معمای کارآگاهی

معمای کارآگاهی: فقط افرادی با ذهن یک کارآگاه می توانند این معما را حل کنند. آیا می توانید در عرض 15 ثانیه تشخیص دهند قاتل کیست؟

این معمای کارآگاهی روشی سرگرم کننده برای آزمایش ضریب هوش شما است. در این نوع از معما ها، باید مسئله را با دقت تجزیه و تحلیل کنید و با استفاده از مهارت های تحلیلی و استدلال منطقی خود به پاسخ برسید. این معمای کارآگاهی با افزودن یک عنصر سرگرم کننده به بازی فکری، یک معمای ساده را جالب تر کرده است. برای رسیدن به راه حل باید خلاقانه فکر کنید زیرا پاسخ درست در مقابل شما نخواهد بود.

معمای کارآگاهی؛ قاتل کیست؟

این معما به عنوان یک بازی فکری برای تست سطح هوش شما ساخته شده است. در تصویر 4 خدمتکار خانه را می بینید که به جرم قتل بازجویی می شوند. اما یکی از آنها به پلیس دروغ می گوید و قاتل است. این معمای کارآگاهی بینندگان را به چالش می کشد تا قاتل را در اتاق شناسایی کنید. پس بیایید صحنه قتل و اعترافات مظنونان را با جزئیات ببینیم.

آقای جیمز مرده است!

قاتل کیست؟

جسد آقای جیمز در اتاقش پیدا شد. اتاق پنجره نداشت و در قفل بود. تنها 4 نفری که کلید اتاق داشتند مورد بازجویی قرار گرفتند.

مظنونین قتل آقای جیمز

  • سوفیا خدمتکار: «من آمدم تا آقای جیمز را بیدار کنم. وقتی دیدم او مرده است، جیغ زدم!»
  • جان، ساقی: «وقتی فریاد را شنیدم، به داخل اتاق دویدم، چراغ را روشن کردم و آقای جیمز را دیدم که چاقویی در گردنش فرو شده بود.»
  • سارا معلم خصوصی: «من با جان دویدم. وقتی چراغ را روشن کرد، تمام اتاق خونی بود.»
  • جک آشپز: «داشتم صبحانه آماده می کردم و چیزی را ندیدم.»

لازم است قبل از پاسخ دادن به این معمای کارآگاهی به تصویر با دقت نگاه کنید زیرا پاسخ آنقدرها هم که فکر می کنید ساده نیست. به این حال، پاسخ معما در پایین صفحه گذاشته شده است، بنابراین مطمئن شوید که خیلی دور نروید و تقلب نکنید!

.

.

.

.

.

.

.

.

جواب معمای کارآگاهی

آیا قاتل را در 15 ثانیه تشخیص دادید؟

بیایید با جزئیات به صحنه قتل نگاه کنیم. چراغ های اتاقی که آقای جیمز به قتل رسید روشن نبود. جان، ساقی، چراغ را روشن کرد. بنابراین، این بدان معنی است که اگر اتاق تاریک بود، خدمتکار – سوفیا آقای جیمز را دراز کشیده نمی دید – مگر اینکه قبلا آن را می دانست.

قاتل

بنابراین، پاسخ این معمای کارآگاهی خدمتکار – سوفیا قاتل آقای جیمز است.

این معما فقط یک راه سرگرم کننده دیگر برای آزمایش ضریب هوشی شماست. با این حال، انجام یک تست IQ واقعی راه خوبی برای دانستن سطح IQ شما است. پس به ما بگویید، آیا قاتل را در این در مدت زمان تعیین شده شناسایی کردید؟

خوانندگان عزیز و دوست‌داشتنی خبرنامه امیدوارم از این معمای کارآگاهی لذت برده باشید. همواره از طریق بخش تفریح و سرگرمی خبرنامه می‌توانید به جدیدترین تست‌ها، پازل‌ها، سوالات و معماها دسترسی داشته باشید. در صورت تمایل حتی می‌توانید این تست‌ها را با دوستان خود به اشتراک بگذارید، به خصوص کسانی که علاقمند هستند خود را بهتر بشناسند! همچنین شما می توانید از طریق شبکه های اجتماعی ما در اینستاگرام و فیسبوک نظرات و پیشنهادات خود را مطرح کنید.

چقدر این پست مفید بود؟

روی یک ستاره کلیک کنید تا به آن امتیاز دهید!

میانگین امتیاز 2.8 / 5. تعداد آرا: 26

تا الان رای نیامده! اولین نفری باشید که به این پست امتیاز می دهید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *