آزمون شناخت والدین بی احتیاط

در آزمون شناخت والدین بی احتیاط باید دریابید که کدام یکی والدین بی احتیاط است. این که کدام یک بیشتر بی احتیاطی می‌کند و جان فرزندش را به خطر می‌اندازد، به تشخیص شما بستگی دارد. فکر کنید کدام یک بی‌احتیاط است.

شاید به این فکر کنید که این چه کاری است که این پدر و مادر انجام میدهد؟! مادر یک سیب روی تخته آشپزی گذاشته و چاقو را به دست دختر کوچکش می‌دهد تا سیب را قاچ کند. طرف دیگر تصویر هم پدر و پسری است که پسر نوجوانش را پشت فرمان نشانده است. مادر دختر کاملا آرام و خونسرد است، انگار در حال یاد دادن استفاده از چاقو به دخترش است اما پدر پسر خیلی ترسیده است. حالا کدام یک بی احتیاط است؟

آزمون شناخت والدین بی احتیاط

آزمون شناخت والدین بی احتیاط

آزمون شناخت والدین بی احتیاط از آن معماهای است که برای محک زدن ضریب هوشی‌تان فوق‌العاده عمل می‌کند. در این آزمون شما باید تمرکز بالایی داشته باشید که در نتیجه کار هر کدام چه کسی جان فرزندش را به خطر می اندازد؟ اما آیا می‌توانید بگویید احتمال آسیب به کودک در کدام شرایط بیشتر است.

عجله کنید اما فراموش نکنید که به جزئیات بیشتر دقت کنید!

.

.

سرنخ تصویر آزمون شناخت والدین بی احتیاط

آزمون شناخت والدین بی احتیاط

بیایید کمی به شما کمک کنیم، احتمالات را بسنجید، همانطور که به تصویر نگاه می‌کنید به این فکر کنید که احتمال خطر در کدام تصویر بالا است. چقدر ممکن است حادثه ای رخ دهد؟ آیا مادر باعث آسیب به دخترش می‌شود؟ یا پدر که نه تنها جان پسرش را بلکه جان خودش را نیز به خطر انداخته است. اگر هنوز شک دارید کدام یکی از والدین بی احتیاطی می‌کند، بهتر است به چهره پدر و مادر نگاه کنید. زن آرام و خونسرد است اما مرد مضطرب است و قطره های عرق روی پیشانیش دیده می‌شود. حالا حتما به جواب رسیده اید!

.

.

.

پاسخ آزمون امروز

آیا جواب درست را پیدا کردید؟ به شما تبریک می‌گوییم. اما اگر هنوز به دنبال شناخت والدین بی احتیاط هستید، باید بگویم که پدر بی احتیاط تر از مادری است که چاقو به دست دخترش داده است، زیرا با این که چاقو به دست دخترش است اما کنارش حضور دارد و می‌تواند به او در قاچ کردن سیب کمک کند اما پدر با نشاندن پسرش پشت رل ماشین، هیچ کنترلی روی ماشین ندارد و ممکن است پسرش بی توجه به حرف پدرش سرعتش را بیشتر کند و تصادف کنند.

آزمون شناخت والدین بی احتیاط

خوانندگان عزیز و دوست‌داشتنی خبرنامه امیدوارم از آزمون شناخت والدین بی احتیاط لذت برده باشید. همواره از طریق بخش تفریح و سرگرمی خبرنامه می‌توانید به جدیدترین تست‌ها، پازل‌ها، سوالات و معماها دسترسی داشته باشید. در صورت تمایل حتی می‌توانید این تست‌ها را با دوستان خود به اشتراک بگذارید، به خصوص کسانی که علاقمند هستند خود را بهتر بشناسند! همچنین شما می توانید از طریق شبکه های اجتماعی ما در اینستاگرام و فیسبوک نظرات و پیشنهادات خود را مطرح کنید.

چقدر این پست مفید بود؟

روی یک ستاره کلیک کنید تا به آن امتیاز دهید!

میانگین امتیاز 3.6 / 5. تعداد آرا: 16

تا الان رای نیامده! اولین نفری باشید که به این پست امتیاز می دهید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *