مقام‌های محلی در ولایت هرات از آغاز روند توزیع بسته های غذایی و بهداشتی به هزاران تن از افراد نیازمند در این شهر خبر داده است.

دفتر مطبوعاتی مقام ولایت هرات امروز پنج‌شنبه(7حمل) گفته است، از طریق این برنامه که با همکاری اتاق تجارت و سرمایه گذاری روی دست گرفته شده است، در مرحله نخست برای حدود چهار هزار خانواده بسته های بهداشتی و مواد غذایی توزیع می گردد و بخش خصوصی در امر ضد عفونی شهر نیز سهم خواهد گرفت.

در عین حال عبدالقیوم رحیمی، والی ولایت هرات از احتمال تشدید تدابیر پیش‌گیرانه و افزایش محدودیت گردش روزانه یادآوری کرده است. او تاکید کرده، با افرادی که بدون ضرورت اقدام به تردد با وسایط در شهر نمایند، برخورد جدی خواهد شد.

herat1

به گفته والی هرات، روند تورید مواد غذایی از کشورهای آسیانه میانه به ولایت هرات ادامه دارد و با پایان رخصتی های نوروزی در ایران، معاملات اقتصادی و ترانزیتی با آن کشور از سرگرفته می شود.

از سویی هم، محمد یونس قاضی زاده، رییس اتاق تجارت و سرمایه گذاری هرات نیز تاکید نمود که هیچ نگرانی از ناحیه کمبود مواد غذایی در بازار هرات وجود ندارد.

در حالی این برنامه در ولایت هرات آغاز می شود که قرار است با همکاری موسسات بین المللی، برای 35 هزار خانواده مستحق و آسیب پذیر در هرات کمک های غذایی توزیع گردد.

چقدر این پست مفید بود؟

روی یک ستاره کلیک کنید تا به آن امتیاز دهید!

میانگین امتیاز 0 / 5. تعداد آرا: 0

تا الان رای نیامده! اولین نفری باشید که به این پست امتیاز می دهید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *