گیاهان خوش یمن

گیاهان آپارتمانی خوش یمن و جذب کننده ثروت بین افرادی که به فنگ شویی باور دارند، طرفداران زیادی دارد. امروزه خیلی از افراد نه تنها به زیبایی و جذابیت گل‌ها توجه می‌کنند بلکه به دنبال معنا و خاصیت آن‌ها نیز هستند. یکی از همین موارد خاصیت خوش یمنی و جذب پول توسط گیاهان و گل‌هاست. برخی گیاهان آپارتمانی به نام گیاهان خوش شانسی یا گیاهان جذب ثروت یاد می‌شوند زیرا باعث افزایش سلامتی، برکت، ثروت و رفاه در خانه می‌شوند. این گیاهان قادرند انرژی منفی محیط را دفع و انرژی مثبت را تقویت کنند. اگر شما هم به دنبال رفاه و جذب ثروت هستید، بهتر است یکی از این گیاهان جذب ثروت را که در فنگ شویی گیاهان خوش شانسی نیز نامیده می‌شوند، در خانه نگه دارید.

۹ گیاه جذب ثروت

گیاهان زیر توانایی جذب ثروت، پول و رفاه را دارند:

اسطوخودوس

گیاه اسطوخودوس که در حالت ایده آل، باید آن را جلوی در خانه یا در فضای بیرونی قرار دهید، یکی از همین گیاهان خوش یمن هستند که باعث جذب انرژی مثبت و پول می‌شود.

گیاه فورچون یا گیاه ذرت

گیاه فورچون یا گیاه ذرت - گیاهان خوش یمن

باور بر این است که گیاه ذرت نمادی از خوش شانسی واقعی است. اگر این گیاه را درون خانه پرورش دهید نه تنها رزق و روزی‌تان زیاد می‌شود بلکه باعث تصفیه هوا نیز می‌شود.

گیاه کائوچو

گیاه کائوچو در فنگ شویی یعنی اقبال بلند، زیرا برگ های گرد آن شبیه سکه پول است.

گیاه نخل خرما

بر اساس فنگ شویی گیاه نخل خرما  می‌تواند به سلامت، صلح و رفاه خانواده‌تان کمک کند. این گیاه با جذب انرژی مثبت و دفع انرژی منفی باعث افزایش شادی و احساس خوب در اهالی خانه می‌شود.

گیاه پول

گیاه پول مشکلات پولی و مالی‌تان را از بین می‌برد. همچنین این گیاه به مراقبت کمتری نیاز دارد و بهترین تصفیه کننده هوا در نظر گرفته می‌شود.

اکالیپتوس

گیاه اکالیپتوس

نگهداری از این گیاه در خانه باعث افزایش انرژی مثبت فضای داخلی خانه می‌شود.

ریحان یکی از گیاهان خوش یمن

به گفته واستو شسترا، کاشت تولسی یا همان ریحال برای هر خانه یک نعمت است. در واقع گیاه ریحان به عنوان بمب انرژی مثبت خانه شناخته می‌شود.

درخت پول پاچیرا

درخت پول پاچیرا، در فنگ شویی به عنوان گیاه جذب ثروت و پول شناخته می‌شود.

گیاه بامبو

در فنگ شویی گیاه بامبو در محل کار باعث رونق کسب و کارتان می‌شود. همچنین این گیاه باعث جذب ثروت و رفاه می‌شود. پس حتما باید یک گیاه بامبو در خانه داشته باشید. گیاه بامبو را در گوشه شرقی خانه‌تان قرار دهید.

چقدر این پست مفید بود؟

روی یک ستاره کلیک کنید تا به آن امتیاز دهید!

میانگین امتیاز 0 / 5. تعداد آرا: 0

تا الان رای نیامده! اولین نفری باشید که به این پست امتیاز می دهید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *