در حال پیاده‌روی در جنگلی بسیار خشک هستند که آتش‌سوزی عظیم جنگل را می‌بینند که به آنها نزدیک می‌شود. در سوی دیگر مسیر، کوهی عظیم قرار دارد که نمی توان از آن برای فرار عبور کرد. باد آتش جنگل را به طرف آنها می برد و آنها فکر می کنند که آتش یک روز دیگر به آنها می رسد. یکی از دوستان به دیگری اطمینان می دهد که آنها نمی میرند. چرا که  او یک جعبه پر از کبریت، کیک و آب کافی برای زنده نگه بودن برای یک روز با خود آورده است.نقشه فرار آن دوست چیست؟

بیشتر بخوانید: سوالات هوش: چندین تصویر هوش که حل آنها باعث تقویت مغزتان خواهد شد!

3. سوال خواندن در تاریکی

سوالات هوش تصویری جالب

زن و مردی در اتاق نشیمن خود نشسته بودند. مرد خانواده مشغول تماشای تلویزیون بود، اما خانم خانه مشغول مطالعه بود. در ساعت 11 شب برق قطع شد و مرد به رختخواب رفت، اما خانم  به مطالعه ادامه داد. بدون هیچ چراغ یا شمعی! با نبود نور در اتاق، زن چگونه می توانست به خواندن ادامه دهد؟

بیشتر بخوانید: تست شخصیت: به نظر شما احمق ترین فرد در تصویر کدام یکی از آنها است؟

4. مرد سیاه پوش

سوالات هوش تصویری جالب

مردی با پوست برنزه، موها و لباس های مشکی در جاده ای ایستاده بود که چراغ خیابانی نداشت. ماشینی با چراغ‌های جلو خاموش که در این جاده در حال حرکت است، چند ثانیه قبل از اینکه او را زیر بگیرد، متوقف می‌شود. با نداشتن چراغ خیابان و خاموش بودن چراغ های جلو، راننده ماشین چگونه مرد را دید؟

بیشتر بخوانید: تست تصویری:آنچه در تصویر می بینید، نشان می دهد که چقدر مغزتان جوان است؟

5. از سوالات هوش تصویری جالب، محبوس در داخل یک ساختمان

سوالات هوش تصویری جالب

فردی از خواب بیدار می شود و خود را در داخل اتاقی که دارای 4 در خروجی است گرفتار می یابد. در اتاق یک تشک برای خوابیدن فرد، مقداری غذا، آب سردکن و یک بطری آب وجود دارد تا از گرسنگی و تشنگی نمیرد. وقتی دونالد برای بیرون آمدن به دری نزدیک می شود، اعلامیه ای را می شنود که به او در مورد آنچه پشت هر یک از 4 در نهفته است هشدار می دهد.

پشت در اول یک اتاق 50 متری پر از گاز سمی است. در دومی بمبی است که به محض باز شدن در منفجر می شود. پشت درهای سوم و چهارم به ترتیب مارهای سمی و کوسه های گرسنه قرار دارند. او کدام در را باید انتخاب کند و چرا؟

بیشتر بخوانید: تست شخصیت: شکل انگشتان پای تان، چه چیزی از شخصیت شما را آشکار می کند؟

پاسخ سوالات هوش تصویری جالب

پاسخ سوال 1:

شب از خروجی اتاق سمت راست خود بیرون بروید. از آنجایی که لیزرهای UV با انرژی خورشیدی کار می کنند، در طول شب کار نمی کنند.

بیشتر بخوانید: تست شخصیت:با انتخاب یکی از این درختها، ویژگی شخصیتی غالب خود را بشناسید!

پاسخ سوالات هوش تصویری جالب، سوال 2:

آتش‌سوزی‌های جنگلی برای گسترش به چوب، بوته یا علف نیاز دارند. با استفاده از چوب کبریت می توانند آتشی در نزدیکی صخره ایجاد کنند. باد آتش را به سمت صخره می برد و تمام پوشش گیاهی منطقه را می سوزاند. سپس می توانند در منطقه سوخته پناه بگیرند.

بیشتر بخوانید: تست تصویری شاخه های درخت: حیوان مخفی در تصویر از شخصیت شما می گوید!

پاسخ سوال 3:

زن می تواند در تاریکی بخواند زیرا نابینا است و به خط بریل می خواند.

پاسخ سوالات هوش تصویری جالب، سوال 4:

راننده می توانست مرد را ببیند زیرا روز بود نه شب.

پاسخ سوال 5:

او می تواند با استفاده از در اول، از طریق اتاق پر از گاز سمی فرار کند. او باید آب ریز را خالی کند و روی صورتش بگذارد تا هوا وارد یا خارج نشود. سپس او می تواند با خیال راحت هوای داخل دستگاه پخش کننده آب را تنفس کند و در اتاق پر از گاز سمی بدود.

بیشتر بخوانید: تست روانشناسی رابطه: با این تست رابطه خود و شریک عاطفی تان را بشناسید!