آیا انواع بینی می‌توانند هر نوع ارتباطی با شخصیت ما داشته باشند؟ البته که نمی‌توان همه ویژگی‌های شخصیتی را با دقت و درستی کامل به شکل بینی نسبت داد. در واقع تمام انواع چنین مطالبی دارای جنبه سرگرمی هستند. به هر حال شاید شما هم دوست داشته باشید با دیدن نوع بینی‌تان به جنبه‌هایی از شخصت خودتان پی ببرید. با خواندن این مطلب و مقایسه آن با خودتان خواهید دید که چقدر صحت دارد.

با ما همراه باشید تا ویژگی‌های شخصیتی متناسب با ۱۲ نوع بینی متفاوت را ببینید!

1- بینی رومی

افرادی که دارای این نوع بینی کشیده هستند، با نوک شیب‌دار به سمت پایین، شهامت دارند و دارای توانایی تصمیم‌گیری و تفکر واضح در زندگی هستند. آنها همچنین افرادی بسیار بلند پرواز هستند که عاشق قرار گرفتن در معرض یک چالش درست و حسابی هستند. و در نتیجه، کاملاً طبیعی است که وقتی به میانسالی می‌رسند موفق شوند.

بینی رومی
بینی رومی

2- کوتاه بینی

بینی کوتاه معمولاً در افرادی یافت می‌شود که عزت نفس پایینی دارند. آنها غالباً عقایدی را بیان می‌کنند که چندان قاطعیتی نسبت به‌شان ندارند بسیار در موردشان مردد هستند. این افراد عشق خاصی به آزادی دارند اما می‌توانند نسبت به سایر آدم‌ها حسادت هم داشته باشند.

کوتاه بینی
کوتاه بینی

3- بینی آکوئیلین

بینی آکوئیلین اغلب نشان دهنده استراتژیک بودن فرد است. این شکل از بینی همچنین نشانه فردی است که کارآفرین است و دارای انگیزه ذهنی زیادی است و در عین حال استقامت زیادی دارد.

بینی آکوئیلین
بینی آکوئیلین

4- بینی صاف

کسانی که این نوع بینی کوچک را دارند که نوکش هم به سمت بالا است به طوری که اغلب سوراخ‌های بینی‌شان قابل مشاهده است، رسیدن به بلوغ روحی و جسمی را دشوار می‌دانند. آنها ادعا می‌کنند که در مورد جهان و انواع مردم آگاهی دارند، در حالی که در واقع بی خیال هستند، ویژگی که گاهی اوقات آنها را در تنگنا قرار می‌دهد.

بینی صاف
بینی صاف

مطلب مرتبط: ۷ ویژگی یک شخصیت قدرتمند که می توانید در خودتان شکل بدهید

5- بینی سلستیال

بینی به اصطلاح سلستیال شبیه بینی صاف است. با این حال، نوک آن عمودی و گرد است. این نوع بینی اغلب به این معنی است که افرادی که آن را دارند غالبا آدم‌هایی عملگرا، قابل اعتماد و متعادل هستند.

بینی سلستیال
بینی سلستیال

6- بینی یونانی

افرادی که بینی صاف دارند معمولا تمایل دارند به وضوح فکر کنند و تحمل زیادی داشته باشند. آنها در کاری که قصد انجام آن را دارند استقامت می‌کنند و قابل اعتماد به حساب می‌آیند. آنها در عین حال ممکن است حسی هنری خوبی داشته باشند. مردان با این شکل از بینی معمولاً در رسانه‌ها کار می‌کنند، کسب و کار می‌کنند یا خود را وقف هنر می‌کنند. زنان معمولاً خود اشتغالی دارند، یا به عنوان منشی شخصی یا مدل فعالیت می‌کنند. ارتباط بینی و شخصیت در این مورد جالب به نظر می‌رسد!

بینی یونانی
بینی یونانی

مطلب مرتبط: شیوه پیام دادن شما چه چیزهایی از شخصیت تان می گوید؟

7- بینی قوس دار

بینی قوس دار در افرادی که آرزو دارند به موفقیت برسند معمول است. زنانی که بینی قوس دار دارند می‌توانند در تحصیلات عالی عمل کنند و ممکن است یک غریزه قوی برای یافتن فرصت‌های شغلی مناسب داشته باشند.

بینی قوس دار
بینی قوس دار

8- بینی گوشتی

این نوعی بینی شکلی است که بیشتر در مردان مشاهده می‌شود. افرادی که بینی گوشتی دارند معمولاً سخاوتمند، احساساتی و حساس هستند، اما در عین حال محتاط هم هستند، زیرا حدس و گمانه زنی را دوست ندارند. آنها در زندگی خصوصی خود دوست دارند به دیگران کمک کنند. زنان با این نوع بینی می‌توانند مهارت‌های خوبی در زمینه اقتصاد خانه و سایر زمینه‌های مرتبط مانند مدیریت هتل داشته باشند.

بینی گوشتی
بینی گوشتی

مطلب مرتبط: این ۱۰ زبان بدن رازهایی از شخصیت شما می گویند

9- بینی نامنظم

یک بینی نامنظم نمادی از یک شخصیتی قوی و سرسخت است، اما در واقع، این چیزی نیست جز یک نمای فریبنده و ظاهری. وقتی از این قضیه عبور کنید، افرادی که بینی نامنظم دارند معمولاً بسیار سخاوتمند هستند.

بینی نامنظم
بینی نامنظم

10- بینی صاف رو به پایین

بینی صاف رو به پایین نشان می‌دهد که این افراد انواع مختلفی از مهارت‌ها را دارند و از تفریح ​​لذت می‌برند، حتی اگر وقتی آنها را خیلی خوب نمی‌شناسید به نظر می‌رسد دیدگاه بدبینانه خاصی در مورد زندگی دارند.

بینی صاف رو به پایین
بینی صاف رو به پایین

11- بینی باریک

افراد با بینی باریک اعتماد به نفس زیادی دارند. آنها معمولاً سرسخت و آسیب‌پذیر هستند و علاقه خاصی به امور معنوی دارند.

بینی باریک
بینی باریک

12- بینی کشیده

افرادی که این شکل بینی را دارند معمولاً درک وسیعی از هنر و زیبایی‌شناسی را به نمایش می‌گذارند. آنها تا حدی مغرور هستند اما روحی ناآرام دارند و به همین دلیل زمانی را که می‌توانند به تنهایی سپری کنند بسیار دوست دارند.

بینی کشیده
بینی کشیده

 

چقدر این پست مفید بود؟

روی یک ستاره کلیک کنید تا به آن امتیاز دهید!

میانگین امتیاز 0 / 5. تعداد آرا: 0

تا الان رای نیامده! اولین نفری باشید که به این پست امتیاز می دهید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *