عبدالعزیز آریایی، رییس کمیسیون شکایات انتخاباتی افغانستان با انتشار یک اعلامیه، نسبت به سوءاستفاده کلاه‌برداران از نام وی، به شهروندان افغان و نامزدان انتخابات پارلمانی این کشور هشدار داده است.

رییس کمیسیون شکایات انتخاباتی افغانستان با ارسال این اعلامیه به خبرنامه گفته است: “مطلع شدیم که برخی افراد هرزه و پست‌فطرت بار دیگر می‌کوشند با استفاده از نام بنده و با معرفی خود به‌عنوان بستگان من، بار دیگر اقدام به فریب و کلاهبرداری از دیگران بکنند”.

abdulaziz ariai

وی در ادامه تاکید کرده است: “بدین‌وسیله یک بار دیگر ضمن تقبیح و شرم‌آور خواندن چنین اقداماتی، قاطعیت و تعهد جهت مبارزه علیه فساد و فاسدان را ابراز داشته و از شما هموطنان عزیز خواهان همکاری با بازرسان کشور در این زمینه هستم. امیدواریم بتوانیم چنین چهره‌های ننگینی را از جامعه بزداییم.”

رییس کمیسیون انتخاباتی افغانستان با عدم اشاره به شخص یا حلقات خاصی تاکیده کرده که “علاوه بر این‌که احتمال دست داشتن این حلقات توطئه‌گر در سناریوسازی علیه بنده نیز بعید نیست، چون تجربه ثابت کرده که دشمنان این کشور از هیچ تلاشی برای لطمه زدن به شخصیت‌های وطن‌دوست و خدمتگذار، دریغ نمی‌کنند.”

چقدر این پست مفید بود؟

روی یک ستاره کلیک کنید تا به آن امتیاز دهید!

میانگین امتیاز 0 / 5. تعداد آرا: 0

تا الان رای نیامده! اولین نفری باشید که به این پست امتیاز می دهید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *