مسوولان محلی در ولایت دایکندی می‌گویند  در نتیجه منحرف شدن یک موتر مسافربری از جاده  در ولسوالی شهرستان این ولایت، چهار تن کشته شدند.

محمد علی ارزگانی، معاون والی دایکندی در صحبت با خبرنامه گفت که یک موتر نوع “فلان‌کوچ” صبح امروز (شنبه، ۲۰ثور) از روستای “غاسور” ولسوالی شهرستان به طرف مرکز ولسوالی در حرکت بوده که در نزدیکی ولسوالی به دلیل بی‌احتیاطی راننده از جاده منحرف شده است.

مسوولان محلی در ولایت دایکندی می‌گویند  در نتیجه منحرف شدن یک موتر مسافربری از جاده  در ولسوالی شهرستان این ولایت، چهار تن کشته شدند
مسوولان محلی در ولایت دایکندی می‌گویند در نتیجه منحرف شدن یک موتر مسافربری از جاده در ولسوالی شهرستان این ولایت، چهار تن کشته شدند

او گفت  در این رویداد، چهار تن شامل یک زن و یک کودک دوساله کشته شده و ۱۰ تن دیگر زخمی شده‌اند. در میان زخمی‌ها نیز یک خانم حضور دارد.

معاون والی دایکندی در رابطه به تعداد سرنشینان این موتر گفت که در گزارش اولیه از ولسوالی شهرستان گفته شده بود که تعداد سرنشینان این موتر ۱۷ تن بوده است؛ اما گزارش های بعدی نشان می دهد  ۱۴ سرنشین داشته که شامل 4 کشته و ۱۰ زخمی می‌شود.

به گفته او، این افراد برای دریافت کمک از یک نهاد خیریه به مرکز ولسوالی شهرستان می‌رفتند.

چقدر این پست مفید بود؟

روی یک ستاره کلیک کنید تا به آن امتیاز دهید!

میانگین امتیاز 0 / 5. تعداد آرا: 0

تا الان رای نیامده! اولین نفری باشید که به این پست امتیاز می دهید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *