یافته‌های یک نظر سنجی تازه در دانشگاه پنسلوانیا نشان می‌دهد، افرادی که موهای سرشان را از دست داده‌اند یا به نحوی طاس ( کَل ) هستند ، جذاب‌تر از دیگران به نظر می‎رسند.

این نظر‌سنجی که در محوطه‌ی دانشگاه پنسلوانیا و بین دانشجویان انجام شده، سه عامل مهم بسیار مورد توجه قرار داده شده است. در این نظر‌سنجی از دانش‌جویان پسر و دختر خواسته شده است که عکس‌های مردان را با توجه به جذابیت، اعتماد به نفس و سلطه پذیری یا میزان نفوذشان، ارزیابی کنند.

برخی از تصاویر مردانی که عکس‌های آن در این نظرسنجی استفاده شده، عکس‌هایی است که با استفاده از فوتوشاپ، موهای سرشان برداشته شده و طاس نشان داده شده‌اند.

blond2
در این نظر سنجی آمده که طاس بودن به انسان کمک می‌کند که در حدود یک انچ بلندتر از و 13 درصد قوی‌تر از دیگران به نظر برسند

محققان و دانشمندانی که این نظرسنجی را انجام داده‌اند، گفته‌اند که این مردان، در سه گروهی که از آنها نظرسنجی صورت گرفته است، بیشترین طرف‌دار را به خود اختصاص داده‌اند.

در این نظر سنجی هم‌چنان آمده که طاس بودن به انسان کمک می‌کند که در حدود یک انچ بلندتر از دیگران و 13 درصد قوی‌تر از دیگران به نظر برسند.

این پژوهش همچنین از دانش‌جویان مرد خواسته است تا جذابیت‌های دیگر مردان را ارزیابی کنند. یافته های این نظرسنجی همچنین نشان داده است مردانی که در محل وظیفه و کارشان، کت و شلوار می پوشند به طور کلی بهتر از دیگران عمل می‌کنند.

چقدر این پست مفید بود؟

روی یک ستاره کلیک کنید تا به آن امتیاز دهید!

میانگین امتیاز 0 / 5. تعداد آرا: 0

تا الان رای نیامده! اولین نفری باشید که به این پست امتیاز می دهید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *