آزمون تست موش پنهان

به تصویر با دقت نگاه کنید. کارشناسان ادعا می کنند اگر در عرض 15 ثانیه یا کمتر در این آزمون دقت موش پنهان در تصویر را پیدا کردید، یک رکورد جهانی را شکستاندید. چه فکری می کنید؟ آیا می توانید این رکورد  را بشکنانید ؟

امروزه، توهمات نوری نه تنها یک تحقیق خوب، بلکه به رقابتی می ماند که از طریق پلتفرم های رسانه های اجتماعی مانند توییتر به دست کاربران رد و بدل می شود. در این تصویر توهم نوری، یک موش جایی در میان قارچ ها است، در واقع می توان گفت پنهان شده است. شما فقط 15 ثانیه فرصت دارید تا آن را پیدا کنید. حالا خوب حواس تان را جمع کنید، آیا آماده هستید؟

آزمون دقت موش پنهان؛ به تصویر زیر با دقت نگاه کنید

آزمون دقت

تصویر تعداد زیادی قارچ رنگارنگ را نشان می دهد. قارچ ها اندازه های مختلفی دارند و به دلیل رنگ های گوناگون آن ها، تشخیص موش کاری دشوار است. با این وجود کارشناسان می گویند، نتایج یک مطالعه نشان داده میانگین پیدا کردن موش 25 الی 30 ثانیه بوده است. حتی برخی ها توانسته اند آن را در بیست ثانیه هم پیدا کنند. اما تا هنوز کسی موفق نشده آن را در 15 ثانیه یا کمتر پیدا کند.

شما چطور آیا می توانید پیدا کنید؟ آیا می شود شما رکورد دار جدید باشید ؟

اگر تا هنوز آن را پیدا نکردید به سرنخ های زیر توجه کنید:

آیا به سمت چپ تصویر دقت کردید؟ اگر هنوز موفق نشده اید که پیدایش کنید. یک راهنمایی؛ فقط سر و چشم موش دیده می شود. لازم نیست دنبال تصویر کامل موش باشید. موش پشت یک قارچ نارنجی رنگ به سمت شما نگاه می کند.

به تصویر زیر نگاه کنید حتما حالا موش را پیدا کرده اید!

موش پنهان

خوانندگان عزیز و دوست‌داشتنی خبرنامه می توانید از طریق شبکه های اجتماعی ما در اینستاگرام و فیسبوک نظرات و پیشنهادات خود را مطرح نمایند. شما همواره از طریق بخش تفریح و سرگرمی خبرنامه می توانید به  جدیدترین تست ها، پازل ها و سوالات و معماها دسترسی داشته باشند. شما می توانید این تست ها را با دوستان خود به اشتراک بگذارید. به خصوص کسانی که علاقمند هستند خود را بهتر بشناسند.

چقدر این پست مفید بود؟

روی یک ستاره کلیک کنید تا به آن امتیاز دهید!

میانگین امتیاز 0 / 5. تعداد آرا: 0

تا الان رای نیامده! اولین نفری باشید که به این پست امتیاز می دهید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *