هم تیم‌های لیونل مسی در جریان ماه عسل، به دیدار مسی و خانواده اش رفت و آنها را غافلگیر کردند. لویس سوارز و صوفیا بالبی از نزدیک ترین دوستان مسی نیز در این جمع حضور داشتند.

مسی سی ساله اخیرا با آنتونیلا روکوزو عشق دوران کودکی اش ازدواج کرد.  این زوج در حال گذراندن تعطیلات شان در شعاع آفتاب، سواحل خوش آب و هوا و ریگ های جزایر کارائیب است.

مسی و روکوزو، دو پسر اش تیاگو و ماتیئو را نیز با خودشان به این جزایر برده اند. به نظر می رسد که این زوج تازه به عشق به پسران‌شان پی برده اند.

https://www.instagram.com/p/BWTURb9ln3f/?taken-by=leomessi

مسی، آنتونیلا روکوزو، سوارز و خانمش صوفیا بالبی باهم بسیار دوست صمیمی هستند. به همین دلیل ستاره آرژانتینی به تازگی فاش کرد که سوارز و صوفیا بالبی با دو پسرش برای پیوستن به تعطیلات مسی و خانواده اش به آنها پیوسته است.

مسی با نشر یک عکس در صفحه انستاگرام اش از پیوستن این دو فامیل خبر داده و گفته که این یک دیدار غافلگیر کننده بود. این فوق ستاره که متولد شهر روساریوی آرژانتین است به تازگی گفته که او و خانمش با دادن باقی مانده‌ی غذا و نوشیدنی مراسم عروسی شان به نیازمندان، لبخند را بر لبان آن ها جاری کرده اند.

گفتنی است که مسی چندی پیش برای امضای رسمی قرارداد تازه اش با بارسلونا، از ماه عسل اش به این باشگاه برگشته بود اما او پس از امضای قرارداد دوباره به ماه عسل رفت.