بازی فکری برای تست ضریب هوشی

بازی فکری برای تست ضریب هوشی: در این پازل ذهنی، سعی کنید تشخیص دهید که چه کسی چپ دست است. کارشناسان می گویند فقط افراد با ضریب هوشی بالا می توانند در عرض 12 ثانیه شخص چپ دست را تشخیص دهند!

این بازی فکری به آزمایش سطح هوش شما کمک می کند. تست ها و آزمون ها راه سرگرم کننده برای شناخت ضریب هوشی شماست. بازی های فکری یک معمای ساده را جالب تر می کند. زیرا آن ها با تفکر خلاق حل می شوند. برای رسیدن به راه حل باید کمی متفاوت از چارچوب معمولی ذهن خود فکر کنید.

بازی فکری برای تست ضریب هوشی

لازم است قبل از پاسخ دادن، به تصویر با دقت نگاه کنید. زیرا پاسخ بسیار ساده اما مشکل است.

به تصویر زیر نگاه و شخص چپ دست را تشخیص دهید

در تصویر فوق، شما باید تشخیص دهید چه کسی از بین این پنج نفر بر اساس عملکرد و موقعیت آن ها، چپ دست است. در تصویر، هر پنج نفر در حال انجام وظایف مختلف هستند.

پاسخ بازی فکری

اگر به اقدامات پنج نفر در تصویر با دقت نگاه کنید، می توانید فرد چپ دست را شناسایی کنید. همچنین در نظر داشته باشید که فرد چپ دست وظیفه اصلی خود را با دست چپ انجام می دهد نه با دست راست. بنابراین، بیایید تشخیص دهیم که چه کسی در بین این پنج نفر چپ دست است:

  • شخصی که چکش را به میخ می زند از دست راست خود استفاده می کند.
  • فردی که از اره برای بریدن کنده چوب استفاده می کند نیز با دست راست خود کار می کند.
  • شخصی که در حال نوشتن روی میز است نیز راست دست است.
  • عکاس از هر دو دست خود استفاده می کند اما دکمه کلیک را از طریق دست راست خود فشار می دهد.
  • پیشخدمتی که نوشیدنی ها را روی میز سرو می کند، سینی را در دست راست خود حمل می کند. اما قرار است از طریق دست چپ غذا را سرو کند. بنابراین، گارسون مطمئنا چپ دست است.

بازی فکری برای تست ضریب هوشی

بنابراین، پاسخ این پازل “پیشخدمت” است. برای چپ دست ها راحت تر است که سینی را در دست راست خود بگیرند و با دست چپ غذاها و نوشیدنی ها را سرو کنند. بنابراین، دست چپ آن ها کار می کند و دست راست شان ثابت است.

پازل ذهنی فوق یک تست ساده برای هوش و مهارت های بینایی شماست. برای حل آن در زمان تعیین شده باید از تفکر جانبی خود استفاده کنید.

خوانندگان عزیز و دوست‌داشتنی خبرنامه می توانید از طریق شبکه های اجتماعی ما در اینستاگرام و فیسبوک نظرات و پیشنهادات خود را مطرح نمایند. شما همواره از طریق بخش تفریح و سرگرمی خبرنامه می توانید به جدیدترین تست ها، پازل ها و سوالات و معماها دسترسی داشته باشند. شما می توانید این تست ها را با دوستان خود به اشتراک بگذارید. به خصوص کسانی که علاقمند هستند خود را بهتر بشناسند.

چقدر این پست مفید بود؟

روی یک ستاره کلیک کنید تا به آن امتیاز دهید!

میانگین امتیاز 3.3 / 5. تعداد آرا: 3

تا الان رای نیامده! اولین نفری باشید که به این پست امتیاز می دهید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *