ارگ ریاست جمهوری می گوید سران نهادهای عدلی و قضایی در دیدار با رییس جمهور غنی خواهان تامین امنیت قضات، دادستان ها و تاسیسات نهادهای عدلی و قضایی شدند.

ارگ ریاست جمهوری با نشر یک خبرنامه گفته است که رییس جمهور شام روز گذشته(دوشنبه، 11 قوس) با سید یوسف حلیم، قاضی القضات و رییس دادگاه عالی و فرید حمیدی دادستان کل کشور دیدار کرده است.

در این خبرنامه آمده است که در این دیدار حمدالله محب، مشاور امنیت ملی و مسوولین ارگان های امنیتی نیز حضور داشته و سید یوسف حلیم و فرید حمیدی پیشنهادات شان را در خصوص تامین امنیت قضات، دادستان ها و تاسیسات نهادهای عدلی و قضایی ارایه کردند.

ghani

این مسوولین عدلی و قضایی کشور تاکید کرده اند که باید به قطعه امنیت قضات توجه بیشتری صورت گیرد.

 رییس جمهور در این دیدار گفته است که “دشمنان مخالف حاکمیت قانون در کشور اند و همیشه می خواهند تا به نهادهای عدلی و قضایی آسیب برسانند.”

در این دیدار، مشاور امنیت ملی رییس جمهور نیز خاطرنشان کرده است که نهادهای امنیتی روی یک طرح منظم به خاطر تامین امنیت قضات، دادستان ها و تاسیسات مربوط به نهادهای عدلی و قضایی کار خواهند کرد.

این در حالی است که از حدود یک ماه به این‌سو، به ‌ویژه در هفته‌های اخیر، ترور دادستانان و کارمندان نهادهای عدلی و قضایی کشور به ‌گونه ‌‌بی ‌پیشینه‌ای افزایش یافته است.

چقدر این پست مفید بود؟

روی یک ستاره کلیک کنید تا به آن امتیاز دهید!

میانگین امتیاز 0 / 5. تعداد آرا: 0

تا الان رای نیامده! اولین نفری باشید که به این پست امتیاز می دهید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *