در کمال ناباوری، آنانت امبانی همه را با کاهش شدید وزن خود، حیرت زده کرده است.

پدر بزرگ آنانت اگر زنده می بود به نوه اش افتخار می کرد، چرا که او توانسته است با تکیه بر باور پدربزرگش که هیچ چیز ناممکن نیست اگر مورد تمرکز قرار گیرد، این تغییر بزرگ را در خود به وجود آورد.

آنانت آمبانی 21 ساله با تمرین‌های فشرده و رژیم غذایی، کاهش کلانی در وزن خود به وجود آورده است.

جوان‌ترین پسر نیتا و موکش آمبانی بزرگ‌ترین میلیاردر هند با بیش از 20 میلیارد سرمایه، یک و نیم سال پیش – برای مبارزه با چاقی‌اش تعهد بزرگی با درنظرداشت مدت زمانی اندک، انجام داد. او توانست در کمتر از هیجده ماه، 108 کیلو وزن از دست دهد.

آنانت با خود تعهد کرده بود که در آستانه بیست و یکمین سالروز تولد خود، وزنش را به صورت طبیعی و مطمئن کاهش خواهد داد.

آنانت امبانی در هر روز بین پنج تا شش ساعت ورزش می‌کرد و رژیم می‌گرفت. رژیم ورزشی روزانه او شامل  پیاده روی 21 کیلومتری، ، آموزش کاربردی و تمرینات قلبی با شدت بالای بود. او همراه با چربی و پروتئین کافی و صفری قند، رژیم غذایی کم کربوهیدرات را انتخاب کرده بود.

این اراده محکم عضو دیگر از خانواده امبانی که در دنیای ثروت و تجارت هند شهره‌ی شهرند، نه تنها افتخار مادر این خانواده را برانگیخته بلگه، هنرمندان سرشناس هند نیز از این جوان تقدیر کرده اند.

سلمان خان هنرمند پرآوازه هند در تویتر خود نوشته است که بسیار خرسندم که آنانت را می بینم. کاهش 108 کیلوگرامی وزن در مدت هیجده ماه اراده بسیار قوی کار دارد.

Salman-Khan-on-Ambanianant

انوپما چوپرا یکی از نویسندگان مشهور هند در تویتی نوشته است که واقعا هیچ غیرممکنی وجود ندارد.

Anupama-chopra-on-Ambanianant

چاقی آننت، از مصرف داروهای سنگین برای بیماری نفس تنگی اش آغاز شد. این جوان هندی، در زمان کودکی اش با بیماری نفس تنگی شدید دست و پنجه نرم می کرد و برای بهبود، نیازمند مصرف دواهای زیادی بود.

داکتران به او گفته بودند که از دست دادن وزنش از راه طبیعی کار مشکل خواهد بود.

اما نتیجه این داستان می تواند این باشد که با تلاش و تمرکز جدی، همه چیز امکان پذیر است.