سوالات هوش

سوالات هوش نیازمند توجه و دقت در صورت خود سوال ها است. توجه و دقت به سوالات هوشی می تواند، سبب افزایش بیشتر تمرکز در شما شود. همانگونه که جسم نیاز به ورزش دارد، مغز نیز نیاز به ورزش دارد. با کمک سوالات هوش می توانید، مغز خود را به فعالیت وادار کنید. امروز هم با بخش تفریح و سرگرمی خبرنامه همراه باشید.

از سوالات هوش؛ شماره 1:

مردی با اسلحه، کیف و ضبط صوت پیدا شد. وقتی پلیس دکمه «پخش» را فشار می‌دهد تا آخرین ضبط‌شده روی نوار را گوش کند، صدایی می‌شنود که می‌گوید: «خیلی از این زندگی خسته شده‌ام، می‌خواهم همین الان به دردم پایان دهم.» و سپس شلیک گلوله. اما پلیس فکر می کند که این یک قتل است، نه یک خودکشی. چرا پلیس ها با وجود ضبط صدا فکر کردند این یک قتل است؟

سوالات هوش

 پاسخ ها در پایین، بعد از سوالات هوش آمده است.

بیشتر بخوانید: تست هوش با تصاویر: ۳ سوال ویژه برای کسانی که باهوشند و معما را دوست دارند

سوال شماره 2:

یکی از دو زنی که در اتاق نشسته اند، مادر بچه روی زمین است. تصویر را با دقت بررسی کنید و ببینید کدام یک مادر کودک است؟

سوالات هوش

از سوالات هوش؛ شماره 3:

مردی توسط همسایه اش متهم به دزدی شد. طبق گفته همسایه اش به پلیس، این مرد در شب سال نو به مهمانی در خانه همسایه اش آمده و مقداری اشیاء قیمتی را از خانه سرقت کرده است. اما متهم دزدی سخنان همسایه اش را نپذیرفته و به پلیس گفته است: او و خانواده اش شب سال نو را در خانه یکی دیگر از دوستانش گذراندند و حتی برای تزئین درخت قبل از خروج از خانه اشان مشکل داشته است. پلیس شهادت مرد متهم به سرقت را باور دارد. او چگونه به این نتیجه رسید؟

سوالات هوش

بیشتر بخوانید: شخصیت شناسی با درخت:با انتخاب یکی از این درخت ها، خود را بهتر بشناسید!!

سوال شماره 4:

در یک روز گرم، یک زن و یک مرد 5 نوشیدنی سرد در رستوران سفارش می دهند. زن بلافاصله 4 تا از نوشیدنی ها را می نوشد. مرد یکی می نوشد. این مرد بعداً بر اثر مسمومیت با الکل جان خود را از دست داد. دکتر می گوید همه نوشیدنی ها سمی هستند. زنی که 4 تا از یک نوشابه نوشیده بود چطور نمرده است؟ (با دقت بخوانید.)

سوالات هوش

از سوالات هوش؛ شماره 5:

قاتلان زنجیره ای همیشه قربانیان خود را به همین شکل می کشند. ابتدا آنها را می رباید، دزدی می کند و دو قرص جلوی آنها می گذارد. می گوید یکی از این قرص ها سمی و دیگری بی ضرر است و از او می خواهد که انتخاب کند. قرص دیگری که قربانی انتخاب نکرده، را خودش می بلعد. قربانی های مختلف هر بار با مسمومیت جان خود را از دست می دهند. چگونه قاتل سریالی هر بار قرص بی ضرر را مصرف می کند؟

بیشتر بخوانید: محک زدن دقت و توجه: به سوالات پاسخ دهید و ببینید چقدر باهوشید

پاسخ ها:

پاسخ سوالات هوش؛ شماره 1

اگر مرد خودکشی کرده بود، چگونه می توانست نوار را به عقب برگرداند؟ هنگامی که پلیس دکمه “Play” را فشار داد، ضبط صدا از همان ابتدا شروع شد. (ما کاملاً در این مورد قانع نشده ایم، اما عجیب است که فردی که خودکشی کرده است باید با یک کیف در کنارش خودکشی کند).

پاسخ سوال 2

زن با لباس سبز سمت چپ تصویر مادر کودک است. زیرا نشستن روی صندلی و وضعیت پاهای او نشان می دهد که او غریزه محافظت از فرزندش را دارد. علاوه بر این، کودکان خردسال اغلب در حین انجام یک فعالیت رو به روی مادر خود هستند. وضعیت بدن کودک نیز به مادرش اشاره می کند.

بیشتر بخوانید: اولین شیئی که در عکس می بینید؛ شخصیت شما را مشخص می کند!

پاسخ سوالات هوش 3

وقتی پلیس مشاهده کرد که تعدادی از زیور آلات درخت کریسمس در قسمت پشتی موجود نیست و حتی به برق وصل نیست، متوجه شدند که مرد متهم به سرقت درست می گوید و همسایه او دروغ می گوید.

پاسخ سوال 4

سم در واقع در یخ است. این زن نمرده بود زیرا بلافاصله قبل از آب شدن یخ این نوشیدنی ها را نوشید.

بیشتر بخوانید: تست جالب برای شخصیت شناسی: ۴ تخم مرغ را چگونه در جعبه می چینید؟

پاسخ سوالات هوش 5

هر دو قرص بی ضرر هستند. فقط آب جلوی قربانی سمی است.

بیشتر بخوانید: اولین حیوانی که در تصویر می بینید، از شخصیت شما می گوید