تست قدرت ذهن

شما چپ مغز هستید یا راست مغز؟ بخش غالب مغز بر افکار، اعمال و ویژگی های شخصیتی شما تأثیر می گذارد. در اینجا یک مسابقه فوق‌العاده جالب برای تسلط چپ و راست مغز وجود دارد. حیوانی که می بینید ابتدا نشان می دهد که چه نوع قدرت ذهنی دارید. بخش تفریح و سرگرمی خبرنامه امروز با شماست با تست قدرت ذهن.

از روان شناس و برنده جایزه نوبل راجر دبلیو اسپری برای تحقیقات فوق العاده اش در مورد مغز و دو نیمکره تشکر می کنیم. بر اساس نظریه او، مغز انسان دارای دو نیمکره چپ و راست است که هر دو عملکرد متفاوتی دارند. و فقط یک طرف مغز در هر فردی غالب است.

تست شخصیت تصویری:پاسخ شما نشان می دهد که دیگران شما را چگونه می بینند

راست مغز و چپ مغزی

در حالی که نیمکره مغز چپ بیشتر با تفکر تحلیلی و روشمند مرتبط است، نیمکره مغز سمت راست با تفکر خلاق و مهارت های هنری مرتبط است.

بنابراین، فردی که در خواندن، نوشتن، تفکر در کلمات، حقایق، استدلال، و مهارت‌های ریاضی عالی مهارت دارد، گفته می‌شود که نیمرکره چپ مغز او قوی است. از سوی دیگر، فردی که بسیار شهودی است و بیشتر به هنر، خیال پردازی و تخیل علاقه دارد، گفته می شود که سمت راست مغز او غالب است.

این بدان معنا نیست که شما در هر زمان فقط از یک طرف مغز استفاده می کنید. اگرچه دو نیمکره مغز عملکرد متفاوتی دارند، اما با دسته ای از رشته های عصبی به هم گره خورده اند و با هم کار می کنند و مکمل یکدیگر هستند. بنابراین، حتی اگر قدرت مغزی داشته باشید که با یکی از نیمکره ها بیشتر قابل شناسایی است، قطعاً ویژگی هایی از نیمکره دیگر نیز خواهید داشت.

می خواهید بدانید کدام سمت مغز شما غالب است؟ پس تست امروز ما را امتحان کنید. نگاهی به تصویر بیندازید. ابتدا چه حیوانی را می بینید؟

تست شخصیت با سطل زباله: پاسخ شما آنچه را که پنهان می کنید، فاش می کند!

دیدن میمون آویزان شده در تست قدرت ذهن

تست قدرت ذهن

شما یک آدم راست مغز هستید!

این بدان معناست که نیمکره راست مغز شما فعال تر است.

بیشتر بخوانید:تست باران برای شناخت حقیقت شخصیت: شما در موقعیت دعوا چگونه رفتار می کنید؟

ویژگی های شخصیتی:

شما تکانشی، خلاق، عاطفی، مبتکر هستید و رویاهای بزرگی برای زندگی دارید.

بیشتر بخوانید: آنچه در تصویر می بینید، نقطه ضعف شما را در زبان عشق فاش می کند!

دیدن سر ببر در تست قدرت ذهن

تست قدرت ذهن

شما یک چپ مغز هستید!

این بدان معناست که نیمکره چپ مغز شما فعال تر است.

شما فردی منطقی، منطقی، تحلیلی، منظم، هدف گرا و واقع بین هستید.

کدام حیوان را اولین بار دیدید؟ قسمت غالب مغز شما چیست؟

همواره دیدگاهها و نظرات خود را از طریق شبکه های اجتماعی خبرنامه در اینستاگرام و فیسبوک با ما در میان بگذارید. منتظر نقطه نظرات شما هستیم. این تست شخصیت را با دیگران به اشتراک بگذارید و اجازه دهید آنها هم بیشتر درباره خودشان کشف کنند.

بیشتر بخوانید: شخصیت شناسی از طریق زبان بدن: کدام زن، تلاش دارد چیزی را از شما پنهان کند؟

قدرت ذهن چیست؟

ذهن (mind) انسان دارای قدرتی است که با استفاده از آن میتوانید هر شرایطی را که می خواهید خلق کنید. البته ذهن یک ارتباط بین انسانها و کائنات است. یعنی شما اگر بتوانید ذهنتان را کنترل کنید و از قدرت ذهن خود استفاده کنید خیلی راحت می توانید هر خواسته و هدفی را که دارید خلق کنید و به آنچه که می خواهید برسید. یکی از دلایلی که باعث شده بسیاری از افراد نتوانند به درستی از قدرت ذهن شان استفاده کنند این است که اصلاً قدرت ذهن را باور ندارند و فکر میکنند که قرار است تا آخر در همین شرایط که الان دارند بمانند. اگر شما هم به قدرت ذهن باور دارید و میخواهید از قدرت ذهنتان استفاده کنید تمام روش ها را در این مقاله به شما آموزش دادیم.

می خواهم همین حالا به شما بگویم که اگر بتوانید از قدرت ذهن تان استفاده کنید. و ذهنتان را کنترل کنید می توانید به هر آنچه که می خواهید برسید. ذهن انسان قدرت خلق تمام خواسته‌ها و آرزوهایتان را دارد و اگر اصول آن را بدانید و بتوانید ورودی‌های ذهنتان را کنترل کنید میتوانید از این قدرت نامحدود یعنی قدرت ذهن و تفکر تان استفاده کنید.

شما بر اساس مغزتان زندگی می کنید. یعنی مغزتان است که به شما دستور می‌دهد چگونه زندگی کنید . تنها فرق بین تمام انسان های موفق و ناموفق در کره زمین این است که به درستی و نادرستی از ذهنشان استفاده می کنند.

نکات مهم برای افزایش قدرت ذهن

برای افزایش قدرت ذهن هم همچون افزایش سلامت عمومی بدن، باید تمرینانی را در برنامه روزانه گنجاند. به طور خلاصه مهمترین این تمرینات را می توان در موارد زیر خلاصه کرد:

تلاش کنید همواره درباره خود، مفید و مثبت فکر کنید.

افراد و افکار منفی را اجازه ندهید به شما نزدیک شوند. آنها را از خود برانید.

ساعت خواب منظم و تغذیه سالم را فراموش نکنید.

گاهی لازم است با خود خلوت کنید. در خلوت خود می توانید به خیلی از مسائل زندگی خود دقیق تر و بهتر بیندیشید. تصمیمات بهتر بگیرید و زندگی بهتری داشته باشید.

 

چقدر این پست مفید بود؟

روی یک ستاره کلیک کنید تا به آن امتیاز دهید!

میانگین امتیاز 3.5 / 5. تعداد آرا: 51

تا الان رای نیامده! اولین نفری باشید که به این پست امتیاز می دهید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *