تست شخصیت شناسی تصویری تابلو هنری

هومر، لئوناردو داوینچی، شکسپیر، موتزارت، تولستوی، گالیله، نیوتن، داروین، کوری و انیشتین. وجه اشتراک این چهره های مشهور جهانی در عرصه هنر و علوم چیست؟ آن‌ها همان‌هایی هستند که ما از آنها به عنوان نابغه یاد می‌کنیم و ذهن روشن و روش‌های منحصربه‌فردشان برای دیدن جهان، هرکدام به بشریت کمک کرد تا جنبه‌های مختلف جهان را درک کند. در تست شخصیت شناسی تصویری تابلو هنری شما می توانید نبوغ درونی خود را کشف کنید.

بیشتر بخوانید: تست شخصیت شناسی: کدام لباس از نظر شما زیباتر است؟

تست شخصیت شناسی تصویری تابلو هنری

مشابه تست های لکه جوهر کلاسیک، تصاویر انتزاعی و نحوه تفسیر هنر می توانند جزئیات قابل توجهی را در مورد جنبه های پنهان شخصیت ما و نحوه تفکر و پردازش اطلاعات ما آشکار کنند. مزایای روان‌شناختی تماشای هنر نیز می‌تواند بسیار شگفت‌انگیز باشد، زیرا هنر تفکر خلاق را تشویق می‌کند، اتصال مغز و انعطاف‌پذیری را افزایش داده و همچنین بر همدلی، تحمل و احساس عشق می افزاید.

مطالعات نشان داده اند که زوال ذهنی اغلب به دلیل از دست دادن ارتباط بین سلول های مغز است، نه به دلیل مرگ خود سلول های مغز. هنر می تواند در برقراری ارتباط هر دو نیمکره مغز با یکدیگر مفید باشد و هنر نیز مهارت های حل مسئله را تقویت می کند.

در مطالعه ای که روی بیش از 10000 دانش آموز انجام شد، محققان دریافتند که سفر یک ساعته به موزه هنر، طرز فکر و احساس آنها را تغییر داد. دانش‌آموزانی که از موزه‌های هنری بازدید کردند نه تنها مهارت‌های تفکر انتقادی را افزایش دادند، بلکه نسبت به نحوه زندگی مردم در گذشته همدلی بیشتری نشان دادند و نسبت به افرادی متفاوت از خودشان تحمل بیشتری داشتند.

مشاهده شده است که صرفاً دیدن هنر نیز مانند عاشق شدن باعث لذت می شود. اسکن های مغزی نشان داد که نگاه کردن به آثار هنری باعث افزایش دوپامین در همان ناحیه ای از مغز می شود که عشق رمانتیک را ثبت می کند. در این تست شخصیتی جالب، ببینید وقتی به تصویر زیر توسط اولگ شوپلیاک نگاه می‌کنید، ابتدا متوجه چه کسی می‌شوید. سپس تفاسیر را بخوانید تا متوجه شخصیت و نبوغ درونی خود شوید.

تست شخصیت: لاک ناخنی که انتخاب می کنید، بهترین ویژگی شخصیتی شما را آشکار می کند!

تست شخصیت شناسی تصویری تابلو هنری

بیشتر بخوانید: تست شخصیت شناسی: از میان چهار گل، یکی را انتخاب کنید تا خود را بهتر بشناسید!

دیدن افراد نشسته و ایستاده در تست شخصیت شناسی تصویری تابلو هنری

«مدتها بود که توجه من به این موضوع جلب شده بود که افراد موفق به ندرت عقب می نشستند و اجازه می دادند اتفاقاتی برایشان بیفتد. آنها بیرون رفتند و اتفاقاتی افتاد.» ~ لئوناردو داوینچی.

اگر برای اولین بار متوجه یکی از چهره هایی شده اید که در تصویر نشسته یا ایستاده است، نشان دهنده دانش آموز و معلم بودن در زندگی است. شما احتمالاً مطالعات گسترده ای داشته اید و در مورد بسیاری از موضوعات در جهان چیزهای زیادی یاد گرفته اید. یکی از جنبه های نابغه بودن این است که در بسیاری از زمینه های زندگی مهارت فوق العاده ای داشته باشید و پشتکار شما در زمینه یادگیری به شما این امکان را داده است که این توانایی را توسعه دهید. به جای اینکه در مورد عمق دانش یا موفقیت های فراوان خود در زندگی به خود ببالید، ترجیح می دهید از خلوت و آرامشی که از حضور در طبیعت و زندگی فروتنانه ناشی می شود لذت ببرید.

دیدن مونالیزا

“سادگی غایت پیچیدگی است.” ~ لئوناردو داوینچی.

اگر اولین بار مونالیزا را هنگام تماشای این تصویر دیدید، پس در جزییات بینی، چشم عقابی دارید و یکی از باهوش ترین و عاقل ترین افراد هستید. مونالیزا که توسط لئوناردو داوینچی نابغه کشیده شده است، به عنوان «معروف‌ترین، پربازدیدترین، بیشتر ین مقالات درباره آن نوشته‌شده و پرخوانده‌ترین مقالات درباره این اثر هنری در جهان» توصیف شده است. تابلو مونالیزا که امروزه به ارزش تقریباً یک میلیارد دلار ارزش دارد، اغلب به عنوان معمایی و یادبود ترکیب توصیف می شود، همچنین لبخند ملایمی را نشان می دهد که بیش از 500 سال بینندگان را مجذوب خود کرده است.

 

احتمالاً اغلب ایده هایی از نبوغ عمیق به ذهن شما خطور می کند، و اگر تصمیم به بیان آنها داشته باشید، هرگز نمی دانید که چقدر می توانند تأثیرگذار و باشکوه شوند. کلید ایده های نابغه شما در قلب مهربان و طبیعت لطیف شما نهفته است. اگر به قلب خود وفادار بمانید و بگذارید عاشقانه شما را در نشان دادن این ایده های باورنکردنی راهنمایی کند، آنگاه می توانید چیزی واقعاً شگفت انگیز بسازید که تأثیر مثبتی بر بشریت داشته باشد.

دیدن لئوناردو داوینچی

“طبیعت به تنهایی استاد نبوغ است.” ~ لئوناردو داوینچی.

اگر برای اولین بار تصویر لئوناردو داوینچی را هنگام مشاهده تصویر دیدید، پس چشم شما نبوغ درون نقاشی را می بیند، مانند یک آینه که نبوغی را که در درون شما وجود دارد منعکس می کند. شما احتمالاً در بسیاری از زمینه‌های زندگی خود سرآمد بوده‌اید و اغلب با توانایی منحصربه‌فرد خود در انجام سریع و آسان برخی از کارهای دشوار، دیگران را متحیر می‌کنید. لئوناردو داوینچی نابغه ای از نوابغ بود که حوزه های هوش او شامل اختراع، نقاشی، مجسمه سازی، معماری، علوم، موسیقی، ریاضیات، مهندسی، ادبیات، آناتومی، زمین شناسی، نجوم، گیاه شناسی، نوشتن، تاریخ و نقشه کشی بود. لئوناردو به خاطر “کنجکاوی خاموش نشدنی” و “تخیل مبتکرانه” معروف بود. شما احتمالاً وقتی چیزی را در ذهن خود قرار دهید برای یادگیری یا انجام دادن متوقف نخواهید شد.

در حالی که ذهن روشن شما در تمام کارهایی که انجام می دهید برتری می یابد، اغلب با لذت بردن از خلوص طبیعت که دستان انسان ها دست نخورده است به نیاز به استراحت و آرامش پی می برید. قدردانی عمیق شما از صلح و محیط زیست اغلب ایده های شگفت انگیزی در مورد چگونگی محافظت از طبیعت به ذهن شما می آورد. کمی از زمان خود را صرف اجرای تعدادی از این ایده ها کنید، و ممکن است چیزی خلق کنید که نسل های آینده از شما تشکر کنند.

هنگام مشاهده عکس اول چه چیزی را دیدید؟

در نظرات به ما اطلاع دهید.

مطلب مرتبط:

تست مغز: اگر پاندای مخفی را در تصویر پیدا کنید، بسیار تیزبین هستید؟

گلی که به سمت آن کشیده می شوید، شخصیت شما را آشکار می کند!

تست شخصیت:تصویر یک ماه را انتخاب کنید تا شخصیت واقعی خود را بشناسید!

تصویری که می‌بینید، نشان می‌دهد که چرا احساس تنهایی می‌کنید!

تست مغز: همه کرم ها دوقلو دارند اما یکی تنهاست، آن را پیدا کنید!

چقدر این پست مفید بود؟

روی یک ستاره کلیک کنید تا به آن امتیاز دهید!

میانگین امتیاز 1 / 5. تعداد آرا: 1

تا الان رای نیامده! اولین نفری باشید که به این پست امتیاز می دهید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *