تست شخصیت تصویری خانواده

کدام یک خانواده نیست؟ این تست روانشناسی را انجام دهید تا چیزهایی در مورد شخصیت خود بدانید که قبلاً نمی دانستید. مجموعه ای از عوامل وجود دارد که بر سلامت ما تأثیر می گذارد، از جمله روابط. طبق یک مطالعه در مورد شخصیت، روابط و سلامت – روابط اجتماعی ما (به عنوان مثال همسرمان، خانواده ما) می تواند بر سلامت ما تأثیر بگذارد. بخش تفریح و سرگرمی خبرنامه امروز با یک تست شخصیت تصویری خانواده در خدمت شماست. شما به تصویر نگاه کنید و بگوئید کدامیک از آنها نمی توانند یک خانواده باشند!؟

بیشتر بخوانید: تست تصویری شاخه های درخت: حیوان مخفی در تصویر از شخصیت شما می گوید!

تست شخصیت تصویری خانواده، سلامت روان و روابط اجتماعی

یک مطالعه پژوهشی تأثیر انزوای اجتماعی بر سلامت را بررسی کرد. این تحقیق نشان داد که افرادی که از نظر اجتماعی منزوی هستند، مانند افرادی که از نظر فیزیکی غیرفعال هستند، در معرض خطر التهاب قرار دارند. نوع روابط (با اعضای خانواده و دیگران) که از سال‌های اولیه زندگی‌مان ایجاد می‌کنیم، تأثیر عمیقی بر نحوه نگرش ما به جهان، روان‌شناسی و شخصیت ما دارد.

در حالی که روابط سالم باعث گسترش خود می شود، روابط ناسالم ممکن است شما را به فرد بدتری تبدیل کند. تست شخصیت روانشناسی در این پست به شما کمک می کند تا بفهمید روابط شما چگونه شخصیت شما را شکل داده است.

شما باید تصویر داده شده را با دقت ببینید که شامل سه خانواده است که هر کدام یک مادر، یک پدر و یک فرزند دارند. و سپس مشخص کنید – کدام یک از سه نفر خانواده نیستند؟ نتایج به سه دسته تقسیم می شوند حتی اگر تنها یک پاسخ وجود داشته باشد. پاسخ شما روند فکری و شخصیت شما را آشکار می کند.

بیشتر بخوانید: تست چپ مغزی و راست مغزی: با این تست استعدادهای خود را کشف کنید!

اگر پاسخ شما شماره 1 است:

شما فردی هستید که خانواده محور نیستید و بیشتر دوستان و همکاران را در اولویت قرار می دهید. دلیل انتخاب این خانواده احتمالاً این است که فکر می کنید پدر در تصویر نسبت به کودک و مادر بی توجه است.

یا ممکن است فکر کنید که مادر، کودک را از پدری که به نظر غیرمسئول به نظر می رسد. دور می کند. اگرچه شما این خانواده را به عنوان یک خانواده جعلی انتخاب کرده اید، اما هنوز یک خانواده واقعی است که در آن مادر پیدا می شود که کودک را در آغوش می گیرد و از او در برابر پدری بی توجه محافظت می کند.

پاسخ شما به این نکته اشاره دارد که ممکن است بدون وجود پدری قوی بزرگ شده باشید. تعبیر شما همچنین نشان می دهد که شما فردی دلسوز هستید. شما می خواهید زندگی دیگران را بهبود ببخشید. و از این احساس خوشبختی لذت ببرید. ممکن است ندانید که خانواده واقعی چیست. اما اگر یک مادر باشید، غریزه مادرانه، شما را به محافظت از دیگران در برابر رنجی که در زندگی خود متحمل شده اید سوق می دهد.

بیشتر بخوانید: تست بهترین ویژگی شخصیتی: نمادی که می بینید بهترین ویژگی شما را فاش می کند!

اگر پاسخ شما در تست شخصیت تصویری خانواده شماره 2 است

شما فردی خانواده محور هستید و برای عزیزانتان بیش از هر چیزی در این دنیا ارزش قائل هستید. شاید این خانواده را جعلی دانسته باشید، زیرا بزرگترها بیش از حد روی خودشان متمرکز هستند. هم مادر و هم پدر بچه را نادیده می گیرند و حتی دست همدیگر را نمی گیرند.

تعبیر شما نشان می دهد که معتقدید خانواده باید اولویت مهم و اول باشد. کسانی که نیازهای خانوادگی خود را در اولویت قرار می دهند، می توانند روابط پایدار و طولانی مدت ایجاد کنند. شما فردی هستید که همیشه دوست دارد عزیزانتان شاد باشند. از این رو، برای ایجاد اعتماد و حفظ تعهد تلاش می کنید.

بیشتر بخوانید: تست نیازهای یک رابطه: آنچه دیدید، نیازهای پنهانی شما در رابطه عاطفی را فاش می کند!

اگر پاسخ شما در تست شخصیت تصویری خانواده شماره 3 است

ممکن است گذشته آسیب زا داشته و  یا در خانواده ای ناکارآمد بوده باشید. زیرا خانواده 3 خانواده ای شاد و دوست داشتنی است. این تصویر والدین دلسوز و مهربان و همچنین پیوند خوب با کودک را به تصویر می کشد. باورش سخت است که این خانواده جعلی باشند!

نظر شما حکایت از تفکر منفی و بیماری روانی و عدم اعتماد دارد. چنین برداشتی ممکن است ناشی از تربیت بد والدین و روابط ضعیف درست از سنین پایین باشد. ممکن است در دوران کودکی شاهد آزار، خشونت، یا جدایی والدین بوده باشید که نتیجه آن درک نادرست از خانواده سالم است.

بیشتر بخوانید: تست قدرت ذهن: آنچه ابتدا در این تصویر می بینید، قدرت ذهن شما را آشکار می کند!