معمای همسر شاهدخت

معمای همسر شاهدخت: چقدر در قضاوت مردم مهارت دارید؟ خوب، امروز شما را به چالش می کشیم تا با استفاده از ضریب هوشی و مهارت های ذهنی خود، وفادارترین شاهزاده را شناسایی کنید.

داشتن هوش بالا فقط به معنای انجام سریع مسائل ریاضی نیست. اما اگر به دنبال راهی برای تقویت مهارت های هوشی خود هستید، معماها و پازل ها را حل کنید. از نظر علمی ثابت شده است بازی های فکری و معماهای هوش ظرفیت های شناختی و مهارت های استدلال منطقی شما را بهبود می‌بخشند. بنابراین، روزانه از حل کردن آنها غافل نشوید.

معمای همسر شاهدخت

روزی روزگاری یک پادشاه سالخورده بود که فقط یک دختر داشت. شاهدخت خواستگاران زیادی داشت. بنابراین تصمیم گرفت وفاداری شاهزادگانی را که مایل به ازدواج با او بودند، امتحان کند. او به هر شاهزاده یک تخم گیاه داد و قول داد که بعد 3 ماه کسی که بزرگترین گیاه را پرورش دهد با او ازدواج خواهد کرد. همه شاهزادگان سه ماه بعد با گیاهان خود بازگشتند.

شاهدخت به طور غیر منتظره شاهزاده ای را که از اول گلدان خالی داشت انتخاب کرد. چطور؟

تصویر شاهزاده ها

7 ثانیه شما از حالا شروع می شود. آیا می توانید معمای همسر شاهدخت را حل کنید؟ چرا شاهدخت شاهزاده ای را که با گلدان خالی برگشته بود به همسری برگزید؟

اگر بینایی خوبی داری، 3 تفاوت این دو ساندویچ را تشخیص بده!

.

.

.

معمای قوری چای: کدام قوری چای بیشتری نگه می دارد؟

.

.

.

تست بینایی زنگوله: فقط 3 ثانیه فرصت دارید زنگوله را پیدا کنید!

پاسخ معما

جواب معمای همسر شاهدخت در «خالی بودن گلدن ها از اول» نهفته است. اگر دقت کرده باشید، شاهدخت می خواست وفاداری شاهزاده ها را محک بزند. بنابراین به همه آنها بذر تقلبی داد تا صداقت آنان را بسنجد. بنابراین تنها کسی که بذرش را تبدیل نکرده بود شاهزاده ای است که با گلدان خالی برگشته.

همسر شاهدخت

حل پازل ها و معماها باعث تقویت اتصالات بین سلولهای مغزی می شوند، سرعت ذهن را بهبود می بخشد و روشی مؤثر برای بهبود حافظه کوتاه مدت هستند. آنها باعث افزایش تولید دوپامین، هرمونی که خلق و خو، حافظه و تمرکز را تنظیم می کند، می شوند.

اگر بتوانید گربه را در 7 ثانیه پیدا کنید، چشمان تیزبینی دارید!

خوانندگان عزیز و دوست‌داشتنی خبرنامه امیدوارم از معمای همسر شاهدخت لذت برده باشید. همواره از طریق بخش تفریح و سرگرمی خبرنامه می‌توانید به جدیدترین تست‌ها، پازل‌ها، سوالات و معماها دسترسی داشته باشید. در صورت تمایل حتی می‌توانید این تست‌ها را با دوستان خود به اشتراک بگذارید، به خصوص کسانی که علاقمند هستند خود را بهتر بشناسند! همچنین شما می توانید از طریق شبکه های اجتماعی ما در اینستاگرام و فیسبوک نظرات و پیشنهادات خود را مطرح کنید.

تست بینایی: آیا می توانید سگ متفاوت را در 11 ثانیه تشخیص دهید؟

معمای مادر نوزاد؛ کدام خانم مادر کودک است؟

چقدر این پست مفید بود؟

روی یک ستاره کلیک کنید تا به آن امتیاز دهید!

میانگین امتیاز 4.3 / 5. تعداد آرا: 17

تا الان رای نیامده! اولین نفری باشید که به این پست امتیاز می دهید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *