بیوگرافی خداداد افشاریان

رئیس فدراسیون فوتبال دستور داده تا نام دختر خداداد افشاریان از فهرست داوران لیگ برتر بانوان خط خورد.

بر اساس گزارش رسانه‌ها خداداد افشاریان که به دلیل حضور بستگانش در داوری مورد انتقاد قرار داشت، مدتی قبل نام دخترش را برای حضور در کلاس داوری رد کرده بود.

این در حالی است که اکنون پوریا افشاریان به ‌عنوان پسر، روح‌الله شریفی به ‌عنوان داماد و حمیدرضا افشون به‌ع نوان «برادر زن برادرِ» خداداد افشاریان در بخش داوری فدراسیون فوتبال فعالیت می‌کنند. به همین دلیل مهدی تاج رئیس فدراسیون فوتبال موضوع را پیگیری کرده و دستور کنار گذاشتن دختر افشاریان را صادر کرد.

بیوگرافی خداداد افشاریان

بیوگرافی خداداد افشاریان

خداداد افشاریان در 24 شهریور 1344 در استان فارس به دنیا آمده است. او که داور سابق فوتبال است، مدرک لیسانس از رشته تربیت بدنی دارد. او از روستا به عنوان داور معرفی شد و بعد ها خضور چند نفر از اعضای خانواده‌اش در داوری جنجال برانگیز شد.

بر اسا بیوگرافی خداداد افشاریان، در بابا میدان به دنیا آمده است. این روستا از توابع شهرستان رستم در استان فارس است که در 20 کیلومتری شهر ممسنی واقع شده است. در واقع این روستا در محل تقاطع جاده یاسوج ، گچساران و ممسنی قرار دارد.

فعالیت های حرفه ای خداداد افشاریان به عنوان داور

در سال 1369 بود که خداداد افشاریان به عنوان داور کارش را شروع کرد. در سال 2003 نامش وارد لیست فیفا شد و در سال 1390 بود که داوری را کار گذاشت.

فدراسیون فوتبال

او در سال 1399 عضو هیات رئیسه فدراسیون فوتبال ایران شد.

ازدواج و همسر خداداد افشاریان

ازدواج و همسر خداداد افشاریان

خداداد افشاریان سال‌ها است ازدواج کرده و اکنون یک پسر به اسم پوریا افشاریان و یک دختر دارد. دختر او نیز ازدواج کرده است. روح الله شریفی داماد خداداد افشاریان است.

خداداد افشاریان در دربی

این داور نام آشنا در 25 بهمن 1387 به عنوان کمک داور چهارم شهرآورد 66 تهران بود. داور اصلی این دربی نیز محسن ترکی بود که در نهایت بازی با نتیجه تساوی به پایان رسید.

حضور خانوادگی خداداد افشاریان در پست داوری

حضور خانوادگی خداداد افشاریان در پست داوری - بیوگرافی خداداد افشاریان

در آبان امسال 1402، محمدحسین میثاقی در برنامه زنده فوتبال در مورد حضور خانوادگی خداداد افشاریان در پست داوری کشور صحبت کرد. او از داورانی چون پوریا افشاریان(پسر خداداد افشاریان)، روح الله شریفی (داماد خداداد افشاریان)، حمیدرضا افشون (برادر زن برادر خداداد افشاریان) و محسن حکیم (همشهری خداداد افشاریان) نام برد.

چقدر این پست مفید بود؟

روی یک ستاره کلیک کنید تا به آن امتیاز دهید!

میانگین امتیاز 3.5 / 5. تعداد آرا: 8

تا الان رای نیامده! اولین نفری باشید که به این پست امتیاز می دهید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *