آزمون بینایی شیر کوهی: آیا می توانید شیر کوهی پنهان شده در این تصویر برفی را پیدا کنید؟ این تست قدرت، بینایی، دقت و تمرکز شما را آشکار می کند. با انجام آزمون بینایی شیر کوهی نه تنها چشمان خود را محک می زنید بلکه کمی سرگرم هم می شوید.

برای حل آزمون بینایی شیر کوهی تنها 10 ثانیه زمان دارید، پس حواس تان را جمع کنید.

آزمون بینایی شیر کوهی را پیدا کنید

یک عکاس حیات وحش برای آزمایش توانایی راهنمایان گردشگری در تشخیص گربه های بزرگ استتار شده در طبیعت، چالشی با عنوان «آزمون بینایی شیر کوهی» ایجاد کرده است.

اسنپر گرگ هاروی 51 ساله، چالشی را ایجاد کرده است که می تواند میزان دقت بینایی شما را فاش کند. بنابراین او مجموعه ای از تصاویر دشوار را با سه سطح آسان، متوسط و سخت گرد هم آورد تا آزمایش کند که واقعا چقدر چشم عقابی هستید.

پوما کجاست؟

10 ثانیه شما از حالا شروع می شود، با این حال به یاد داشته باشید جواب آزمون بینایی شیر کوهی در پایین صفحه قرار دارد!

.

.

در آزمون میمون پنهان، آیا می توانید میمون مخفی شده در پشت خطوط مایل را تشخیص دهید؟

.

.

.

.

همچنین در تست تشخیص فردی از گذشته؛ آیا می‌توانید بگویید چه کسی به زمان حال تعلق ندارد؟ با حل این معما، هوش خود را بیازمایید!

.

.

پاسخ آزمون بینایی

آیا موفق شدید شیر کوهی را به موقع پیدا کنید؟ چون 10 ثانیه شما تمام شده است. به هر حال، برای دیدن جواب آزمون بینایی شیر کوهی به تصویر زیر نگاه کنید:

شیر کوهی پنهان در عکس

پوما از دور به خوبی استتار شده است!

پومای مشخص شده

اگر بتوانید آزمون شناسایی فرد مرده را حل کنید پس قطعا یک نابغه هستید!

این تست نشان می دهد که این موجود تا چه حد می تواند خود را به خوبی در عکسی که در منطقه وحشی پاتاگونیا شیلی گرفته شده است، پنهان کند.

خوانندگان عزیز و دوست‌داشتنی خبرنامه امیدوارم از آزمون بینایی شیر کوهی لذت برده باشید. همواره از طریق بخش تفریح و سرگرمی خبرنامه می‌توانید به جدیدترین تست‌ها، پازل‌ها، سوالات و معماها دسترسی داشته باشید. در صورت تمایل حتی می‌توانید این تست‌ها را با دوستان خود به اشتراک بگذارید، به خصوص کسانی که علاقمند هستند خود را بهتر بشناسند! همچنین شما می توانید از طریق شبکه های اجتماعی ما در اینستاگرام و فیسبوک نظرات و پیشنهادات خود را مطرح کنید.

چقدر این پست مفید بود؟

روی یک ستاره کلیک کنید تا به آن امتیاز دهید!

میانگین امتیاز 4.1 / 5. تعداد آرا: 38

تا الان رای نیامده! اولین نفری باشید که به این پست امتیاز می دهید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *