رییس دسته انتخاباتی ثبات و همگرایی می گوید که به هر قیمتی از آرای پاک مردم دفاع می‌کند و نمی‌گذارد بار دیگر یک گروه بی‌ریشه و متقلب بر سرنوشت آنان حاکم شود.

عبدالله عبدالله امروز یک‌شنبه(1جدی) در واکنش به اعلان نتایج ابتدایی انتخابات ریاست جمهوری گفته است: “نگرانی‌ و تشویش شما را درک می‌کنیم. شما حق دارید در قبال سرنوشت‌تان حساس و نگران باشید. انتخابات ریاست جمهوری ۱۳۹۸ نتیجه‌ زحمات، قربانی‌ها و مبارازت طولانی شماست.”

او تاکید کرده که “در انتخابات‌های گذشته و در ۶ میزان سال روان مردم سهم خود را ادا کرده و منتظر اعلان نتیجه‌ رأی پاک خود بودند که با تاسف آنانی‌که به حق انتخاب مردم و مردم‌سالاری اعتقاد ندارند، با تقلب گسترده و سازمان یافته، شفافیت انتخابات را خدشه دار ساخته و به اعلان نتایج ابتدایى تقلبی انتخابات پرداختند.”

abdullah abdullah

رییس دسته انتخاباتی ثبات و همگرایی به مردم اطمینان داده که مبارزه آن ها براى تحکیم مردم سالارى دوام دارد و به هر قیمت از آرای پاک شان دفاع می‌کند.

این در حالی است که بر اساس اعلان نتایج ابتدایی انتخابات ریاست جمهوری توسط کمیسیون مستقل انتخابات، محمد اشرف غنی در صدر نامزدان انتخابات ریاست جمهوری قرار گرفته و عبدالله عبدالله در جایگاه دوم قرار دارد.

چقدر این پست مفید بود؟

روی یک ستاره کلیک کنید تا به آن امتیاز دهید!

میانگین امتیاز 0 / 5. تعداد آرا: 0

تا الان رای نیامده! اولین نفری باشید که به این پست امتیاز می دهید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *