رودریگو دیوترته، رییس جمهور فلیپین که به یک سیاست مدار فحاش شهره‌ی جهان است مدعی شده که خداوند با او صحبت کرده‌است.

مرد شماره یک فلیپین ادعا دارد که در جریان بازگشت از جاپان به زادگاهش، خداوند با او در هواپیما صحبت کرده و به او هشدار داده که دست از ناسزاگویی بردارد.

https://www.youtube.com/watch?v=WtYfSCo5myY

دیوترته که در ماه ثور امسال برنده‌ی انتخابات این کشور شده بود، جریان گفت‌گوی خود با خداوند را چنین تعریف می کند: “وقتی از جاپان در حال بازگشت بودیم، در هواپیما همه خواب بودند و من به آسمان نگاه می‌کردم که صدایی را شنیدم، بدون شک صدای خداوند بود و برایم ‌گفت، اگر دشنام‌دادن را توقف ندهی، این هواپیما را سقوط می‌دهم.”

این رییس جمهور در ادامه گفته‌است که با خداوند تعهد کرده که دیگر به کسی دشنام نخواهد داد و تعهد با خداوند تعهد با مردم فلیپین است.

دیوترته در مورد پاپ فرانسیس نیز از جملاتی که برای اوباما به کار برده بود استفاده کرده او را نیز ناسزا گفته است

دیوترته در اوایل ماه سبتامبر امسال در آستانه‌ی سفر خود به لاووس، در یک کنفرانس مطبوعاتی در رابطه به مداخلات ریاست جمهوری امریکا در امور داخلی کشورش صحبت می‌کرد، در میان سخنان خود باراک اوباما رییس جمهور ایالات متحده را «حرامزاده» خواند. رودریگو دیوترته پیش از دشنام اوباما، به دلیل بددهنی‌هایش در مورد افراد چون پاپ فرانسیس نیز شهرت داشت. دیوترته در مورد پاپ نیز از واژه های مشابه استفاده کرده‌بود.

دوترته پیش از ریاست جمهوری فلیپین، شهردار مانیل بود و در ماه می در انتخابات این کشور شرکت کرده که با آرای قابل توجه به ریاست جمهوری برگزیده شد.

اکنون این سیاست مدار که به گفته‌ی مشاور سیاست خارجی اش “انسان به شدت معنوی” است و به خداوند ایمان دارد، با این سوژه یک بار دیگر بر سر زبان ‌ها افتاده است.

چقدر این پست مفید بود؟

روی یک ستاره کلیک کنید تا به آن امتیاز دهید!

میانگین امتیاز 0 / 5. تعداد آرا: 0

تا الان رای نیامده! اولین نفری باشید که به این پست امتیاز می دهید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *