آزمون ببر پنهان

آزمون ببر پنهان: کارشناسان ادعا می کنند که فقط افراد با بینایی عالی می توانند این تست توهم نوری را حل کنند. « تا هنوز فقط 2 درصد از مردم توانسته اند ببر پنهان شده در تصویر را در طول 5 ثانیه پیدا کنند». شما چطور، آیا جزء 2 درصد برتر خواهید بود؟ پس با آزمون ببر پنهان بینایی خود را بیازمایید!

آزمون بینایی: آیا می توانید در طول ۱۱ ثانیه مادر کودک را پیدا کنید؟

توهمات نوری تصاویری عمیقا جذاب هستند، اما متفاوت از آنچه که ما می بینم. آن ها در فریب دادن ذهن ما عالی عمل می کنند. خصوصا معماهای تصویری ارتباطات بین سلول های مغز را تقویت می کنند، سرعت ذهن را بهبود می بخشند و راهی موثر برای بهبود حافظه کوتاه مدت هستند. در واقع این تصاویر نحوه درک مغز از اشیا را به چالش می کشد.

این تصاویر می تواند پرتره ای از یک شی، نقاشی یا افراد باشند. توهمات نوری انواع زیادی دارد. مانند: توهمات فیزیکی، فیزیولوژیکی، تست های شخصیت شناسی… . برخی از آن ها، در حوزه روانکاوی کاربرد دارند و برخی دیگر در درک مهارت های بینایی، دقت و هوش. زیرا مغز ما انسان ها از زوایایی مختلف، تصاویر را به گونه­ی متفاوت برداشت و درک می کند.

آزمون زن قاتل: با یک نگاه به تصویر بگویید کدام زن قاتل است!؟

آزمون ببر پنهان؛ در طول 5 ثانیه ببر را پیدا کنید!

ببر پنهان

تصویر بالا جنگلی را می نماید، اما جایی در جنگل ببری پنهان شده است که شما باید آن را در طول 5 ثانیه پیدا کنید. جنگل پر از درختان سرسبز، بوته‌ها و علف‌های سبز است. ببر خیلی عالی جایی در تصویر مستتر شده است تا کسی نتواند او را تشخیص دهد. این توهم بینندگان را به چالش می کشد تا حیوان مستتر شده را در طول 5 ثانیه پیدا کنید. ادعا شده است که تنها 2 درصد از مردم می توانند ببر پنهان را در طول 5 ثانیه پیدا کنند.

.

.

.

.

تست هوش مرد ثروتمند: به نظر شما کدام مرد ثروتمندتر است؟

.

.

.

.

.

.

آیا ببر را پیدا کردید؟

اگر پیدا کردن ببر پنهان برای شما دشوار است، ما اینجا هستیم تا به شما کمک کنیم. شما باید با دقت به درختان جنگل نگاه کنید. ببر بین درختان سمت راست تصویر پنهان شده است.

بازی فکری هوش: آیا می توانید در ۵ ثانیه اشتباه تصویر را تشخیص دهید؟

برای سهولت شما، ما ببر را در تصویر زیر مشخص کرده ایم:

جواب آزمون ببر پنهان

امیدواریم از انجام این تست لذت برده باشید. فراموش نکنید که ما بگویید آیا توانستید ببر پنهان را در طول 5 ثانیه پیدا کنید؟

توهمات نوری همیشه بینش شگفت انگیزی از نحوه عملکرد مغز ما می دهد. ترکیب خاصی از رنگ، نور و الگوها می تواند مغز ما را فریب دهد تا چیزی را که وجود ندارد به صورت بصری درک کنیم. خصوصا این‌گونه تست ها ارتباطات بین سلول های مغز و چشم را تقویت می کنند، سرعت تحلیل چشم و ذهن را بهبود می بخشند و راهی موثر برای بهبود حافظه کوتاه مدت هستند. در واقع این تصاویر نحوه درک مغز از اشیا را به چالش می کشد.

آزمون بینایی مرغابی: در تصویر چند مرغابی وجود دارد؟

خوانندگان عزیز و دوست‌داشتنی خبرنامه می توانید از طریق شبکه های اجتماعی ما در اینستاگرام و فیسبوک نظرات و پیشنهادات خود را مطرح کنید. شما همواره از طریق بخش تفریح و سرگرمی خبرنامه می توانید به جدیدترین تست ها، پازل ها و سوالات و معماها دسترسی داشته باشند. شما می توانید این تست ها را با دوستان خود به اشتراک بگذارید. به خصوص کسانی که علاقمند هستند خود را بهتر بشناسند!

بیشتر بخوانید:

پازل هوش: چه کسی همسر مرد است؟

معمای سخت: آیا می توانید خواهر و برادر را تشخیص دهید!؟

آزمون بینایی تمساح: فقط ۱۵ ثانیه زمان دارید تا تمساح را پیدا کنید!

معمای زن متاهل: کدام زن متاهل است؟

توهم نوری پلنگ سیاه؛ آیا می توانید پلنگ سیاه در این تصویر را پیدا کنید؟

چقدر این پست مفید بود؟

روی یک ستاره کلیک کنید تا به آن امتیاز دهید!

میانگین امتیاز 1 / 5. تعداد آرا: 1

تا الان رای نیامده! اولین نفری باشید که به این پست امتیاز می دهید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *