مقام های محلی در فاریاب می گویند که پنج عراده موتر حامل کمک های ترکمنستان که عازم شهر میمنه، مرکز این ولایت بود، توسط طالبان در مسیر شاهراه متوقف شده است.

دفتر والی فاریاب امروز سه شنبه(16ثور) با نشر یک خبرنامه گفته است: “با وجود این که قبلا از سوی اداره محلی اعلان شده بود که این کمک ها برای تمام ولسوالی ها و مردمی که در ساحه حکومت و طالبان زندگی می کنند، فرستاده می شود، اما طالبان روز گذشته 10 درصد از این کمک ها را در قرارگاه نظامی شان پایین کرده اند”.

خبرنامه
مقام های محلی در فاریاب می گویند که پنج عراده موتر حامل کمک های ترکمنستان که عازم شهر میمنه، مرکز این ولایت بود، توسط طالبان در مسیر شاهراه متوقف شده است

در این خبرنامه آمده است که طالبان در کنار این 10 درصد، از 60 ساعت به این طرف موترهای کمکی را در ساحه ولسوالی شیرین تگاب توقف داده است.

به گفته دفتر والی فاریاب، احتمال می رود که در این هوای گرم، سبزیجات و تخم مرغ های اهدا شده توسط ترکمنستان، فاسد شده باشد.

این در حالی است که ترکمنستان محموله ای شامل 95 تن انواع سبزیجات، بیسکوییت، چاکلیت، نوشابه و 300 هزار تخم مرغ را به افغانستان کمک کرده  است.

چقدر این پست مفید بود؟

روی یک ستاره کلیک کنید تا به آن امتیاز دهید!

میانگین امتیاز 0 / 5. تعداد آرا: 0

تا الان رای نیامده! اولین نفری باشید که به این پست امتیاز می دهید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *