تست شخصیت شناسی با سبک حمل کیف

چگونه کیف خود را حمل می کنید؟ می گذاری بر روی پشت ات که راحت و بی خیال قدم بزنی یا اینکه آن را در دستان خود حمل می کنی!؟ به گفته پتی وود، کارشناس زبان بدن، اگر می‌پرسید این موضوع چقدر اهمیت دارد، لطفاً بدانید که نحوه حرکت با کیف دستی‌تان چیزهای زیادی در مورد شخصیت می‌گوید. توجه به این مسئله در مورد وضعیت، سلیقه و دیدگاه شما به زندگی صحبت می کند. کاتلین هندریکس، یکی از پیشگامان در زمینه روان درمانی بدن محور، موقعیت های مختلف حمل کیف و ویژگی های شخصیتی مرتبط با آن را برجسته کرده است. امروز نیز با بخش تفریح و سرگرمی خبرنامه همراه باشید با یک تست شخصیت شناسی جالب. تست شخصیت شناسی با سبک حمل کیف، را حتما امتحان کنید.

پس بیایید ببینیم که سبک حمل کیف دستی شما در مورد شخصیت و سبک زندگی شما چه می گوید. روشی که کیف خود را حمل می کنید شخصیت شما را آشکار می کند.

بیشتر بخوانید: طالع بینی سلتیک: تاریخ تولد شما چه چیزی از شخصیت شما را فاش می کند!

1. پشت سرتان در تست شخصیت شناسی با سبک حمل کیف

اگر کیف خود را پشت سر خود حمل می کنید، پس ماجراجو و مستقل هستید. شما در هر لحظه آماده سفر هستید و برای هر موقعیتی آماده هستید. برای شما مهم نیست که دیگران در مورد شما چه فکری می کنند. زیرا تمرکز شما بر روی راحتی، استایل، و بدون درهم ریختگی است. مردم شما را تحسین می کنند زیرا خودکفا و قابل اعتماد هستید.

بیشتر بخوانید: تست قدرت ذهن: آنچه ابتدا در این تصویر می بینید، قدرت ذهن شما را آشکار می کند!

2. در دست شما

این معادل حمل یک کیف است، اما زمانی که کیف شما خیلی کوچک است، گزینه ای فوق العاده است. حمل کیف در دست نشانه آن است که می خواهید همه چیز در کنترل شما باشد و زندگی حرفه ای شما مرتب باشد.

شما همیشه دوست دارید در مورد همه چیز و همه افراد به روز باشید. اگر شرایط ایجاب کند، می توانید تمام حقیقت را در مورد خودشان به دیگران بگویید. گفته می شود، شما فردی بسیار قابل اعتماد هستید، که باعث می شود افراد بیشتری برای کمک به شما مراجعه کنند. مردم به این دلیل جذب شما می شوند که شما مدرن، با اعتماد به نفس، مستقل، هدف گرا، سازنده و دارای تصویری قوی از خود هستید.

بیشتر بخوانید:تست شخصیت با ابرو: فرم ابروی شما چه چیزی را در مورد شخصیت شما آشکار می کند!

3. روی شانه در تست شخصیت شناسی با سبک حمل کیف

اگر کیفتان را روی شانه‌هایتان حمل می‌کنید، خواننده خوب و با درایت هستید. همچنین نشان می دهد که شما بی خیال و دارای اعتماد به نفس هستید.

بیشتر بخوانید: در ابتدا چه تصویری نظر شما را جلب کرد!

4. بالای شانه شما روی بدن

حمل کیف روی شانه با  انداختن بند آن در دور بدن، بهترین راه برای محافظت از اموال ارزشمند در کیف و همچنین لذت بردن از آزادی حرکت است. راحت‌ترین و مطمئن‌ترین. این سبک از حمل کیف مناسب کسانی است که زیاد سفر می‌کنند. این همچنین نشان دهنده تصویر مستقل شما از خود است. شما فردی هستید که ثروت را به رخ می کشد، اما کاملا سخاوتمند هستید. با این حال، کراس بادی با کیف در پشت نشان دهنده شخصیتی خونسرد، آرام و جمع است.

بیشتر بخوانید: تست شخصیت: در تصویر چند اسب می بینید؟

5. روی شکم در تست شخصیت شناسی با سبک حمل کیف

افرادی که کیف و یا کیسه ای را روی شکم خود حمل می کنند بسیار سریع راه می روند و عجیب و غریب بودن آنها اغلب فراتر از حد و مرز است. آیا شما هم یکی از آنها هستید؟ ذهن سریع و تخیل روشنی دارید که شما را به فردی بسیار جالب برای همه تبدیل می کند. با این حال، اگر کیف شما را خیلی محکم گرفته یا به بدن فشار دهید، نشان دهنده عصبی بودن یا ناامنی است.

بیشتر بخوانید: تست شخصیت: با نگاه کردن به تصویر بگوئید چه کسی گلدان را شکسته است؟