صحبت پریانکا در مورد شایعات طلاقش

پریانکا چوپرا، ستاره بالیوود، در مورد شایعات طلاقش از موسیقی دان نیک جوناس صحبت کرده است. این زوج مشهور در دسامبر 2018 در مراسم عجیب، مسیحی و هندو ازدواج کردند. با این حال، در نوامبر سال گذشته، شایعاتی مبنی بر فروپاشی این ازدواج سه ساله منتشر شد. زمانی که این بازیگر 39 ساله نام رسانه های اجتماعی خود را از پریانکا چوپرا جوناس به پریانکا چوپرا تغییر داد، شروع شد. چوپرا در گزارش مجله ونتی فر که روز پنجشنبه منتشر شد، به این موضوع پرداخت که چگونه رسانه‌های اجتماعی شیوه برنامه های شغلی و زندگی شخصی او را تغییر داده است. خبرنامه صحبت پریانکا در مورد شایعات طلاقش را مورد توجه قرار داده است.

صحبت پریانکا در مورد شایعات طلاقش

بازیگر فیلم رستاخیزهای ماتریکس اعتراف کرد: “در واقع این حس، بسیار آسیب پذیر و صدمه رسان است.” او می‌گوید: “اگر من عکسی را پست کنم، مردم شروع به حدس و گمانه زنی در مورد همه چیزهای پس زمینه تصویر من می‌کنند.” “این فقط یک خطر حرفه ای است… به دلیل سر و صدای رسانه های اجتماعی، به دلیل نفوذی که بر زندگی ما دارد، فکر می کنم خیلی تاثیرگزارتر از آن چه هست که به نظر می رسد. و ما در زندگی واقعی به آن اعتبار بیشتری می دهیم. در حالی که احتیاجی به آن نیست.”

پیشنهاد می‌شود بخوانید :: زیباترین بازیگران بالیوود؛ جلوه‌های ویژه‌ای از ۲۵ بازیگر زیبای هند

دختر شایسته قبلی جهان یا میس ورلد، که به عنوان الکس پریش، عضو اف.بی.آی در سریال کوانتیکو در شبکه ای.بی.سی،به مخاطبان آمریکایی معرفی شد. در ادامه فاش کرد که محافظه‌کارتر و درون‌گراتر شده است. “زیرا قرار گرفتن در کانون توجه‌ها بخشی از روح تسخیر می‌کند.” او توضیح داد: “مداوم سعی می‌کنی مطمئن شوی که حرف درست را می‌زنی، کار درست را انجام می‌دهی، درست لباس می‌پوشی، اشتباه نمی‌کنی، سفر نمی‌کنی، زیرا تمام دنیا قرار است تماشا کنند”.

شوهر نوازنده چوپرا یکی از سه عضو گروه پاپ برادران جوناس است. او در طول مصاحبه گفت که این زوج “مرزهایی” ایجاد کرده اند تا سطحی از حریم خصوصی را تضمین کنند. و “آن پناهگاه کوچک امن را برای خود با دوستان و خانواده خود ایجاد کنند.”

چوپرا با نگاهی به آینده گفت که داشتن یک فرزند “بخش بزرگی از آرزوی ما برای آینده” است و علیرغم برنامه های شلوغ، آن ها “آنقدر مشغول نیستند که نتوانند به فکر بچه دار شدن باشند.”

پیشنهاد می‌شود بخوانید : فهرست کامل ۶۹ دوشیزه دنیا یا میس ورلد از سال ۱۹۵۱ تا ۲۰۱۷

چقدر این پست مفید بود؟

روی یک ستاره کلیک کنید تا به آن امتیاز دهید!

میانگین امتیاز 0 / 5. تعداد آرا: 0

تا الان رای نیامده! اولین نفری باشید که به این پست امتیاز می دهید.