رنگ مو برای پوست زیتونی

تغییر رنگ مو یک راه عالی برای تغییر ظاهر شماست. در حالی که هیچ مرزی در قلمرو آرایش و مو وجود ندارد (که خیلی هم هیجان انگیز است). قوانینی وجود دارد که باید هنگام انتخاب رنگ مو برای پوست زیتونی رعایت کنید. برای کمک به تغییر ظاهر شما، ما فهرستی از بهترین سایه‌هایی که رنگ زیتونی را تکمیل می‌کنند، گردآوری کرده‌ایم. به خواندن ادامه دهید تا یاد بگیرید چگونه بهترین رنگ مو را برای پوست زیتونی و چشمان قهوه ای خود انتخاب کنید!

مطلب مرتبط: ۲۰ شیک ترین و زیباترین رنگ مو در سال ۲۰۲۲: رنگ های قرمزی که باید امتحان کنید

برای انتخاب رنگ مو برای پوست زیتونی؛ شما نیاز به تغییر دارید:

مادران در بلند شدن مو از روغن نارگیل برای تغذیه و درخشندگی آن‌ها استفاده می‌کردند که نشانه سلامتی بود. اما در این روزگار، ما خواهان تغییر هستیم، فاصله گرفتن از ناهنجاری آن چه بود به آن چه که می‌تواند باشد. از این رو، کمی عجیب و البته سرگرم کننده است که با رنگ‌های مو، تیره یا روشن به ظاهر خود تغییر وارد کنید.  با نکات مثبت، ویژگی ها و شخصیت خود بازی کنید. و سپس از خود بپرسید که آیا رنگی که در مدل های مجلات براق و افراد مشهور می بینید. به بهترین شکل با موضع شما مطابقت دارد یا نه! یا وقتی نوبت به شما می رسد، این دستورالعمل فاجعه است؟. به همین دلیل است که داشتن رنگ‌های مناسب برای موی شما بسیار مهم است. آن چه پوست شما را زیباتر کند اما در تضاد با آن نباشد.

مطلب مرتبط: ۲۳ بهترین مدل مو دخترانه که می‌توانید برای سال جدید انتخاب کنید

رنگ پوست شما چیست؟

ما دارای رنگ پوست گرم یا سرد هستیم و راهی وجود دارد که بفهمیم پوست ما دارای رنگ گرم است یا سرد. در این جا مراحلی وجود دارد که می‌توانید به نتیجه برسید: صورت خود را با یک پاک کننده گیاهی ملایم بشویید تا همه آلودگی ها، کثیفی ها و ناخالصی ها پاک شوند.

  • در اتاقی که نور طبیعی زیادی از آن عبور می کند، جلوی آینه بایستید.
  • با یک دست، یک تکه کاغذ قرمز و یک تکه کاغذ زرد بگیرید.
  • در طرف دیگر، هر کدام تکه های آبی، نقره ای، سبز و سفید بگیرید.
  • هر یک از کاغذها را یکی یکی کنار سطح پوست صورت خود قرار دهید.

مطلب مرتبط: ۱۰ بهترین مدل مو برای موهای نازک در سال ۲۰۲۲

اگر رنگ خاصی پوست شما را صاف نشان می‌دهد و باعث درخشش شما می شود. به عنوان مثال اگر رنگ زرد یا قرمز باعث زیباتر شدن پوست شما می‌شود، رنگ پوست شما گرم است. اگر یکی از رنگ های گروه دیگر باشد، پس شما جزو گروه رنگ پوست سرد هستید. شما می توانید همین ترفند را زیر نور خورشید انجام دهید و از تکه های کاغذ رنگی به صورت جداگانه استفاده کنید. مایل به آبی به معنای رنگ‌های سردتر است. در حالی که رنگ‌های مایل به سبز به معنای رنگ‌های پوست گرم‌تر است.

مطلب مرتبط: کدام مدل مو برای فرم صورت شما مناسب است؟

چه ارتباطی برای انتخاب رنگ مو با رنگ پوست وجود دارد؟

اکنون که می دانید چگونه ته رنگ پوست خود را بررسی کنید. و باید گفت این یک ویژگی دائمی برای زندگی نیست. بلکه به لطف آفتاب برنزه و عناصری که می توانند پوست را روشن یا تیره کنند وجود دارد. برای پوست زیتونی و چشمان قهوه ای چه مرد و زن، سایه های قرمز بهترین هستند. گزینه های رنگ برای پوست زیتونی و چشمان قهوه‌ای عبارت است از رنگ مو بلوند توت فرنگی یا سبزه قهوه ای نیز با کلاس است.

مطلب مرتبط: ۲۰ مدل موی کوتاه زیبا برای صورت های گرد

برای انتخاب رنگ مو برای پوست زیتونی؛ آیا ته رنگ پوست قرمز دارید؟

به رنگ های زیر فکر کنید. موکا قهوه ای، بلوندهای یخی، قرمزهای بنفش همه مناسب چهره با ته رنگ قرمز است.

نکته: اگر پوست زیتونی تیره دارید، هرگز از رنگ های قهوه ای متوسط ​​و بلوند استفاده نکنید.

در مورد چشم ها صحبت کنیم، در حالی که بیشتر چشمان آبی ها از رنگ موی مسی استفاده می کنند. و دختران با چشمان فندقی قهوه ای و شکلاتی را ترجیح می‌دهند. با چشم های زیتونی برای جلوه هر چه بیشتر، می توانید به ته رنگ سبز فکر کنید. قرمزهای نارنجی، بلوندهای طلایی، بلوندهای عسلی، سبزه های شکلاتی هم گزینه های خوبی است.

آیا رنگ پوست گرمتری دارید؟

قهوه ای خاکستری بهترین تطابق با رنگ پوست گرم را دارد. یا هم می توانید به رنگ بژ فکر کنید، یا رنگ بلوند شامپاین. می‌توانید قرمزهای تیره نیز استفاده کنید. اگر دوست داشتید مخلوط بنفش و خرمایی هم بهترین می‌شود.

مطلب مرتبط: راهنمای انتخاب مدل مو با توجه به فرم صورت: چه مدل مویی به شما می آید؟

درباره آمبره چطور و آیا باید با چشمان قهوه ای و پوست زیتونی به این گزینه هم  فکر کنیم؟

بله چرا که نه! انتخاب درستی داشته باشید. پوست و چشم‌های با رنگ گرم و سرد، هر دو می‌توانند از رنگ‌های تیره استفاده کنند. رنگ های طبیعی جلوه بهتری به ظاهره شما می‌دهد. ما از شما می خواهیم که با آرایشگر شخصی خود مشورت کنید تا بدانید چه رنگی برای شما مناسب تر است. و همچنین از روش کارت سایه نیز استفاده کنید. از رنگ کردن موهایتان لذت ببرید، اما بگذارید ویژگی کلی، باعث تحسین شما باشد، نه فقط چشم و پوست!