ویژگی مرد جذاب برای زنان

خوش تیب بودن، جذاب بودن، مورد توجه قرار گرفتن و … همه و همه مسائلی است که بیشتر مردان آن را دوست دارند. بسیاری از مردان دوست دارند که مورد توجه قرار بگیرند به خصوص از جانب جنس مخالف. در محافل و مجالس خوش درخشیده و همه نگاهها معطوف به آن ها شود. اگر مرد بتواند نگاهها را به سمت خود جلب کند، حتما دارای خصیصه ای است. مردان تمایل دارند زنان را به سوی خود جلب کنند و اگر امکان داشته باشد او را عاشق خود کند.

فضای اینترنت پر است از مطالب که مثلاً چگونه می شود یک مرد جذاب بود و … وقتی آن ها را می خوانید احتمالاً با خودتان می گوئید چه مطلب سخفیفی! اما باور کنید مرد جذاب بودن کار ساده ای نیست. شما تنها با داشتن برخی ویژگی ها، می توانید به راحتی تبدیل به مرد جذابی شوید. در این مطلب چند ویژگی مرد جذاب برای زنان مورد توجه قرار گرفته است.

حتما برخی خواهند گفت با جیب های پر از پول هر کسی می تواند جذاب باشد. اما باید بدانید پول فقط یک وسیله است. اگر کسی این ویژگی ها را که ما به آن اشاره می کنیم، نداشته باشد، نمی تواند نگاهی را به سوی خود جلب کند. پس با ما باشید و 7 بهترین ویژگی مرد جذاب برای زنان.

شوخ طبعی، ویژگی مرد جذاب برای زنان

زنان از مردانی که شوخ طبع هستند بیشتر خوش شان می آید. مردانی که می توانند با حرف ها و حرکات شان آن ها را بخنداند. هیچ زنی مرد عبوس و عصبانی را دوست ندارد. البته مراقب باشید که شوخ طبعی با بی نزاکتی فرق دارد. شوخی نکنید که منجر به انتقال حس بد به زنان شود. زنان از شوخی های که توام با بی نزاکتی و بی ادبی باشد، أصلا خوش شان نمی آید. شوخ طبع باشید اما شوخ طبع مودب و باوقار.

بیشتر بخوانید: نیازهای مردان در یک رابطه: ۵ چیزی که مردان از یک رابطه می خواهند

سوال پرسیدن

مردانی که سوال می پرسند اغلب مورد پسند هستند و توجه جمع را به خود جلب می کنند. طبیعت زنان طوری است که دوست دارند کسی به کمک آن ها نیاز داشته باشد. دوست دارند اگر کسی چیزی نمی داند، به او کمک کند. مردی که از زنی سوال می پرسد در واقع به زن القا می کند که آگاهی و اطلاعات او بیشتر است. زنان چنین مردانی را بیشتر دوست دارند.

شنونده خوبی بودن، ویژگی مرد جذاب برای زنان

با وجود این که زنان دوست دارند، مردان در صحبت ها مشارکت کنند اما می خواهند شنونده خوبی هم باشند. بهتر است زمانی که صحبت می کنید، هر چند وقت یک بار مکث کنید و گوش دهید. با این شیوه زنان إحساس می کنند که شما بیشتر به آن ها احترام می گذارید و به حرف های شان گوش می دهید. چنین مردانی از نظر زنان دوست داشتنی هستند و مجذوب او می شوند.

بیشتر بخوانید: ۱۸ کشور که جذاب‌ترین مردان دنیا را دارند

نداشتن خودشیفتگی

خیلی ها بر این باورند که بیشتر از مردان ذاتا خودشیفته و جاه طلب هستند. مراقب باشید که هیچ کسی انسان های خودشیفته را دوست ندارد. به ویژه زنان از مردان خودشیفته و خود برتربین متنفر هستند. بنابراین سعی کنید خودشیفتگی و جاه طلبی تان را کنار بگذارید. وقتی با زنی مواجه می شوید، با احترام و فروتنی برخورد کنید. شما باید آگاهانه تصمیم بگیرید که به او اهمیت بدهید. وقتی این کار را می کنید با صداقت آن را انجام دهید. در این صورت خواهید دید که چگونه هر زنی را عاشق خودتان می سازید.

بیشتر بخوانید: ۸ ویژگی مرد جذاب برای زنان

زورگو نبودن، ویژگی مرد جذاب برای زنان

تصور بیشتر مردان این است که باید کمی خود شان را زورگو نشان بدهند. این طوری فکر می کنند جذاب تر به نظر می رسند. اما این تصور درست نیست. هیچ زنی مرد زورگو و خشن را دوست ندارد. بنابراین سعی کنید اهل انعطاف پذیری و تفاهم باشید. خودتان را با شرایط و سلیقه های زنان سازگار بسازید. قطعا هر زنی جذب چنین مردی می شود.

بیشتر بخوانید: ویژگی مردان شیک پوش: ۵ خصیصه که مردان شیک پوش را متمایز می کند

یشتر صحبت کنید

وقتی در جمعی قرار می گیرید که بیشتر زنان حضور دارند، سعی کنید در بحث ها مشارکت کنید. در مورد موضوعات با تسلط بیشتر صحبت کنید. مردی که در جمع ها، صحبت نکند، زنان فکر می کنند که او بسیار مغرور و یا بی نزاکت است. بنابراین زنان، مردانی را که با تسلط و اعتماد به نفس صحبت می کنند، دوست دارند و به راحتی مجذوب او می شوند.

بیشتر بخوانید: فهرست جذاب‌ترین مردهای دنیا به انتخاب مجله پیپل

اعتراف به ندانستن

واقعیت این است که هیچ انسانی همه چیز را کامل نمی داند و قرار هم نیست که همه چیز را بداند. ما انسان هستیم و فهم و درک مان هم محدود است. خیلی از مردان دوست دارند که نشان بدهند همه چیز را می دانند. عقل کل عالم هستند. همه چیزرا که او می داند درست است و بقیه اشتباه می کنند… این نگرش بسیار متکبرانه و خودخواهانه است. زنان از مردان متکبر و خودخواه بیزار هستند. در بسیاری از موارد باید اعتراف کنید که شما همه چیز را نمی دانید، ممکن است اشتباه کنید. برای دانستن موضوعات از بقیه کمک بگیرید، این چیزی از شان و شخصیت تان کم نمی کند. زنان بهتر جذب مردانی می شوند که خود شان را عقل کل عالم نمی دانند و در مواردی به اشتباه شان اعتراف می کنند.

بیشتر بخوانید: ویژگی مردان آلفا؛ ۷ نشانه که شما یک مرد آلفا هستید

چقدر این پست مفید بود؟

روی یک ستاره کلیک کنید تا به آن امتیاز دهید!

میانگین امتیاز 1 / 5. تعداد آرا: 2

تا الان رای نیامده! اولین نفری باشید که به این پست امتیاز می دهید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *