آزمون شناسایی برنده چالش

آیا می‌توانید حدس بزنید در آزمون شناسایی برنده چالش چه کسی موفق می‌شود؟ خوب قبل از حدس زدن برنده بهتر است اول چالش را به شما معرفی کنیم. چالش از این قرار است: ابتدا به تصویر نگاه کنید، دو زن می‌بینید که به یک میله آویزان هستند، زیر پای زن سمت چپی آتش روشن است، در حالی که زیر پای زن سمت راستی میخ قرار دارد. چالش این است که هر کدام از زن ها باید 5 دقیقه در حالی که به میله آویزان هستند، دوام بیاورند، وگرنه یا در آتش می‌سوزند یا هم با میله زخمی خواهند شد. حالا شما بگویید، به نظرتان کدام یکی از زن ها برنده چالش خواهد شد؟

آزمون شناسایی برنده چالش

آزمون شناسایی برنده چالش

هرچند شاید فکر کنید احتمال این که هر دو برنده شوند، خیلی زیاد است اما آنقدرها هم که فکر می‌کنید، آسان نیست. گرفتن میله و آویزان شدن به آن، آن هم برای 5 دقیقه خیلی سخت است. بنابراین تنها کسانی می‌توانند برنده این چالش شوند، که از قدرت و استقامت بدنی بالایی برخوردار باشند.

آزمون شناسایی برنده چالش از شما می‌خواهد، شخص برنده را شناسایی کنید! آیا می‌توانید؟

سرنخ تصویر

بر خلاف تست های هوش و آزمون های دیگر که شما برای حل آن‌ها نیاز به قدرت بینایی و جزئی نگری‌ داشتید، آزمون شناسایی برنده چالش فقط از شما می‌خواهد از قدرت ذهنی‌تان استفاده کنید. سعی کنید با ذهن‌تان موقعیت دو زن را تحلیل کنید تا به جواب درست دست پیدا کنید.

یک بار دیگر خوب به تصویر نگاه کنید و بگویید چطور می‌شود که آن‌ها بتوانند 5 دقیقه میله را میان دستانشان محکم بگیرند.

آیا واقعا زن سمت چپی می‌تواند حرارت آتش را تاب بیاورد تا 5 دقیقه تمام شود؟

یا آیا زن سمت راستی می‌تواند آنقدر میله را محکم بگیرد که روی میخ ها نیوفتد؟

به این سوالات در ذهنتان پاسخ بدهید، اما سعی کنید استدلال بهتری برای آن ها داشته باشید، زیرا یافتن پاسخ درست، زمان و دقت بالایی می‌خواهد و نمی‌توانید مبنی بر حدس و گمان به آن جواب بدهید.

خوب ما منتظریم تا جواب درست را از شما بشنویم؟!

آزمون شناسایی برنده چالش

.

.

.

پاسخ درست آزمون شناسایی برنده چالش

آیا موفق به یافتن پاسخ شدید؟

اگر پاسخ شما مثبت است، لطفا جوابتان را زیر همین پوست و در قسمت دیدگاه بنویسید.

اما اگر هنوز به دنبال آن می‌گردید، ما اینجا هستیم تا به شما کمک کنیم:

در آزمون شناسایی برنده چالش، زن سمت چپی که زیر پایش آتش شعله ور است، برنده می‌شود. زیرا آتش در ثانیه 20 خاموش می‌شود. حالا که آتش خاموش شده است، او می‌تواند میله را محکم بگیرد تا 5 ثانیه کامل شود.

آزمون شناسایی برنده چالش

خوانندگان عزیز و دوست‌داشتنی خبرنامه امیدوارم از آزمون شناسایی برنده چالش لذت برده باشید. همواره از طریق بخش تفریح و سرگرمی خبرنامه می‌توانید به جدیدترین تست‌ها، پازل‌ها، سوالات و معماها دسترسی داشته باشید. در صورت تمایل حتی می‌توانید این تست‌ها را با دوستان خود به اشتراک بگذارید، به خصوص کسانی که علاقمند هستند خود را بهتر بشناسند! همچنین شما می توانید از طریق شبکه های اجتماعی ما در اینستاگرام و فیسبوک نظرات و پیشنهادات خود را مطرح کنید.

چقدر این پست مفید بود؟

روی یک ستاره کلیک کنید تا به آن امتیاز دهید!

میانگین امتیاز 3.1 / 5. تعداد آرا: 1414

تا الان رای نیامده! اولین نفری باشید که به این پست امتیاز می دهید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *