کانتور حرفه ای بینی

بله با کانتورینگ و با چند حرکت ساده برس آرایش، می توانید به طرز جادویی ساختار طبیعی صورت خود را مشخص تر کردن استخوان گونه، خط فک زیباتر کنید. که اگر این خطوط کانتور به درستی سر جایش قرار بگیرد، می تواند معجزه ای برای چهره شما باشد. اما اگر درست انجام نشود، چهره را بد ترکیب تر می‌کند. به عبارت دیگر، دقیقاً برعکس چیزی که دنبالش بودید، اتفاق خواهد افتاد. نکته کلیدی برای کانتور حرفه ای بینی، انتخاب سایه های مناسب، استفاده از ابزار آرایش مناسب، و البته ترکیب این دو است. پس برای دانستن روش بهتر کانتورینگ ادامه این مطلب را مطالعه نمایید.

مطلب مرتبط: کانتور مناسب پوست صورت: تمام آنچه که باید در انتخاب کانتور توجه کنید!

1. صورت خود را آماده کنید

قانون اصلی استفاده از آرایش همیشه با پایه شروع می شود. صورت خود را مانند یک بوم نقاشی جدید در نظر بگیرید. باید برای ادامه روتین آرایشی آماده شود. استفاده از یک مرطوب کننده خوب روی پوست تمیز و به دنبال آن پرایمر تضمین کننده این است که هر محصولی که بعد از آن استفاده شود روی پوست حل خواه شد. و برای طول روز روی پوست باقی خواهد ماند. بنابراین در نهایت تمام آسوده خاطر خواهید بود. خوشبختانه، تقریباً برای هر نوع پوستی یک پرایمر صورت وجود دارد. هنگامی که پرایمر را روی صورت زدید، می توانید شروع به زدن کرم پودر و کانسیلر مورد علاقه خود کنید.

مطلب مرتبط: کانتور بر اساس فرم چشم: چگونه چشمانی جذاب و گیرا داشته باشیم!

2.کانتور حرفه ای بینی، سایه و کانتور خود را انتخاب کنید

و حالا قسمت وسوسه انگیز ماجرا، با کانتور کرم شروع کنید که یک تا دو درجه تیره تر از رنگ پوست شما است. با استفاده از یک برس نازک، خطی روی دو طرف بینی بکشید. هرچه خطوط را به هم نزدیکتر کنید، بینی شما نازک‌تر و کشیده‌تر به نظر خواهد رسید. وقتی این قسمت را کامل کردید، می‌توانید سراغ دیگر قسمت های صورت مثل کانتور پیشانی، استخوان گونه و فک بروید. این گونه چهره ایی برجسته تر و زیباتری خواهید داشت.

مطلب مرتبط: ۱۲ بهترین نکات آرایش صورت که شما را در سال ببر متفاوت نشان خواهد داد!

3. کانتور بینی را با هایلایتر به پایان برسانید

هنگامی که خطوط سایه کانتور را روی بینی کامل کردید، به یک هایلایت نیاز دارید تا روی بینی و وسط دو خط کانتور بزنید. با استفاده از هایلایتر مورد علاقه خود، یک خط مستقیم در مرکز بینی خود بکشید و کمی روی نوک بینی بکشید، سپس با نوک انگشت خود آن را محوتر کنید. برای رسیدن به روشنایی ایده آل خود، پالت هایلایت مات براق امتحان کنید. یا پالت های رنگی که می‌توانید روشن و تیره بودن رنگ های آن را خودتان انتخاب کنید.

مطلب مرتبط: چگونه آرایش چشمی زیبا برای شب سال نو داشته باشیم

اشکال مختلف بینی و نحوه کانتور کردن آن‌ها

کانتور کردن بینی می تواند به شما در ایجاد “شکل بینی عالی” کمک کند و تکنیک های مختلفی بر اساس شکل و اندازه بینی شما استفاده می شود. تکنیک‌های کانتورینگ می‌توانند بینی شما را بلندتر، کوتاه‌تر، پهن‌تر، نازک‌تر یا صاف‌تر نشان دهند.

کانتور حرفه ای بینی، بینی بلانت یا سر کند:

بینی بلانت یا سر کند لیفت کافی ندارد. تشخیص این شکل آسان است زیرا شکل صاف بینی مستقیم برابر با گونه ها قرار می گیرد. یک بینی بلانت به ابعاد اضافی در طرفین نیاز دارد. بنابراین، خطوط کانتور را در هر طرف استخوان خط بینی بکشید و سپس به سمت پایین ادامه دهید و محو کنید.

مطلب مرتبط: فواید یوگای صورت برای جوان سازی پوست+شیوه تمرین یوگای صورت

بینی باریک بلند:

بینی های نوع باریک دارای پل بسیار نازک و باریکی هستند. این نوع بینی نیاز به یک کانتور پهن کننده جزئی دارد و می توانید جلوه های کوتاه کننده کانتور بینی را نیز امتحان کنید. خطوط کانتور را با حفظ فضای کافی بین آن‌ها بکشید. قسمت باقیمانده از وسط را با یک خط ضخیم از هایلایتر پر کنید. از کرم کانتور برای پوشاندن نیمی از نوک بینی استفاده کنید تا بلندی آن کمتر دیده شود.

کانتور حرفه ای بینی، بینی مثلثی شکل:

بینی های مثلثی شکل در قسمت سوراخ های بینی بسیار پهن تر و در زیر ابرو بسیار نازک هستند. و ظاهری نامتناسب ایجاد می کند. می توانید با کشیدن خطوط صاف از پایه ابروها و تا نوک بینی تعادل ایجاد کنید. همچنین می‌توانید با یک خط کانتور نیم دایره در حباب بینی، نوک بینی را مشخص تر و بلند تر نشان دهید.

مطلب مرتبط: تست شخصیت شناسی با بینی: فرم بینی شما، در مورد شما چه اطلاعاتی ارائه می دهد!

بینی پیازی شکل:

سوراخ های بینی پهن و با برجستگی بیشتر با یک پل نازک یعنی بینی پیازی شکل. برای کمرنگ تر کردن ظاهر این بینی ها، خط مستقیم کانتور بینی را به نوک بینی برسانید. محو کردن کانتور به سمت پایین می تواند برجستگی سوراخ بینی پیازی را کاهش دهد.

کانتور حرفه ای بینی، بینی کج:

بینی کج ممکن است به جای بودن در یک خط مستقیم، ناهموار یا کمی مایل به نظر برسد. این سخت‌ترین شکل بینی برای کانتورینگ است، اما می‌توانید با کمی تمرین ظاهری عالی برای بینی ایجاد کنید. گردن خود را کمی خم کنید و مستقیم به آینه نگاه کنید، تا حد امکان یک جفت خط موازی، از ناحیه ابرو تا به پایین بکشید. خطوط ممکن است از شکل نامنظم بینی پیروی کنند، اما محو کردن صحیح آن ظاهری یکنواخت روی بینی خواهد گذاشت. برای مقابله با ظاهر کج بینی، یک هایلایتر را با دقت روی پل بینی بزنید. استفاده از تکنیک های کانتورینگ و هایلایت مناسب برای بینی می تواند به شما در رسیدن به نتیجه دلخواه کمک کند.

مطلب مرتبط: ۱۲ ویژگی جسمانی که شخصیت شما را رو می‌کند

چند ترفند ساده کانتورینگ بینی

شما می توانید با پیروی از برخی ترفندهای کانتورینگ بینی و تسلط بر هنر کانتور کردن بینی، چهره خود را به زیبایی متحول کنید.

آماده سازی صورت

از روتین آرایشی خود، کرم مرطوب کننده، پرایمر و ضد آفتاب و یا هر چیز دیگر پیروی کنید. پایه آرایش خود را مات انجام دهید و آرایش خود را با پودر فیکس کننده، تکمیل کنید تا هرگونه درخشندگی را از بین ببرید.

مطلب مرتبط: روش های برای برنزه شدن سریع و بی خطر:  با این ۴ روش به سرعت برنزه می شوید

کانتور حرفه ای بینی، خطوط روی بینی

دو خط که از استخوان ابرو شروع می شود و تا نوک بینی پایین می‌آید، بکشید تا یک خط کاملا صاف داشته باشید. می‌توانید با کشیدن یک خط کمرنگ شروع کنید و اگر از آن چه می‌بینید راضی هستید، آن را تیره کنید. اگر می‌خواهید خطای دید بیشتر برای نازک‌تری نشان دادن بینی خود ایجاد کنید، خطوط را نزدیک‌ به هم بکشید. هرچه خطوط شما نزدیک تر باشد، بینی شما نازک تر به نظر می رسد. محصولات زیادی وجود دارد که می توانید برای کانتور بینی خود انتخاب کنید. می‌توانید برای کانتور از کانسیلر تیره‌تر، پودر کانتورینگ، برنزه‌کننده مات یا سایه‌ای از یک پالت کانتور انتخاب کنید. مطمئن شوید که رنگ کانتورینگ فقط 1 یا 2 درجه تیره تر از رنگ طبیعی پوست شما باشد. استفاده از پودر می تواند آسان تر از محصولات کرم برای کانتورینگ باشد.

مطلب مرتبط: نحوه تمیز کردن برس های آرایشی: ۹ بهترین ترفند برای تمیز کردن برس های آرایشی

پل بینی را برجسته کنید

هایلایتری با رنگ 1 تا 2 درجه روشن تر از رنگ پوست طبیعی خود انتخاب کنید. پل بینی خود را هایلایت کنید و هایلایتر را در یک خط نازک که از بالای بینی شروع می شود و تا نوک بینی شما پایین می آید، بزنید. می توانید از محصولات هایلایتر، سایه چشم مایل به سفید یا مات، کانسیلر یا کرم پودر استفاده کنید. باید یک یا دو درجه روشن تر از فونداسیونی باشد که قبلا زده اید.

ترکیب کامل کانتورینگ

ترکیب کردن سایه ها برای داشتن بینی کانتور شده بسیار مهم است. اگر سایه های کانتور به درستی ترکیب نشود. ممکن است خطوط خشن روی صورت شما ظاهر شود که می تواند منجر به زشتی صورت شما شود. برای داشتن ظاهر بینی باریک تر، بینی را به سمت داخل و مرکز بینی خود محو و ترکیب کنید.

مطلب مرتبط: ۱۲ رمز و راز داشتن چهره ای خیره کننده و زیبایی بدون آرایش

کانتور حرفه ای بینی، کانتور نوک بینی

اگر بینی گرد یا پیازی یا بینی با نوک پهن‌تر دارید، استفاده از سایه‌های تیره‌تر می‌تواند ویژگی‌ بلندی زیاد بینی را از بین ببرد. فقط با زدن کمی برنزر مات یا سایه چشم در نوک بینی، روی منحنی بین سوراخ های بینی، می‌توانید بینی را کوتاه تر نشان دهید.

کانسیلر برای باریک تر کردن بینی

برای ایجاد خطای دیدی برای باریک دیده شدن بینی، می توانید از کانسیلر یک یا دو درجه روشن تر از رنگ پوست خود استفاده کنید. این سایه را دو طرف بینی خود بمالید و آن را با پودر فیکس کنید. این ترفند آرایش کانتور بینی، سایه ها را از بین برده و بینی شما را باریک تر نشان می‌دهد.

مطلب مرتبط: ۱۰ بهترین رنگ جذاب ناخن برای کسانی که می خواهند عید امسال متفاوت باشند

روش های کانتورینگ بینی می تواند ترسناک نیز باشد. آرایش اصلاحی کانتورینگ و هایلایت به یکی از پرکاربردترین و محبوب‌ترین تکنیک‌ها در دنیای همیشه در حال رشد محصولات آرایشی تبدیل شده است. استفاده از بهترین محصولات و لوازم آرایش کانتور مانند برس و اسفنج در کنار تکنیک ها و ترفندهای مناسب کانتور بینی می تواند بینی و صورت شما را به زیباتر کند. به جای جراحی های پلاستیک از کانتورینگ استفاده کنید. کانتورینگ درست نه تنها ظاهری زیباتر به شما می‌بخشد بلکه اعتماد به نفس شما را نیز بالا می‌برد.

چقدر این پست مفید بود؟

روی یک ستاره کلیک کنید تا به آن امتیاز دهید!

میانگین امتیاز 0 / 5. تعداد آرا: 0

تا الان رای نیامده! اولین نفری باشید که به این پست امتیاز می دهید.

دمنوش گیاهی سریع‌ترین راه برای لاغری شکم و پهلو

نوشیدن یک فنجان دمنوش و چای گیاهی در روز به شما کمک خواهد کرد تا وزن خود را به میزان دلخواهتون پایین بیاورید. دمنوش‌های گیاهی علاوه بر سم‌زدایی و فوایدی که برای بدن دارند، سریع‌ترین روش لاغری و چربی‌سوزی هم هستند و شما در مدت زمان کم، صاحب تناسب اندام شگفت‌انگیزی خواهید شد. برای شرکت در چالش ۷ کیلو لاغری در یک ماه، همین الان مشاوره رایگان بگیرین.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *