تست بینایی ماهی قرمز: در این دسته «دلقک ماهی ها» یک ماهی قرمز پنهان شده است. آیا می توانید آن را در زمان معین پیدا کنید؟ بیایید ببینیم که آیا از این چالش بینایی عبور می کنید یا خیر!

توهمات نوری پدیده های بصری هستند که در آن مغز ما چیزی متفاوت از واقعیت را درک می کند. آن‌ها می توانند ما را فریب دهند که فکر کنیم چیزی که داریم می بینیم واقعا وجود ندارد یا چشمان ما را فریب دهند تا چیزهایی را که وجود ندارند ببینند. در دوران باستان، مردم به این توهمات نوری به عنوان جادوگری، شیاطین یا ارواح شیطانی اشاره می کردند. بعدها دانشمندان دریافتند که این تنها یک پدیده عجیب است که می تواند مغز ما را فریب دهد و همه اینها به دلیل ادراک مختلف اتفاق می افتد.

تست بینایی مهی قرمز: امروزه اغلب تصاویر توهم نوری اغلب با استفاده از اشکال ساده مانند مثلث، دایره، مربع، مستطیل و غیره به شکل مصنوعی ایجاد می‌شوند. سپس این اشکال به روش‌های مختلفی برای ایجاد توهم مرتب می‌شوند.

به هر حال، آیا برای یک چالش سخت آماده اید؟ بیایید شروع کنیم!

تقویت خلق و خو

بازی‌های فکری و تست های هوش یا توهمات نوری همه برای تقویت خلق و خوی شما تاثیر فوق العاده ای دارند. همچنین از نظر علمی ثابت شده‌ است که انجام این تست ها ظرفیت‌های شناختی و مهارت‌های استدلال منطقی شما را بهبود می‌بخشند. در مجموع، بازی های فکری شما را باهوش‌تر می کنند و به فرد جزئی نگری تبدیل می‌شوید. بنابراین سعی کنید روزانه حداقل یک توهم نوری یا تست هوش را حل کنید. حالا اما آیا موفق به تشخیص شیر شدید؟ زمان زیادی باقی نمانده، بیشتر دقت کنید!

توهمات نوری فیزیولوژیکی

در چنین توهماتی اگر به طور ثابت و برای مدت طولانی به یک نقطه نگاه کنید، شبکیه چشم بیش از حد شروع به فعالیت می‌کند وتصویر عجیب و غریب روی ذهن حک می‌شود باعث دیدگاهی عجیب از یک تصویر، شی یا نقاشی می‌شود. در چنین مواقعی شما تغییراتی مانند رنگ یا شکل را روی عکس مشاهده می کنید که از خود واقعی اش خیلی دور است. مثلا همین تصویر توهم نوری که باید زوج دوست داشتنی را پیدا کنید.

تست بینایی ماهی قرمز

ماهی قرمز را پیدا کنید

در این توهم نوری، می توانید یک دسته دلقک ماهی ها را ببینید. در میان دلقک ماهی ها یک ماهی قرمز به خوبی پنهان شده است. چالش این است که سعی کنید ماهی قرمز را در زمان معین پیدا کنید. شما باید حیوان پنهان شده را در 10 ثانیه یا کمتر پیدا کنید.

اگر بتوانید تست بینایی ماهی قرمز را حل کنید، در این صورت مهارت‌های بینایی و مشاهده بسیار خوبی دارید.

مطلب مرتبط :

.

.

آیا هنوز ماهی قرمز را تشخیص داده اید؟

.

بازی فکری

به هر فعالیت ذهنی هدفدار که باعث درگیر کردن ذهن و مغز شما شود و به صورت گروهی یا تک نفری انجام شود، بازی فکری می‌گویند. بازی‌های فکری بدون در نظر گرفتن سن، جنس، نژاد یا وضعیت جسمانی می‌توانند تاثیرات مثبتی بر ذهن، روحیه، شخصیت، رفتار و زندگی هر انسانی بگذارد. این تغییرات باعث تمرکز و تقویت قدرت ذهنی شما می‌شوند.

.

نکته: ماهی قرمز در سمت راست تصویر پنهان شده است.

.

.

امیدواریم با کمک این سرنخ، به راحتی ماهی قرمز را تشخیص دهید.

.

.

10 ثانیه شما به پایان رسید.

آیا توانستید ماهی قرمز را پیدا کنید؟ اگر بله، پس تبریک می گویم. شما قطعا چشمان تیزبینی دارید.

جواب تست بینایی

در این توهم نوری باید ماهی قرمز پنهان شده در بین دلقک ماهی ها را در 10 ثانیه پیدا می کردید. اگر در زمان تعیین شده نتوانستید این تست را حل کنید، نگران نباشید، برای دیدن راه حل تست بینایی ماهی قرمز به تصویر زیر نگاه کنید:

جواب تست بینایی

خوانندگان عزیز و دوست‌داشتنی خبرنامه امیدوارم از تست بینایی ماهی قرمز لذت برده باشید. همواره از طریق بخش تفریح و سرگرمی خبرنامه می‌توانید به جدیدترین تست‌ها، پازل‌ها، سوالات و معماها دسترسی داشته باشید. در صورت تمایل حتی می‌توانید این تست‌ها را با دوستان خود به اشتراک بگذارید، به خصوص کسانی که علاقمند هستند خود را بهتر بشناسند! همچنین شما می توانید از طریق شبکه های اجتماعی ما در اینستاگرام و فیسبوک نظرات و پیشنهادات خود را مطرح کنید.

چقدر این پست مفید بود؟

روی یک ستاره کلیک کنید تا به آن امتیاز دهید!

میانگین امتیاز 2.6 / 5. تعداد آرا: 134

تا الان رای نیامده! اولین نفری باشید که به این پست امتیاز می دهید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *