زن 77 ساله با خودش ازدواج کرد

یک زن 77 ساله با خودش ازدواج کرد. دوروتی فیدلی که در خانه سالمندان O’Bannon Terrace در اوهایو زندگی می‌کند، پس از فحش دادن به کل مردان، با خودش ازدواج کرد.

او که یک بار در 1965 ازدواج کرده بود و بعد از 9 سال در سن 50 سالگی از همسرش طلاق گرفت این بار با خودش ازدواج کرده است.

ازدواج دوروتی فیدلی با خودش

زن 77 ساله با خودش ازدواج کرد

او در صحبت‌هایش گفته که “همه کارها را انجام داده‌ام، پس چرا که نه؟” او موقعی که در کلیسا بوده، یک باره به این فکر میفتد تا با خودش ازدواج کند.

همه چیز آماده یک عروسی زیبا است، لباس سفید او، یک دسته گل، تور زیبایی که روی موهایش قرار دارد، همه نشان دهنده برپایی یک جشن است اما انگار یک چیز کم است، بله داماد! وقتی با رسانه ها در مورد نبود داماد صحبت کرده و این که چرا می‌خواهد با خودش ازدواج کند؟ این زن 77 ساله گفته که می‌خواهد با تکرار این عهد، با عشق زندگی خود – خودش – ازدواج کند، بدون این که پای مردی به زندگی‌اش باز شود.

دوروتی فیدلی روز شنبه در خانه سالمندان اوبانن تراس در گوشن، اوهایو، به همراه دوستان و اعضای خانواده‌اش جشن عروسی اش را برگزار کرده است.

این زن که مادر سه فرزند و مادربزرگ نوه هایش است، یک بار در سال 1965 پس از یک مراسم سنتی و معمولی مانند خیلی از زن و مردهای دیگر ازدواج کرده بود، با این حال نه سال بعد طلاق گرفت.

او به Today.com گفت: “من 40 سال است که با خودم زندگی می‌کنم. یک روز در کلیسا چیزی به این فکر افتاده‌ام که باید برای خودم کار خاصی انجام دهم. آن وقت به خودم گفتم تو همه کارها را انجام داده‌ای، این که چرا نه؟ و تصمیم گرفتم با خودم ازدواج کنم.”

برگزاری جشن عروس فیدلی در خانه سالمندان

فیدلی پس از فکر به عروسی با خودش، از راب گایگر، مدیر خانه سالمندانش پرسید که آیا او این مراسم را انجام خواهد داد.

راب در حالی که ابتدا از چنین پیشنهادی تعجب کرده بود اما با نهایت آرامش پذیرفت که در این تصمیم فیدلی را همراهی کند، زیرا او بر این باور است که این زن باورنکردنی است و با این کار از فیدلی که همیشه به فکر دیگران است، قدردانی خواهد کرد.

دختر فیدلی، دونا پنینگتون، نیز از ایده ازدواج مادرش با خودش خوشش آمد و تمام مدت برای آمادگی و تدراکات این جشن مثل تهیه لباس، وسایل پذیرایی و تزئین محل برگزاری مراسم، مادرش را همراهی کرد.

مانند هر عروس دیگری در جشن عروسی‌اش، فیدلی نیز با پوشیدن لباس عروس و حضورش در جشن هیجان زده بود. او توضیح داد: “این جشن برای من چیزی جدید و هیجان انگیزی بود. تا حالا چنین چیزی را تجربه نکرده‌ام.” نکردم. “احساس فوق العاده‌ای دارم، زیرا همیشه میخواستم این کار را انجام دهم.”

عروسی فیدلی ساعت 15 در سالن اجتماعات خانه سالمندان برگزار شد. هنگامی که بین دوستانش حاضر شد، با کفش‌های کتانی سفید نو، رو به خودش فریاد زد: “هیچ وقت فکر نمی‌کردم در لباس عروس این‌قدر زیبا به نظر برسم.”

فیدلی در حال یادگیری کتاب خوانی است

زن 77 ساله با خودش ازدواج کرد

مدیر خانه سالمندان گایگر گفت که ازدواج فیدلی با خودش تنها آرزویی نیست که او در طول مدت حضورش در این مرکز جامع عمل پوشانیده است. همین چند سال پیش، او با بیدار ماندن تا «طلوع آفتاب» برای مطالعه، خواندن را به خود آموخت.

فیدلی گفت: “الان بیشتر از همیشه مطالعه می‌کنم، و خواندن فقط یک صفحه خیلی طول می‌کشد، اما آنقدر به خواندن ادامه می‌دهم تا بتوانم همه کلمات را روان خوانا تلفظ کنم.” او در حال حاضر برای اولین بار مشغول خواندن کتاب مقدس است.

فیدلی در پایان با ابراز امیدواری به دیگرانی که هنوز ازدواج نکرده‌اند و یا در آرزوی داشتن عروسی رویایی هستند، گفت: عشق، عشق مهمترین چیز در این دنیاست و اگر خدا را دوست داشته باشید و خودتان را دوست داشته باشید، این دنیا مزرعه‌ای پر از گل‌های رز و سرشار از عشق خواهد بود.”

او ادامه داد که من در نقطه‌ای از زندگی‌ام رسیده ام که می‌توانم برای خودم زندگی کنم. بچه هایم همه خوب هستند، و نوه هایم، یکی از آن‌ها بچه دار شده… من فرزندانی دارم که همه از دانشگاه فارغ التحصیل شده اند. بنابراین، حالا نوبت من است که کاری را که می‌خواهم انجام دهم.

چقدر این پست مفید بود؟

روی یک ستاره کلیک کنید تا به آن امتیاز دهید!

میانگین امتیاز 2.9 / 5. تعداد آرا: 20

تا الان رای نیامده! اولین نفری باشید که به این پست امتیاز می دهید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *