وزارت مالیه می گوید که قرارداد ماستر پلان فاضلاب شهر کابل، میان شرکت آبرسانی و کانالیزاسیون شهری افغانستان و شرکت آلمانی دورش انترنیشنل (Dorsch international) در حضور سرپرست این وزارت به امضا رسیده است.

به گفته وزارت مالیه، این قرارداد امروز چهارشنبه(16دلو) به امضا رسیده که در مراسم امضای آن، والی و شهردار کابل، رییس زون مرکز، رییس محیط زیست و نمایندگان ادارات ذیربط اشتراک داشتند.

photo_2020-02-05_16-26-16

این وزارت افزوده که هدف از امضای این قرارداد، ترتیب اسناد تخنیکی سند ماستر پلان شرکت آبرسانی و کانالیزاسیون شهری افغانستان عنوان شده که بر مبنای آن، در آینده روند تطبیق آن را آغاز می نمایند.

وزارت مالیه افزوده است که محمد همایون قیومی، سرپرست وزارت مالیه و مشاور ارشد ریاست جمهوری در امور زیربنا، این پروژه را یکی از پروژه های مهم در شهر کابل دانسته و گفته که با تطبیق این پروژه، مشکلات مردم کابل در این زمینه حل خواهد شد و تمام ادارات به شمول وزارت مالیه برای تطبیق بهتر آن همکاری جدی خواهند کرد.

گفتنی است که ارزش مجموعی این پروژه مبلغ 3.4 میلیون دالر آمریکایی می باشد که از جمله یک میلیون آن از طرف حکومت افغانستان و مبلغ 2.4 میلیون دیگر از طرف بانک انکشاف آلمان پرداخته می شود. این پروژه 22 ناحیه شهر کابل و تمام ساحات تجارتی و صنعتی این شهر را پوشش می دهد که تکمیل آن، 14 ماه را در بر خواهد گرفت.

چقدر این پست مفید بود؟

روی یک ستاره کلیک کنید تا به آن امتیاز دهید!

میانگین امتیاز 0 / 5. تعداد آرا: 0

تا الان رای نیامده! اولین نفری باشید که به این پست امتیاز می دهید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *