موهای مشکی با هایلایت

موهای مشکی با هایلایت یعنی استفاده کردن رنگ روشن‌تر به تارهای تیره‌تر مو. آن‌ها را می توان با استفاده از فویل، بالیاژ یا تکه تکه رنگ کرد. برای این که بیشترین بهره را از هایلایت های خود ببرید، ایجاد کنتراست مناسب برای موهای سیاه می‌تواند به طور بی عیب و نقصی رنگ چهره شما را تغییر دهد که عامل کلیدی در هایلایت است. موهای تیره رنگ صورت شما را برجسته تر می کند و افزودن رنگ مناسب هایلایت تفاوت زیادی در استایل کلی شما ایجاد می کند. دقت کنید، رنگ پوست شما نقش مهمی در تغییر رنگ موی سیاه دارد. رنگ‌های پوست خنثی و روشن با هایلایت‌های گرم مانند طلایی و قرمز بهترین هماهنگی را با هم دارند.

مطلب مرتبط: چگونه رنگ مو برای پوست زیتونی و چشمان قهوه ای انتخاب کنیم؟

از طرف دیگر، رنگ‌های تیره‌تر با رنگ‌های سرد و گرم به خوبی ترکیب می‌شوند. اگر به دنبال ظاهر طبیعی‌تری هستید، هایلایت‌های مشکی، خطوط قهوه‌ای تیره‌تر و سایه‌های تیره‌ مانند شاه بلوطی، می‌توانند ظاهری حجیم ایجاد کنند. به‌ویژه زمانی که بین موج‌ها و لایه‌های مو این رنگ کار شده باشد. همچنین باید توجه داشته باشید که پایه مشکی اشباع شده واقعی همیشه کنتراست کاملی خواهد داشت. حتی اگر هایلایت های کلاسیک اضافه شده برای موهای مشکی نرم و ظریف باشند. و این کار فرایند رنگ کردن را فوق العاده آسان می‌کند!. بنابراین قبل از رفتن به آرایشگاه، نمونه هایلایت ها روی موهای سیاه را ببنید و مناسب موی خود را انتخاب کنید.

مطلب مرتبط: ۲۰ شیک ترین و زیباترین رنگ مو در سال ۲۰۲۲: رنگ های قرمزی که باید امتحان کنید

موهای مشکی با هایلایت؛ مدل موی باب مشکی با هایلایت های صورتی درشت

موهای مشکی با هایلایت

یک باب مشکی با هایلایت های صورتی درشت راهی عالی برای افزودن جذابیت فوق العاده به یک رنگ تیره و گاهی کسل کننده است. هایلایت های صورتی درشت، رنگ و شادی به چهره می بخشد. و تیره‌گی پوست را از بین می برد تا موهای مشکی در برابر پوست، خشن به نظر نرسند. موهای تیره می توانند روشنی پوست را از بین برده و در مقابل روشنی و تیره‌گی پوست تضاد زیادی به وجود آورد. بنابراین با افزودن رنگ صورتی می توانید ظاهر کلی صورت را نرم‌تر و ملایم تر کنید و در عین حال از شدت رنگ مشکی مو کم کنید. حتما به این هایلایت جذاب فکر کنید.

مطلب مرتبط: ۲۳ بهترین مدل مو دخترانه که می‌توانید برای سال جدید انتخاب کنید

هایلایت‌های بورگوندی تیره روی موهای خیلی سیاه

هایلایت‌های بورگوندی تیره روی موهای خیلی سیاه

هایلایت های تیره را روی موهای مشکی استفاده کنید و استایلی متفاوت داشته باشید! یکی از بهترین هایلایت ها برای موهای مشکی رنگ مایل به قرمز، هایلایت شرابی بورگوندی است که ظاهر چشم نوازی را ایجاد می‌کند. رنگ این هایلایت آنقدر قوی است که به موهای بلند و موج دار حالت بیشتری می دهد. بعد از  هایلایت‌های شرابی روی موهای مشکی، موها را مرطوب نگه دارید و از روغن ها اجتناب کنید تا حالت موها شادابی خود را حفظ کنید.

مطلب مرتبط: ۱۰ بهترین مدل مو برای موهای نازک در سال ۲۰۲۲

موهای مشکی با هایلایت های کاراملی

موهای مشکی با هایلایت های کاراملی

با این هایلایت‌های کاراملی روی موهای مشکی بدرخشید، زیرا این هایلایت درخشندگی غلیظ و درخشانی را به ارمغان می آورد. تن گرم این هایلایت، مکمل پوست خنثی و طلایی است. حتی این هایلایت با امواج نرم و فر، ظاهری خیره کننده تری ایجاد می‌کند. موی مشکی با هایلایت های کاراملی باعث می شود رنگ مو لا به لای موی شما دیده شود. کنتراست بالایی دارد که توسط نوارهای برجسته روشن ایجاد شده است. ماندگاری این رنگ زیاد است، بنابراین می توانید 4 تا 5 ماه بدون نیاز به تغییر رنگ، این هایلایت را داشته باشید.

موهای سیاهِ رنگ شده با هایلایت های کاراملی شما را جذاب تر از آن چه فکر می‌کنید، نشان می‌دهد. این هایلایت می‌تواند در اولین قرار آرایشگاه روی موها جلوه خوبی ایجاد کند، و گاهی برای اکثر زنان، ممکن است چندین نوبت آریشگاه طول بکشد تا به رنگ دلخواه خود برسند. مهم است که با آرایشگر خود صحبت کنید تا ببینید آیا این رنگ کاراملی مناسب نوع موهای شما است یا خیر.

مطلب مرتبط: ۲۰ مدل موی کوتاه زیبا برای صورت های گرد

موهای مشکی با هایلایت آبی

موهای مشکی با هایلایت آبی

موهای مشکی را با هایلایت های آبی به رخ بکشید و ظاهر بی نظیری به دست آورید! ترکیب سایه‌های مشکی و آبی باعث می‌شود که مو پرپشت‌تر به نظر برسد. و درعین‌حال، درخشندگی متفاوتی به آن می‌بخشد. برای برجسته کردن هایلایت ها، حالت دادن به مو، جلوه جادویی ایجاد می کند.

هایلایت مسی روی موهای مشکی

هایلایت مسی روی موهای مشکی

این هایلایت مسی با مدل موی باب کوتاه مشکی توسط آرایشگر آماندا رایت از سن دیگو، کالیفرنیا رنگ شده است. رایت می‌گوید: «زمانی که سعی می‌کنیم یک مدل بسیار کوتاه موی مانند پیکسی ایجاد کنیم، جذاب است.» «مهم‌ترین چیز در مورد این مدل، این است که مو نمی‌تواند هایلایت و رنگ‌ها را زود به خود بگیرد. موهای کوتاه مشکی با هایلایت های این چنینی را باید امتحان کنید!» این هایلایت‌های مسی روی بعضی از موهای مشکی قابل دستیابی است، زیرا گاهی به احتمال زیاد هایلایت‌های بلوند روی موها دوام خوبی ندارد. این مدل هایلایت مسی ظاهری زیباتر ایجاد می‌کند و دوام بهتری نسبت به هایلایت های بلوند دارد.

مطلب مرتبط: راهنمای انتخاب مدل مو با توجه به فرم صورت: چه مدل مویی به شما می آید؟

هایلایت های بلوند سفید روی موهای مشکی

هایلایت های بلوند سفید روی موهای مشکی

هایلایت های بلوند سفید روی موهای مشکی می‌تواند مدل های مواج مو را برجسته کند. اگر از هایلایت چند لایه استفاده کنید، رگه‌های بلوند می‌تواند لایه های بعدی را حجیم‌تر نشان دهد. جدای از زیبایی و جلوه این رنگ، زنان تارهای نازک‌تر این ترند هایلایت بلوند روی موی مشکی را دوست خواهند داشت. این هایلایت های ملایم همان چیزی است که باعث می شود. تارهای تیره نازک و کم پشت، به طور طبیعی ضخیم تر و پرتر به نظر برسند.

این هایلایت های سفید-بلند روی موهای مشکی رنگی نقره ای/خاکستری ایجاد می‌کند. برای حفظ این رنگ، یک شامپو بنفش تیره و یک فیلتر دوش بگیرید. “این ها به از بین بردن رنگ های ناخواسته از مواد معدنی موجود در آب کمک می کنند.” این نکته برای هر زنی که به دنبال حفظ این رنگ خاکستری است ضروری است.” برای حفظ سلامت مو حداقل یک بار در هفته درمان مو برای تقویت موی خود را انجام دهید.

مطلب مرتبط: کدام مدل مو برای فرم صورت شما مناسب است؟

از شامپو و نرم کننده‌های مناسب و حتی درمان های خانگی برای تقویت و نگهداری از موی خود استفاده کنید. در نظر بگیرید که اگر از رنگ جعبه، حنا یا هر رنگ داروخانه ای استفاده کرده‌اید، نمی توان به این رنگ دست پیدا کنید. «با یک آرایشگر مشورت کنید. بخواهید یک بار به صورت آزمایشی رشته‌ای از موهای شما را رنگ کند تا ببینید، آیا این رنگ روی موهای شما دوام دارد یا خیر. آرایشگر شما بهتر می داند! به قضاوت آن ها اعتماد کنید، به علاوه آن‌ها موهای شما را بهتر از شما می شناسند!»

مطلب مرتبط: دنیای مدلینگ: ۱۲ مدل موفق که ثابت کردند غیرعادی بودن یک امتیاز است

هایلایت طلایی روی موهای مشکی

هایلایت طلایی روی موهای مشکی

هایلایت های طلایی روی موهای مشکی، بدون شک، بسیار پیچیده و همه کاره هستند. وقتی صحبت از موهای مشکی با کنتراست بالا با هایلایت های بلوند به میان می آید، حالت دادن مو یک چیز بزرگ است. موها را با حالت موجی هایلایت کنید. این هایلایت برای یک قرار معمولی عالی خواهد بود. اما فرهای پر زرق و برق و بی عیب موها برای یک مراسم رسمی مناسب خواهد بود. هایلایت های طلایی با موهای مشکی رنگ مویی را با بالیاژ بلوند طلایی چند بعدی ایجاد می کند. ترکیبی از رنگ‌های بلوند طلایی با نوارهای قهوه‌ای شکلاتی موها را لایه لایه نشان خواهد داد.

ریشه های تیره مو را حفظ کنید تا وقتی به به موهای خود نگاه می‌کنید، همیشه موهای طبیعی را ببینید. علاوه بر این، حفظ ریشه تیره مو، باعث می شود موهای شما نرم تر و با هایلایت‌ها رشد کند. اگر به این رنگ فکر می کنید، مراقبت مناسب مو برای براق و سالم نگه داشتن آن ضروری است. هنگامی که موهای تیره طبیعی شما با هایلایت طلایی آراسته می‌شود، باید یک رژیم جدید مراقبت از مو انتخاب کنید. برای زنان مو بلوند با موهای متوسط ​​یا بلند، برای هر 3 تا 4 بار شستشو از شامپوی بنفش استفاده کنید. برای حفظ رنگ موی خود نیز از شامپوهای بدون سولفات و پارابن استفاده کنید. به علاوه، آن ها به حفظ سلامت و استحکام موهای شما کمک می کنند.

مطلب مرتبط: محبوب ترین و پرطرفدارترین مدل های موی مجعد سال ۲۰۲۲

موهای مشکی با هایلایت قهوه ای

موهای مشکی با هایلایت قهوه ای

این موی مشکی با هایلایت های قهوه ای بالیاژ پرپشت تر و حجیم تر و در عین حال طبیعی به نظر می رسد. هایلایت برای رنگ پوست تیره تر عالی است. این موهای مشکی با هایلایت روشن و نیاز به نگهداری کمتری دارد و در طول سال فقط 2-3 بار رنگ کافی است. بالیاژ برای دختران در حال رشد عالی است و رشد آن فوق العاده نرم است و هیچ خط یا ریشه خشن باقی نمی گذارد. اگر موهای مشکی را هایلایت می کنید، از شامپو و نرم کننده برای ماندگاری رنگ استفاده کنید. این هایلایت می توانند تغییر رنگ بدهد، بنابراین ترکیب یک شامپو با رنگ بنفش یا آبی در روتین شما، هایلایت های شما را تازه و با رنگ واقعی آن نگه می دارد.

مطلب مرتبط: معجون تقویت کننده رشد مو؛ تنها با دو ماده ساده، سلامت موهای تان را بهبود بدهید

موهای تیره با هایلایت های رزگلد

موهای تیره با هایلایت های رزگلد

موهای تیره با هایلایت های رزگلد هایلایتی دخترانه است. این هایلایت برای موهای مشکی و افزایش حجم مو برای رنگ پوست سبزه تیره عالی است. فرهای این هایلایت را به انتهای موها اضافه کنید که با هر طول مو خیره کننده به نظر می رسند. اگر قصد دارید به گیسوان مشکی خود رنگ های هایلایت اضافه کنید، فکر نکنید که بلوند تنها رنگی است که باید انتخاب کنید. استفاده از رگه های رزگلد نیز سرگرم کننده است.

مطلب مرتبط: ۶ ماده خوراکی که مو و ناخن را تقویت می کنند

موهای مشکی با هایلایت صورتی

موهای مشکی با هایلایت صورتی

موهای مشکی با هایلایت های صورتی برای یک شخصیت پر سر و صدا و سرگرم کننده مناسب است. صورتی رنگی لطیفی است که ظاهری پرجنب و جوش به شما می‌دهد. مدل ها توصیه می کنند که موها را با آب سرد بشویید، زیرا شادابی آن برای مدتی زیاد باقی می ماند. اما اگر هایلایت شما محو شد، از فرصت استفاده کنید و رنگ دیگری را امتحان کنید. زیرا نیازی به روشن شدن دوباره موها ندارد. و خیلی راحت رنگ دیگر را به خود می‌گیرد.

با این 10 هایلایت رنگ مورد نظر خود را انتخاب کنید و در سال نو زیباتر جلوه کنید.

چقدر این پست مفید بود؟

روی یک ستاره کلیک کنید تا به آن امتیاز دهید!

میانگین امتیاز 3.3 / 5. تعداد آرا: 3

تا الان رای نیامده! اولین نفری باشید که به این پست امتیاز می دهید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *