عبدالله عبدالله رییس اجراییه می گوید که به اتهامات فساد در انتخابات پارلمانی به صورت مستقلانه رسیدگی گردد. او تاکید کرده که با این مسئله برخورد سیاسی صورت نگیرد. آقای عبدالله گفته است در صورتی که این مسئله با دید سیاسی نگریسته شود، به حرکت زنان کشور آسیب می زند.

abdullah abdullah

آقای عبدالله امروز دوشنبه (6جوزا) در نشست شورای وزیران در مورد انتصاب های جدید در سطوح کلان حکومتی گفت که تعیینات پسین سیاسی بوده است. او تاکید کرد که “بعضی از این افراد از طریق شبکه های اجتماعی از تعیین خویش باخبر می شوند.”

او تاکید کرد که بعد از اول جوزا باید طرز رفتار و روش حکومت متفاوت باشد تا هیچ گونه سوالی در مورد استفاده کمپاینی ار امکانات دولتی و حکومتی ایجاد نشود.

آقای عبدالله تصریح کرد که “ما در این قسمت موقف واضح داشتیم و دوباره تاکید می کنم که برخی از تشویش های کاندیدان ریاست جمهوری در مورد انتخابات ریاست جمهوری تشویش های جدی است که باید به ان پرداخته شود.”

آقای عبدالله با انتقاد از تعیینات اخیر افزود “یک طرف قضیه این است که در چهار ماه باقی مانده با در نظر داشت فضای انتخاباتی اشخاص جدید که که می آیند با هر صلاحیت که باشد تا با اداره آشنایی پیدا می کنند فرصت از دست می رود.”

رییس اجراییه اضافه کرد ارایه خدمات باید مختل نشود. او گفت که حدود هفت میلیون نفر در کشور به کمک های بشری ضرورت دارد و در زیر خط فقر قرار دارند.

او در مورد انتخابات رییس مجلس نمایندگان تصریح کرد که اگر جای قانون و مقررات را زور گویی بگیرد هیج نتیجه ای برای مردم نخواهد داشت.

چقدر این پست مفید بود؟

روی یک ستاره کلیک کنید تا به آن امتیاز دهید!

میانگین امتیاز 0 / 5. تعداد آرا: 0

تا الان رای نیامده! اولین نفری باشید که به این پست امتیاز می دهید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *