پازل تصویری آدم برفی

به این تصویر زیبا نگاه کنید. یک آدم برفی کوچک در میان انبوهی از دانه های برف در این پازل تصویری پنهان شده است. اگر از شما بخواهیم آن را پیدا کنید، می توانید این کار را انجام دهید؟ زیاد هم مطمئن نباشید. آنقدرها هم ساده نیست. پازل تصویری آدم برفی یکی از جذاب ترین و سخت ترین پازل هایی است که تصمیم به حل آن گرفته اید. کمی بیشتر فکر کنید و به این سوال پاسخ دهید. آیا می توانید آدم برفی کوچک را در میان دانه های ریز و درشت برف تشخیص دهید؟

برای شما: باید باهوش باشی که این معمای شناسایی فرد درغگو را حل کنی!

حتما مردد شده اید که چه بگویید. بله سخت است! این معمای تصویری جدید مردم را به چالش می کشد تا از نزدیک به تصویر زمستانی پر از دانه های برف، صورتک های خندان و درختان سبز نگاه کنند و آدم برفی پنهان را پیدا کنند.

بازی جذاب: معمای تصویری مرگ؛ چه کسی خواهد مرد!؟

پازل تصویری آدم برفی

آیا می توانید در طول 11 ثانیه یک آدم برفی کوچک را در این تصویر ببینید؟

چنین پازل ها و بازی های فکری مهیج همیشه قدرت بینایی شما را به چالش می کشند. آن ها می خواهند یک شی کوچک یا یک حیوان را پیدا کنید. مثلا یافتن قلب پنهان در ساحل، تشخیص چهره ها، تشخیص توپ فوتبال بین پانداها، پیدا کردن کرگدن، تشخیص عدد روی تصویر، تشخیص روباه، تشخیص همسر شکارچی … . همه این تست های بینایی جذاب شما را وادار می کنند تا با دقت بیشتری به اطراف و تصاویر بازی های فکری نگاه کنید. این روزها مجموعه بازی های فکری اشیاء پنهان و پازل های تصویری اینترنت را زیر و رو کرده است.

افراد برای رفع خستگی روحی نیز از این پازل ها استفاده می کنند. فراموش نکنید که خستگی روحی خود را نباید نادیده بگیرید. زیرا تاثیر منفی بر قابلیت های شناختی شما می گذارد. اگر این روند همچنان ادامه پیدا کند، نه تنها سلامت روحی بلکه سلامت جسمی خود را نیز تحت تاثیر قرار خواهید داد. پیشنهاد ما به شما نفس عمیق در چنین شرایط است. می توانید دقایقی را به قدم زدن در یک پارک اختصاص دهید. یا موسیقی گوش کنید. به دیدن دوستان و خانواده خود بروید. یا هم پازل آدم برفی، این بازی جذاب فکری و هیجان انگیز را انجام دهید.

حل پازل جذاب آدم برفی

برای حل این پازل فقط 11 ثانیه فرصت دارید. اما باید چه کاری انجام دهید؟! ما به شما می گوییم، کافی است با دقت به جزئیات تصویر نگاه کنید. لابد می گویید جزئیات تصویر، چیزی جز دانه های ریز و درشت برف، چند شاخه سبز درخت و صورتک های خندان برفی نیست. اینجا است که ما از شما می خواهیم دقت بیشتری به خرج دهید. کمی دقیق تر نگاه کنید. بین صورتک های خندان، یک آدم برفی که از قضا به شما لبخند می زند نیز وجود دارد.

بازی و سرگرمی: تست دقت هوش: فقط یک نابغه می تواند بگویید چه کسی اول می افتد؟

قدرت تمرکز و تیزبینی خود را به چالش بکشید

نتیجه چه شد؟ پیدا کردن آن سخت است یا آسان؟ حتما تعجب می کنید که چطور نمی توانید این آدم برفی بازیگوش را پیدا کنید. اما خوب زیاد هم سخت نیست.

به تصویر با دقت بیشتری نگاه کنید:

برای محک زدن توانایی خود در حل چنین پازل هایی ابتدا یک تایمر کوک کنید. 11 ثانیه فرصت برای یافتن آدم برفی کوچک درون تصویر کافی است. در واقع چالش این پازل پیدا کردن آدم برفی در 11 ثانیه یا کمتر از آن است.

پس بیایید شروع کنیم! زمان شما از حالا شروع شد:

در این بازی: تست دقت و تیزبینی؛ این دو تصویر چند تفاوت دارند!؟

.

.

.

عجله کنید! 11 ثانیه زمان زیادی نیست، پس باید عجله کنید.

.

.

.

.

آدم برفی را پیدا کردید؟ نه! پس دوباره تلاش کنید، هنوز زود است که بخواهید تسلیم شوید.

خیلی ساده است. هرچند ما پاسخ را در پایان صفحه آورده ایم. اما اگر تقلب کنید، نمی توانید بفهمید که چقدر در این کار توانا هستید. پس سخت نگیرید، برای یافتن آدم برفی کوچک، باید خیلی خیلی زیاد دقت کنید.

این مطلب جذاب را از دست ندهید: چالش ذهنی: آیا می توانید در ۶ ثانیه اشتباهات تصویر را تشخیص دهید؟

.

.

.

زمان شما به پایان رسید!

اگر در این مدت کم توانسته اید او را پیدا کنید پس شما خیلی باهوش هستید. اگر نه، ناراحت نباشید. بیاید به پاسخ این پازل هیجان انگیز نگاهی بی اندازیم:

پاسخ پازل آدم برفی

اگر هنوز به دنبال این آدم برفی کوچک هستید پس به تصویر زیر نگاه کنید!

جواب پازل تصویری آدم برفی

بیا بازی کنیم: تست تیزبینی جذاب: فقط افراد تیزبین می توانند ۴ چهره پنهان شده در این تصویر را پیدا کنند!؟

از دیدن پاسخ تعجب کرده اید، می دانیم. حتی فکرش را هم نمی کردید که جواب این قدر آسان و رو به روی چشمان شما قرار داشته باشد. مشکلی نیست، تست های بعدی را حل کنید و به خود ثابت کنید که یک نابغه هستید.

خوب، اگر بدون هیچ کمک و سرنخی توانستید در طول 11 ثانیه آدم برفی ریز نقش را در میان دانه های برف پیدا کنید، یعنی درک بصری فوق العاده بالایی دارید. به یاد داشته باشید که مهارت بینایی، مهارت تحلیلی، حافظه کوتاه مدت همه می توانند شما را در حل این پازل ها کمک کنند.

خوانندگان عزیز و دوست‌داشتنی خبرنامه امیدوارم از پازل تصویر آدم برفی لذت برده باشید. همچنین شما می توانید از طریق شبکه های اجتماعی ما در اینستاگرام و فیسبوک نظرات و پیشنهادات خود را مطرح کنید. شما همواره از طریق بخش تفریح و سرگرمی خبرنامه می توانید به جدیدترین تست ها، پازل ها و سوالات و معماها دسترسی داشته باشند. شما می توانید این تست ها را با دوستان خود به اشتراک بگذارید. به خصوص کسانی که علاقمند هستند خود را بهتر بشناسند!

بیشتر بخوانید: 

تست دقت؛ کدام یک از دو مرد پدر کودک در حال غرق شدن است؟

تست شخصیت نیم چهره: شما بگید زن دیدی یا مرد تا من بگم ویژگی های فردی تان چیست!

چقدر این پست مفید بود؟

روی یک ستاره کلیک کنید تا به آن امتیاز دهید!

میانگین امتیاز 3.8 / 5. تعداد آرا: 6

تا الان رای نیامده! اولین نفری باشید که به این پست امتیاز می دهید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *