مسوولان در وزارت داخله با انتشار یک لیست 10 نفری قاچاقبران مواد مخدر زیر پیگرد، از مردم می خواهد در شناسایی این افراد با پولیس همکاری کنند.

محمد هاشم اورتاق، معین مبارزه با مواد مخدر وزارت امورداخله امروز یک شنبه (7ثور) در یک نشست خبری، یک لیست 10 نفری قاچاقبران مواد مخدر را که زیر پیگرد پولیس قرار دارند، در اختیار رسانه‌ها قرار داد و از مردم خواست در شناسایی این افراد با پولیس همکاری کنند.

اورتاق افزود، عملیات‌های پولیس مبارزه با مواد مخدر علیه قاچاقبران و کارخانه‌های مواد مخدر در یک سال اخیر در مقایسه با سال‌های گذشته، افزایش داشته است.

photo_2020-04-26_16-49-36

از سویی  نجیب الله احمدی، رییس سروی معینیت مبارزه با مواد مخدر در این نشست خبری گفت، در یک سال گذشته 23 تن قاچاقبران بزرگ مواد مخدر، 68 موظف خدمات عامه، 96 زن، 9 کودک و 8 شهروند خارجی، در پیوند به قضایای مواد مخدر، از سوی پولیس مبارزه با مواد مخدر بازداشت شده اند.

احمدی تصریح کرد که در سال گذشته نزدیک به 1170 تن مواد مخدر کشف و ضبط شده که این رقم 9 برابر افزایش را نسبت به سال‌های قبل نشان می دهد.

او اضافه کرد  در یک سال گذشته 96 لابراتوار مواد مخدر تخریب شده و نیز نزدیک به 1 میلیون دالر پول نقد، 604 واسطه نقلیه و 455 میل سلاح قاچاقبران به دست پولیس افتاده است.

چقدر این پست مفید بود؟

روی یک ستاره کلیک کنید تا به آن امتیاز دهید!

میانگین امتیاز 0 / 5. تعداد آرا: 0

تا الان رای نیامده! اولین نفری باشید که به این پست امتیاز می دهید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *