نرم ‌افزار حسابداری

این روزها استفاده از نرم ‌افزار حسابداری پارمیس تبدیل به یک پدیده رایج در مدیریت مالی و کسب‌وکار شده. این مسئله به ‌قدری مهم است که به یکی از مهم‌ترین نگرانی های همه مدیران مالی و حسابداری تبدیل شده است. نرم‌افزار حسابداری پارمیس تا به حال کمک شایانی به شرکت های مختلف کرده است.

همچنین مدیریت منابع انسانی در شرکت های کوچک و بزرگ پیچیدگی‌های خاص خود را برای رسیدگی به دستمزد و مالیات کارمندان دارند. استفاده از نرم ‌افزار حقوق و دستمزد پارمیس با شیوه ای مدرن و راحت به خوبی عهده دار این مسئولیت در شرکت‌ها می‌باشد.

نرم ‌افزار انبارداری

مزایا نرم ‌افزار انبارداری پارمیس

نرم ‌افزار انبارداری پارمیس سابقه‌ای طولانی در توسعه و بروزرسانی نرم افزار و بهره وری بالا برای انبارداری و انبارگردانی دارد که هدف آن مدیریت دقیق با ارائه آمار و گزارشات دقیق است.

نرم ‌افزار انبارداری پارمیس تمام عملیاتی را که قبلاً به روش‌های سنتی و دستی انجام می‌گرفت را با استفاده از آخرین تکنولوژی‌های انبارداری و با نرم ‌افزار انبار داری پارمیس به‌صورت خودکار و با توانایی‌های چشمگیری انجام می‌دهد.

مدیریت تمام انبارها خصوصی وعمومی، شرکت‌های تجاری، اصناف و غیره را که حتما وضعیت انبار و میزان تعداد و موجودی و کمیت محصولات صادره و وارده، موجودی محصولات  آماده جهت فروش، کالاهای کمیاب و یا فاسد و تاریخ گذشته، ضایعات و کالاهایی که در حین حمل و نقل از بین رفته و غیره را می‌توان با استفاده از نرم ‌افزار انبارداری پارمیس کنترل‌، مدیریت و به خوبی ثبت کرد.

هدف و سیاست اصلی پارمیس از تولید و توسعه نرم ‌افزار انبارداری در حقیقت ثبت دقیق گردش محصولات و امکان دسترسی ساده‌ و راحت به بهترین وجه ممکن به گزارش ها و امکان کنترل دقیق با جزئیات بر گردش کالا ها است. با مکانیزه کردن سیستم انبارداری و با استفاده از نرم افزار انبارداری پارمیس وضعیت موجود برای کاربران بسیار سهل و آسان می شود.

از امکانات نرم ‌افزار انبارداری پارمیس میتوان به موارد زیر اشاره کرد:

 • طبقه بندی مشخصات اقلام و قطعات متعدد با نرم ‌افزار انبارداری پارمیس
 • معرفی کالاها و تشخیص مشخصات آن‌ها مانند، نام، کد کالا، نوع کالا، واحد اندازه‌‏گیری و غیره با نرم ‌افزار انبارداری پارمیس
 • نوشتن آدرس کالاها برای جستجو و دسترسی آسان به محل فیزیکی آن‌ها با استفاده از نرم ‌افزار انبارداری پارمیس
 • سفارش کالا با استفاده از نرم ‌افزار انبارداری پارمیس
 • تعریف کالا در فایل Excel با استفاده ازنرم ‌افزار انبارداری پارمیس

برنامه حسابداری

مزایا نرم ‌افزار حسابداری پارمیس

استفاده از نرم ‌افزار حسابداری پارمیس مزایای زیادی دارد. وسعت استفاده از حسابداری پارمیس به تدریج افزایش یافته و حتی برای کسانی که سر رشته ای از حسابداری ندارند استفاده از این نرم افزار بسیار آسان است. این نرم ‌افزار برای هر شغل مشخصی مانند پزشکی، ساخت و ساز، و انواع مختلف مشاغل دیگر در مدل های مختلف وجود دارد.

معمولا شغل‌های مختلف برنامه‌ خود را وارد نرم ‌افزار حسابداری می کنند و با استفاده از نرم ‌افزار حسابداری پارمیس و با توجه به زبان و شیوه ی انتخابی آن بخصوص بنابر شغل مورد نظر به راحتی مورد استفاده قرار می‌ دهند. بنابراین مشتریان شغل مورد نظر خود را انتخاب و برنامه‌ خود را بر اساس بسته‌ نرم ‌افزار حسابداری پارمیس راه اندازی می‌کنند. در حقیقت سر و کار داشتن با تجارت، بدون کمک یک برنامه ی دفترداری اساسا سخت و طاقت فرسا است که نرم ‌افزار حسابداری پارمیس این مهم را آسان می کند.

مزیت های نرم ‌افزار حسابداری پارمیس

 • کاهش خطا: وقتی از امکانات نرم افزار حسابداری پارمیس استفاده می کنید، دچار خطا کمتری در حسابداری کسب و کار خود میشوید، چون کاربری نرم ‌افزار حسابداری پارمیس بسیار آسان و راحت طراحی شده است.
 • راه حل های چندگانه: به دلیل پیشرفت فناوری و تکنولوژی ها، فروشندگان و توسعه دهندگان نرم افزار حسابداری موفق شده‌اند که نرم‌افزارهای مالی و حسابداری را با هزینه کمتر وارد بازار کنند. نرم ‌افزار حسابداری پارمیس در نسخه های تولیدی، شرکتی، فروشگاهی و بازرگانی و غیره برای شرکت‌ها به شکل مناسبی طراحی شده است.
 • صورتحساب‌های کامپیوتری: یکی از بهترین مزایای استفاده از نرم ‌افزار حسابداری پارمیس توانایی گزارش دهی مشتریانی که پرداخت خود را قبلا انجام داده و دوباره این پرداخت مورد بررسی قرار می‌گیرد.
 • سازماندهی: صورتحساب ها به راحتی گم و یا فراموش می‌شوند با بسته ی نرم‌ افزار حسابداری پارمیس، اطلاعات شما به صورت سازماندهی شده در یک جای مشخص قرار می‌گیرند و شما براحتی می‌توانید آنها را مورد بازبینی قرار دهید.

نرم ‌افزار حقوق و دستمزد

مزایا نرم ‌افزار حقوق و دستمزد پارمیس

در محاسبه حقوق و دستمزد با نرم افزار حقوق و دستمزد پارمیس علاوه بر قوانین و توافق نامه‌های بین کارفرما و پرسنل و عملکرد یک ماه پرسنل و همچنین آیین نامه‌های داخلی سازمان و دیگر عوامل که به صورت همزمان محاسبه می‌شوند دیگر  هماهنگی‌هایی وجود دارد که پیچیدگی‌های خاص خود را به وجود می‌اورد.

این قواعد در صورت زیاد بودن تعداد پرسنل، و گوناگونی آن‌ها پیچیدگی زیادی به شکل دستی ایجاد می‌کند که غیرقابل محاسبه خواهد شد. بنابراین در صورت عدم وجود نرم ‌افزار حقوق و دستمزد پارمیس مشکلات افزایش می‌یابد.

ویژگی های نرم ‌افزار حقوق و دستمزد پارمیس

 • اطلاعات پرسنلی و استخدامی: ثبت اطلاعات پرسنل یک شرکت و اطلاعات استخدامی مربوط به آنها به صورت کامل مانند اطلاعات شناسنامه ای، فردی، هویتی، بیمه ای، مالیاتی، حساب بانکی و غیره با نرم ‌افزار حقوق و دستمزد پارمیس
 • صدور حکم و قرارداد: صدور حکم کارگزینی و قرارداد کار طبق طبقه بندی شغل های وزارت کار با نرم ‌افزار حقوق و دستمزد پارمیس
 • ارائه و ثبت انواع وام: انواع وام ها و کسر اقساط تا زمان اتمام یا تسویه وام با نرم ‌افزار حقوق و دستمزد پارمیس
 • تسویه حساب: محاسبه اتوماتیک حساب پرسنل مانند عیدی، سنوات خدمت، مرخصی و غیره با نرم ‌افزار حقوق و دستمزد پارمیس
 • مالیات حقوق: محاسبه مالیات برای حقوق پرسنل با توجه‌ به‌ جدول مالیات حقوق و سایر شرایط و تهیه لیست مالیات برای ارسال به سازمان مالیات با نرم ‌افزار حقوق و دستمزد پارمیس

جمع بندی

ما در این مقاله مفید از پارمیس به معرفی و مزایای نرم افزار حسابداری، نرم افزار حقوق و دستمزد و نرم افزار انبارداری پارمیس پرداختیم. برای خرید نرم افزارهای مالی و دریافت نمایندگی پارمیس می‌توانید به سایت www.ParmisIT.comمراجعه و یا با شماره تلفن 02187758 تماس حاصل فرمایید.

چقدر این پست مفید بود؟

روی یک ستاره کلیک کنید تا به آن امتیاز دهید!

میانگین امتیاز 4.7 / 5. تعداد آرا: 3

تا الان رای نیامده! اولین نفری باشید که به این پست امتیاز می دهید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *