به ادامه لت کوب داکتران و کارمندان شفاخانه های اختصاصی ویروس کرونا شب گذشته شماری از داکتران شفاخانه افغان- جاپان از سوی پایوازان یک فرد مبتلا به ویروس کرونا لت و کوب شدند.

وحید مجروح معین عرضه خدمات صحی وزارت صحت شب گذشته (۲۰جوزا) در گزارش از شفاخانه افغان- جاپان در فسبوک اش نگاشته است: «امشب باز هم همکارانم مورد بی مهری قرار گرفت و بی رحمانه توسط پایوازان مریضان لت و کوب شدند.»

 بدرفتاری بستگان قربانیان کرونا با داکتران

پیش از این نیز داکتران در شفاخانه افغان – جاپان، شفاخانه محمد علی جناح و شفاخانه استقلال کابل که برای تداوی بیماران ویروس کرونا اختصاص داده شده است از سوی بستگان قربانیان و بیماران ویروس کرونا مورد لت و کوب قرار گرفته بودند.

به تعقیب آن وزارت صحت از پولیس درخواست تامین امنیت مراکز صحی مخصوص ویروس کرونا را کرد.

استعفای آمر شفاخانه کویید ۱۹  شیدایی هرات به دلیل بدرفتاری بستگان یک قربانی کرونا

پس از کابل داکتران و مسوولان صحی که برای مبارزه با ویروس کرونا موظف شده اند از آسیب در امان نبوده اند ریاست صحت عامه هرات به روز یک شنبه (۱۸جوزا) اعلان کرد که آمر شفاخانه کویید ۱۹ شیدایی پس از آن استعفا کرده که چهار نفر غسال آماده بودند اقارب یک جانباخته ویروس کرونا را بدون دستکش غسل دهند و او مانع آن شده و مورد لت و کوب بستگان آن قربانی کرونا قرار گرفت.

تایید طرح امنیتی شفاخانه های کابل از سوی رییس جمهور

همزمان با این وحید مجروح افزوده که رییس جمهور طرح وزارت صحت برای تامین امنیت تمام شفاخانه های کابل از طریق استخدام نیروی امنیتی را تایید کرده است.

او افزوده نیروهای تامین امنیت کارمندان صحی و شفاخانه ها از طریق تصدی ملی محافظت عامه جذب می شوند اما یک ماه تا آماده سازی این نیرو وقت نیاز است.

چقدر این پست مفید بود؟

روی یک ستاره کلیک کنید تا به آن امتیاز دهید!

میانگین امتیاز 0 / 5. تعداد آرا: 0

تا الان رای نیامده! اولین نفری باشید که به این پست امتیاز می دهید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *