ساراسواتی بای، زن 75 ساله اهل هندوستان ادعا کرده که در 60 سال گذشته غذا نخورده است. او گفته که بعد از 15 سالگی اش، هرگز از خوراکه‌های جامد مانند برنج، نان، میوه و دیگر غذاها استفاده نکرده است. به جز از یک عدد میوه که او در یک هفته می خورد، تمام این مدت یعنی 60 سال را با آب و چای گذرانده است.

تغییر رژیم غذایی

 او در مورد رژیم عجیب و سخت غذایی‌اش گفته که “تا 15 سالگی‌ام رژیم غذایی عادی داشتم اما مدتی بعد یعنی بعد از تولد اولین پسرم، به دلیل بیماری معده و هضم نشدن غذاهای جامد، دل دردهای شدیدی داشتم که من را مجبور به تسلیم شدن در برابر بیماری کرد و از آن روز فقط آب و چای می‌خورم تا زنده بمانم.”

old-woman1
ساراسواتی بای، زن 75 ساله اهل هندوستان ادعا کرده که در 60 سال گذشته غذا نخورده است

تلاش‌های شوهر

ساراسواتی گفته که همسرش بارها تلاش کرده که او را راضی به ترک این روش کند اما موفق نشده است. زیرا او به این روش عادت کرده بود و خوردن خوراکه و غذاهای جامد برایش غیر قابل تحمل بود.

شوهرش حتا او را به چندین مراکز درمانی برد اما هیچ نتیجه‌ی نداد. با این حال اما به نظر می‌رسد که خانم ساراسواتی سالم است.

5 ساعت کار روزانه

ساراسواتی پنج فرزند دارد و با وجود این که 75 ساله است و رژیم غذایی غیر معمول دارد، اما باز هم از انرژی قابل توجهی برخوردار است و روزانه 5 ساعت در کنار شوهرش کار می‌کند.

old-woman2
ساراسواتی گفته که همسرش بارها تلاش کرده که او را راضی به ترک این روش کند اما موفق نشده است

60 سال بدون غذا

دیگران پس از خواندن داستان این زن در مقالات، باور نمی‌کردند که او 60 سال است غذا نخورده و تنها با آب و چای زنده مانده است. اما خانواده و همسایگان ساراسواتی در روستای سندرایل مدیای پردادش هند، ادعای او را تصدیق کرده و از او حمایت کرده‌اند.

چقدر این پست مفید بود؟

روی یک ستاره کلیک کنید تا به آن امتیاز دهید!

میانگین امتیاز 0 / 5. تعداد آرا: 0

تا الان رای نیامده! اولین نفری باشید که به این پست امتیاز می دهید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *