تزیین هالووین با وسایل ساده

برای نشان دادن خلاقیت‌تان شاید هیچ زمانی بهتر از هالووین وجود نداشته باشد. خواه عاشق تزئینات حسابی ترسناک باشید و خواه دوست داشته باشید که همه چیز را ساده و بامزه نگه دارید. اگر طرفدار تزئین هالووین با وسایل ساده هستید، ایده های این نوشتار به دردتان خواهد خورد. با ما همراه باشید!

۱. صندلی به شکل قبر

شکل سنگ قبر را روی کاغذ چاپ کنید و بعد از برش دادن طرح آن را به عنوان شابلون روی پارچه به کار ببرید. بعد با استفاده از اسپری یا رنگ مشکی طرح را روی پارچه شکل بدهید. اجازه بدهید خشک شود و تمام!

صندلی به شکل قبر

۲. لیوان آغشته به خون

به عنوان یک تزئین هالووین با وسایل ساده،‌ اجازه بدهید چسب حرارتی قرمز به مدت ۵ دقیقه گرم شود. سپس یک لیوان را برعکس کنید و ته آن چسب را بریزید و اجازه بدهید از کناره‌ها بچکد و بریزد. وقتی خشک شد، مجددا چسب را گرم کنید و همه شکاف‌های ته لیوان را با چسب پر کنید که سطح صافی داشته باشد. وقتی کاملا خشک شد، لیوان قابل استفاده است. پس از پایان جشن هالووین هم می‌توانید چسب را به سادگی جدا کنید!

مطلب مرتبط: گریم جادوگر برای هالووین؛ ۱۲ ایده ساده که در جشن هالووین بدرخشید

تزیین هالووین با وسایل ساده

۳.تزیین هالووین با وسایل ساده: برگ به شکل خفاش خون آشام

این یکی برای بچه‌ها هم عالی است! تنها کاری که باید انجام دهید این است که مقداری برگ را جمع آوری کرده، رنگ مشکی مات روی آنها اسپری کنید و از رنگ سفید برای کشیدن صورتک‌های کوچک استفاده کنید. کارتان تمام است.

برگ های سیاه

۴. دایورامای کدو تنبل

درست کردن این یکی هم خیلی ساده‌ است و هم بسیار به سلیقه و میل خودتان بستگی دارد. خیلی ساده بعد از برش زدن و خالی کردن کدو، داهل آن را با خزه تا سنگ ریزه و شاخ و برگ پر کنید و کدو تنبل‌تان حاضر است. البته ماه داخلش را فراموش نکنید. برای ماه می‌توانید از توپ پیک پنگ استفاده کنید که از یک نخ نارک آویزان است.

تزیین هالووین با وسایل ساده

۵. حلقه گل با پر سیاه!

با شاخه‌های موءِ در هم تنیده حلقه گلی تهیه کنید و روی آن اسپری رنگ سیاه بزنید. سر چند پر سیاه را به کمی چسب آغشته کنید و روی‌شان اکلیل بپاشید. وقتی خشک شدند، با چسب پرها را روی حلقه فیکس کنید. برای تکمیل کردن این دست سازه زیبا، می‌توانید از یک پرنده سیاه کوچک نیز استفاده کنید.

تزیین هالووین با وسایل ساده

۶. جمجمه ای پر از گل

با این گلدان به شکل جمجمه حس مناسب هالووین را به میزتان بدهید. خیلی ساده دهانه یک لیوان را را با استفاده از چسب نواری شبکه بندی کنید تا گل‌ها صاف سر جای‌شان بایستند. لیوان را داخل جمجمه مصنوعی بگذارید و دو سوم لیوان را آب بریزید. جمجمه پر از گل‌تان آماده است.

تزیین هالووین با وسایل ساده

۷. موجودات تک چشم

میوه ها و سبزیجات، مانند بادمجان، کلم بروکلی و کیوی، به راحتی می توانند با چسباندن چشم پلاستیکی به دکور هالووین تبدیل شوند. این هم یک تزئین هالووین با وسایل ساده، واقعا ساده!

میوه های تک چشمی

 

۸.تزیین هالووین با وسایل ساده: توپ استرس هالووین

اگر به تزئینات سرگرم کننده هالووین نیاز دارید، این توپ های استرس هالووین به دردتان می‌خورند! از یک ماژیک سیاه برای شکل دادن به بادکنک های نارنجی با چهره های بامزه استفاده کنید، آنها را با برنج پر کنید، و تمام.تزیین هالووین با وسایل ساده

 

۹. فانوس‌های شبح شکل

فانوس های کاغذی ساده به راحتی با کلیپ آرت، رنگ و هنر خودتان به شبح های آویزان تبدیل می شوند. در تاریکی وحشتناک‌تر هم به نظر می‌رسند!

تزیین هالووین با وسایل ساده

 

۱۰. تار عنکبوت

به عنوان یک تزئین آسان و ساده، یک تکه تار عنکبوت را روی تابلو یا هر اثر هنری که به دیوار آویزان کرده‌اید، ببندید.

تار عنکبوت

 

۱۲. لیوان‌های تار عنکبوتی

این طرح را به سادگی می‌توانید با ماژیک‌های پف کننده مشکی روی لیوان‌های‌تان بکشید!

 

تزیین هالووین با وسایل ساده

۱۳. حلقه تار عنکبوت

برای ساخت این حلقه منحصر به فرد، یک تار عنکبوت مصنوعی را روی حلقه گلدوزی بکشید. سپس چند عنکبوت کوچک را روی آن اضافه کنید. این طرح به عنوان تزئین هالووین با وسایل ساده واقعا جذاب است.

در این مطلب: فلسفه هالووین چیست و چه زمانی برگزار می شود؟

تزیین هالووین با وسایل ساده

 

۱۴. تزیین هالووین با وسایل ساده: شمعدان‌های سفارشی

بطری های قدیمی به راحتی می‌توانند به دکوراسیون میز ترسناک هالووین کمک کنند. خیلی ساده بطری‌ها را با رنگ هالووین رنگ کنید و در هر بطری یک شمع بگذارید. شمع سیاه برای این کار بهتر است. شمع‌ها را روشن کنید و بگذارید موم از روی بطری بچکد. هرچه به هم ریخته‌تر، بهتر!

شمع رو بطری

 

۱۵. زیربشقابی‌های تار عنکبوتی

با استفاده از ماژیک پفی روی کاغذ روغنی طرح عنکبوت بکشید و وقتی خشک شد کاغذ را جدا کنید. زیربشقابی‌های تار عنکبوتی شما آماده است. بهتر است از بشقاب‌های شفاف استفاده کنید تا زیربشقابی‌ها به خوبی دیده شوند.

 

تزیین هالووین با وسایل ساده

 

۱۶. گیاهان سیاه

رنگ اسپری سیاه را روی یک گیاه مصنوعی قدیمی بزنید تا حس ترس ایجاد شود. سپس آن را در یک گلدان سیاه با ماسه تیره رنگ قرار بدهید.

تزیین هالووین با وسایل ساده

۱۸. جاروی پرنده

برای آماده کردن این دکور، جاروی دسته بلند را از سقف آویزان کنید و شبیه به شکل در فواصل منظم و با در نظر گرفتن تعادل جارو،‌ شیشه‌هایی را از جارو آویزان کنید و داخل‌شان شمع سیاه بگذارید!

 

تزیین هالووین با وسایل ساده

 

۱۹. حلقه گل آبنباتی

اگر ترجیح می‌دهید تمرکزی هم روی شیرینی‌جات داشته باشید، می‌توانید در خانه‌تان را با حلقه گل ساخته شده از انواع آب نبات در رنگهای پاییزی تزئین کنید.

 

حلقه آبنباتی

 

۲۰. تزیین هالووین با وسایل ساده: ریسه آبنباتی

آب نبات‌ها را از نخ‌های ضخیم رد کنید و ریسه آبنباتی‌تان آماده است. می‌توانید ریسه‌های آبنباتی را روی پنجره‌ها، چارچوب درها و کانترها بکشید.

 

تزیین هالووین با وسایل ساده21. عنکبوت های وحشناک

عنکبوت‌های کاغذی درست کنید و با آویزان کردن نخ به آن‌ها روی سقف بچسپانید و به طرف پایین آویزانش کنید. همچنین می توانید از عنکوبت های پلاستکی واقعی استفاده کنید. این عنکبوت های پلاستیکی را روی میز جشن خود بگذارید یا جایی قرار دهید یا در یک ظرف پر از آب نبات قرار دهید و از آن برای ترساندن و سرگرم کردن افراد حاضر در جشن استفاده کنید.

عنکبوت هالووین