داکتر عبدالله عبدالله رییس اجرایی افغانستان امروز در کابل ضمن این که از کوتاهی حکومت در امر حکومت‌داری خوب صحبت کرد گفت که پس از این نمی تواند بی اعتنایی مسولان حکومتی در مقابل مصوبه های ریاست اجرایی را بپذیرد.

رییس اجرایی افغانستان که امروز در جلسه شورای وزیران درکابل صحبت می‎کرد گفت که برخی از وزیران نشست شورای وزیران را نادیده می‌گرند که به گفته او “اصلا قابل قبول نیست.”

رییس اجرایی افغانستان هم‎چنان در این نشست از گفتگوهای جدی که با رییس جمهوری این کشور آغاز کرده خبرداد.

داکترعبدالله، در این نشست هم‎چنان از اعلامیه دادستانی کل افغانستان مبنی بر تعلیق مسولیت‌های فرمانده گارنیزیون و فرمانده پولیس کابل استقبال کرد.

آقای عبدالله گفت که دادستانی بر اساس قانون و خواست مردم افغانستان کار کرده است.

shanghai
داکترعبدالله عبدالله رییس اجرایی افغانستان گفت که نشست شانگهای فرصت خوبی بود که در مورد صلح و همکاری‌های منطقه‌ای بحث گردید

اما در عین حال، رییس اجرایی افغانستان در این نشست از معترضان خواست که مشکل ترافیک و ازدحام شهر را در نظر بیگرند. او تصریح کرد که باید براساس روحیه وحدت ملی به خواست های مردم و معترضان رسیدگی شود.

نشست شانگهای

داکترعبدالله عبدالله رییس اجرایی افغانستان در نشست امروز شورای وزیران از کنفرانس کابل و نشست شانگهای یادآوری کرد و گفت که هردو نشست فرصتی خوبی بود که در مورد صلح و همکاری‌های منطقه‌ای بحث گردید.

آقای عبدالله تصریح کرد که در نشست شانگهای نیز بر مبارزه متحدانه با تروریزم تاکید شده و کشورهای عضو ناظر در مورد همکاری امنیتی در قالب این سازمان توافق کرده اند.

چقدر این پست مفید بود؟

روی یک ستاره کلیک کنید تا به آن امتیاز دهید!

میانگین امتیاز 0 / 5. تعداد آرا: 0

تا الان رای نیامده! اولین نفری باشید که به این پست امتیاز می دهید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *