تست شخصیت با کلید

ممکن است از انجام تست های شخصیتی خود در سایت های مختلف خسته شده باشید. ممکن است فکر کنید که این فقط یکی دیگر از موارد است که فقط وقت شما را تلف می کند و چیزی را آشکار نمی کند. خوب، شما نمی توانید بیش از این اشتباه کنید! تست شخصیت با کلید ناخودآگاه سوالات بسیار هدفمندی می پرسد و از این رو، از اینکه متوجه شوید نتایج چقدر دقیق هستند شگفت زده خواهید شد! امروز هم با بخش تفریح و سرگرمی خبرنامه همراه باشید تا بیشتر خود را بشناسید. همواره دیدگاهها و نظرات خود را از طریق شبکه های اجتماعی خبرنامه در اینستاگرام و فیسبوک با ما در میان بگذارید. منتظر نقطه نظرات شما هستیم.

اهمیت تست شخصیت با کلید

شما از دیدن دقت این تست متحیر خواهید شد. این به این دلیل است که این تست تصویری، تست شخصیت با کلید، از شما سوالات خاصی در مورد ضمیر ناخودآگاه شما می پرسد و در نتیجه نتایج به طرز شگفت آوری صحیح است. این چیزی است که دکتر ابیگیل برنر در مورد این مفهوم در Psychology Today می نویسد:

ناخودآگاه به عنوان منبع خلاقیت، شهود، الهام، شناخت درونی، به هم پیوستگی و روشنگری معنوی شناخته می شود. در این قلمرو، واقعیت تغییر می‌کند و گسترش می‌یابد. ماتریسی ایجاد می‌کند که بسیار کشسان‌تر و چند بعدی‌تر از آن چیزی است که ذهن خودآگاه آن را درک می‌کند.

پیام‌هایی که از رویاهای خود دریافت می‌کنیم. نمادها یا کهن الگوهای اولیه که از اجدادمان به ما منتقل شده‌اند، ما را از آنچه برای هر یک از ما منحصر به فرد، معتبر و مقدس است، آگاه می‌سازند. وقتی به این پیام ها توجه می کنیم، مسیر تکامل روح خود را دنبال می کنیم.

این نمادها و کهن الگوها عناصر اساسی ناخودآگاه جمعی هستند. دستگاه ساختاری درون روانی جهانی که برای انسان ذاتی است. آنچه در اینجا بسیار ناراحت کننده است، این است که کلمات برای برقراری ارتباط یا انتقال پیام ضروری نیستند. گاهی تصویر، اندیشه، مفهوم یا ایده کامل را بدون استفاده از کلمات برای توصیف آن، منتقل می کند. ضرب المثل یک عکس ارزش هزار کلمه دارد.

بنابراین، این تست شخصیت با کلید، را انجام دهید و ببینید نتایج چقدر دقیق هستند. شما فقط باید از بین 6 نوع کلیدی که در تصویر داده شده است یک کلید را انتخاب کنید و ما دقیق ترین نتایج را در مورد ویژگی های شخصیتی پنهان شما ارائه خواهیم داد.

بیشتر بخوانید: تست شخصیت شناسی با کمک بازو: روی هم گذاشتن بازوها از شخصیت شما می گوید

نتایج تست شخصیت با کلید:

اگر کلید نوع 1 را انتخاب کنید.

شما ساده ترین و رایج ترین کلید را انتخاب کردید. بدون هر گونه تزئینات فانتزی. اما با وجود ظاهر ساده، بسیار کاربردی و در باز کردن قفل درب ها بسیار موثر است. شما منطقی، متفکر، بسیار تحلیل گر، مصمم و قوی هستید. شما فردی عملی هستید و در زندگی بیشتر به دنبال سودمندی هستید تا چیزهای فانتزی. با این حال، یک جنبه آسیب پذیر و شکننده در شخصیت شما وجود دارد که هر از گاهی آشکار می شود.

بیشتر بخوانید: ابتدا کدام شخص دچار حادثه می‌شود؟ پاسختان شخصیت شما را فاش می‌کند!

اگر کلید نوع 2 را انتخاب کنید.

شما کلیدی را انتخاب کرده اید که نشان دهنده شخصیت بسیار قابل اعتماد است. این کلید می تواند تمام درهای یک قلعه جادویی را باز کند. انتخاب این کلید به این معنی است که شما فردی قوی و کاریزماتیک، مبتکر و سرشار از انرژی خلاق هستید. شما نظرات خود را صریح بیان می کنید. معمولاً به آنچه آرزو دارید می رسید. شما از این که در دام وعده ها گرفتار شده اید امتناع می کنید. آزادی خود را بالاتر از هر چیز دیگری ارزش می گذارید. یک روح آزاد دارید  و بزرگترین قدرت شما مستقل بودن است.

بیشتر بخوانید: نوع راه رفتن شما از شخصیت تان چه می گوید؟

اگر کلید نوع 3 را انتخاب کنید.

شما یک کلید غیر معمول را انتخاب کرده اید که ساختار کمیاب دارد. این نشان می دهد که شما فردی با اعتماد به نفس با خودباوری بالا هستید. در غیر این صورت چرا به سمت چنین کلید عجیب و غریبی کشیده می شوید؟ برش های گزنده کلید دشوار است، که باعث می شود فرد مطمئن نباشد که آیا می تواند قفل خاصی را باز کند یا خیر. فردی مصمم هستید و همیشه ایده های جالبی به ذهنتان خطور می کند. شما منحصربه‌فرد هستید و از بقیه متمایز هستید. جسور هستید و هرگز از بیان نظرات خود نمی ترسید. همیشه منتظر یک چالش جدید هستید و آنها را بدون دوبار فکر کردن می پذیرید. شما کنترل ثابتی بر زندگی خود دارید و برای همیشه آماده شروع یک ماجراجویی تازه هستید.

بیشتر بخوانید: تست شخصیت شناسی با انتخاب درب دلخواه: کدام درب حس بهتری برایتان می دهد؟

اگر کلید نوع 4 را انتخاب کنید.

شما کلیدی را انتخاب کرده اید که شبیه یک برگ شبدر چهار لبه است. آیا به آن توجه کردید؟ انتخاب شما نشان می دهد که شما فردی خوش برخورد، آفتابی، مثبت اندیش و راحت هستید. شما همیشه به جنبه روشن چیزها نگاه می کنید و جهان را با نگرش “همیشه نیمه پر لیوان” می بینید. با این حال، مراقب افرادی باشید که سعی می کنند از روحیه خوش بینانه شما سوء استفاده کنند. شما همچنین باید مراقب نگرش راحت خود باشید، زیرا گاهی اوقات شما را پرت و پرت می کند. و ممکن است بدون اینکه متوجه شوید شما را دچار مشکل کند.

بیشتر بخوانید: تست حقیقت زندگی: تست ساده ای که بخشی از حقایق زندگی شما را آشکار می کند!

اگر کلید نوع 5 را انتخاب کنید.

کلیدی که انتخاب کرده اید پر از تزئینات پیچیده است. بسیار شبیه به آنچه در افسانه ها و دنیاهای تخیلی می بینید. این نشان می دهد که شما خلاق هستید و تخیل روشنی دارید. شما یک رویاپرداز با اصالت ودارای شخصیت منحصر به فرد هستید. جنبه منفی این موضوع این است که شما چیزها را شخصی می‌گیرید. و گاهی اوقات، منحصربه‌فرد بودن شما به خوبی پذیرفته نمی‌شود. باعث می‌شود احساس کنید کنار گذاشته شده‌اید و دچار سوءتفاهم شده‌اید.

بیشتر بخوانید: اولین شیئی که در عکس می بینید؛ شخصیت شما را مشخص می کند!

اگر کلید نوع 6 را انتخاب کنید.

شما کلید معمولی و کلاسیک را انتخاب کرده اید. انتخاب شما نشان می دهد که شما فردی منطقی هستید. زیرا کلید می تواند انواع مختلف درها را باز کند. این نشان می دهد که شما قضاوت درست و حس خوبی دارید. شما قدرت تمرکز شگفت انگیزی دارید. با این حال، برای شما بسیار دشوار است که فراتر از منطقه راحتی خود را کشف کنید. شما ترجیح می دهید مسیر سنتی را انتخاب کنید. شما فردی فوق العاده وفادار هستید و از اطرافیان خود انتظار وفاداری مشابهی دارید.

بیشتر بخوانید: شخصیت شناسی با درخت:با انتخاب یکی از این درخت ها، خود را بهتر بشناسید!!