تست شخصیت شناسی با بینی

چندی پیش محققی پس از انجام یک مطالعه جامع، متوجه شد که 12 نوع مختلف بینی در سراسر جهان وجود دارد. یعنی ما انسان ها دارای فرم های مختلفی از بینی هستیم. گرچه با توجه به نژاد و صورت مان این یک امر طبیعی است که فرم های بینی مختلفی داشته باشیم. زیبایی شناختی بینی هم سلیقه ای است. برخی بینی های کوچک و باریک را می پسندند و برخی ها بینی های بلند و عقابی را. اما از چندی به این سو است که بسیاری ها بینی های باریک و نسبتا کوچک تر را زیبا تر می دانند.

به هر حال، بیایید ببینم فرم بینی ما در مورد شخصیت مان چه چیزی را افشا می کند. در واقع ما درگیر این نکته هستیم که آیا تیپ های بینی می توانند رابطه ای با شخصیت ما داشته باشند. یکی از روان شناسان با بررسی 130 فرد مختلف، اطلاعات جالبی در اختیار ما قرار داد. دوستان ما در بخش تفریح و سرگرمی خبرنامه، عاشق انجام این نوع تست های شخصیتی هستند؛ به خصوص این تست شخصیت شناسی با بینی !

به خاطر داشته باشید که این تست ها، به صورت کامل نه کاملاً درست هستند و نه کاملاً غلط. شناخت انسان به آسانی نیست. آیا آماده هستید که بفهمید بینی شما در مورد شما چه می گوید؟

1. بینی رومی

تست شخصیت شناسی با بینی

افرادی که فرم بینی اشان رومی است، یعنی نوع بینی دراز دارند، با نوک شیب دار به سمت پایین، شجاع هستند و توانایی تصمیم گیری و تفکر روشن در زندگی را دارا هستند. آنها همچنین افرادی بسیار جاه طلب هستند که عاشق یک چالش خوبند. برای آنها کاملاً طبیعی است که وقتی به میانسالی می رسند پیشرفت کنند.

بیشتر بخوانید:شخصیت شناسی از طریق تحلیل نقاشی: نقاشی شما شخصیت شما را فاش می کند!

2. تست شخصیت شناسی با بینی؛ بینی کوتاه

بینی کوتاه

بینی کوتاه معمولا در افرادی دیده می شود که اعتماد به نفس پایینی دارند. آنها اغلب نظراتی را بیان می کنند که قطعی نیستند یا بسیار محدود هستند. آنها عشق خاصی به آزادی دارند اما می توانند حسادت هم داشته باشند.

بیشتر بخوانید: تست ترس های ضمیر ناخودآگاه: تصویر تشخیصی عمیق ترین ترس شما را آشکار کند!

3. بینی عقابی

تست شخصیت شناسی با بینی

بینی عقابی فرد اغلب نشان می دهد که او یک فرد استراتژیک است. همچنین نشانه فردی است که کارآفرین است و انگیزه ذهنی زیادی دارد و همچنین استقامت زیادی دارد.

بیشتر بخوانید: تست شخصیت سرگرم کننده:مسیر انتخابی، جزئیات ضمیر ناخودآگاه شما را فاش می کند!

4. بینی صاف

بینی صاف

کسانی که این نوع بینی کوچک دارند، با نوک آن به سمت بالا که اغلب سوراخ‌های بینی نمایان است، برایشان رسیدن به بلوغ روحی و جسمی دشوار است. آنها ادعا می کنند که در مورد جهان و همه نوع مردم آگاه هستند، در حالی که چنین نیست. در واقع آنها افراد بی خیالی هستند، که گاهی اوقات همین بی خیالی، آنها را در تنگنا قرار می دهد.

بیشتر بخوانید: تست هوش هیجانی: آنچه در تصویر می‌بینید، میزان هوش هیجانی شما را فاش می‌کند!

5. تست شخصیت شناسی با بینی؛ بینی آسمانی

بینی آسمانی

بینی به اصطلاح آسمانی شبیه بینی صاف است. با این حال، نوک آن عمودی و گرد است. اغلب به این معنی است که افرادی که آن را دارند، عمل گرا، قابل اعتماد و متعادل هستند.

بیشتر بخوانید: تست شخصیت تصویری:پاسخ شما نشان می دهد که دیگران شما را چگونه می بینند

6. بینی یونانی

بینی یونانی

افرادی که بینی‌های صافی دارند، به وضوح فکر می‌کنند و مدارا می‌کنند. آنها در کاری که قصد انجام آن را دارند پشتکار دارند و قابل اعتماد به حساب می آیند. آنها ممکن است در مورد هنر علاقمندی های داشته باشند. مردان دارای این فرم بینی معمولاً علاقه دارند تا در رسانه ها کار کرده، مشاغل را اداره کنند یا خود را وقف هنر کنند. اما زنان دارای این فرم بینی معمولاً به عنوان منشی شخصی یا مدل، خوداشتغال هستند.

بیشتر بخوانید:تست شخصیت با سطل زباله: پاسخ شما آنچه را که پنهان می کنید، فاش می کند!

7. بینی قلاب دار

بینی قلاب دار

بینی قلابی در افرادی که آرزوی موفقیت دارند رایج است. زنانی که بینی قلابی دارند می توانند در آموزش عالی باشند و ممکن است غریزه قوی برای یافتن فرصت های تجاری خوب ایجاد کنند.

بیشتر بخوانید: تست شخصیت مثلث: مثلث انتخابی شما، ویژگی‌های اصلی تان را آشکار می‌کند!

8.تست شخصیت شناسی با بینی؛ بینی گوشتی

بینی گوشتی

این نوعی از بینی که بیشتر در مردان یافت می شود. افرادی که بینی گوشتی دارند معمولا سخاوتمند، احساساتی و حساس هستند، اما در عین حال محتاط هستند، زیرا از حدس و گمان خوششان نمی آید. در زندگی خصوصی خود حاضرند به دیگران کمک کنند. زنان دارای این نوع بینی می توانند مهارت های زیادی در زمینه اقتصاد خانگی و سایر زمینه های مرتبط مانند مدیریت هتل داشته باشند.

بیشتر بخوانید: آنچه در تصویر می بینید، نقطه ضعف شما را در زبان عشق فاش می کند!

9. بینی نامنظم

بینی نامنظم

یک بینی نامنظم نماد یک شخصیت تئوریک قوی و سرسخت است، اما در واقع، این چیزی بیش از یک نما نیست. وقتی از آن نقطه عبور کردید، افرادی که بینی نامنظم دارند معمولاً بسیار سخاوتمند هستند.

بیشتر بخوانید: تست بینایی سنجی: این تست را انجام دهید تا قدرت بینایی خود را تشخیص دهید!

10. تست شخصیت شناسی با بینی؛ بینی صاف

بینی صاف

بینی صاف نشان می دهد که افراد انواع مختلفی از مهارت ها را دارند و آنها عاشق تفریح ​​هستند. حتی اگر آنها را به خوبی نمی شناسید، به نظر می رسد دیدگاه بدبینانه خاصی به زندگی دارند.

بیشتر بخوانید: تست شخصیت رابطه: تشخیص اولین تصویر، ضعفتان را در روابط عاطفی مشخص می کند!

11. بینی باریک

بینی باریک

افرادی که بینی باریک دارند نشان دهنده اعتماد به نفس هستند. آنها معمولاً لجباز و آسیب پذیر هستند و علاقه خاصی به مسائل معنوی دارند.

بیشتر بخوانید: تست هوش با فنجان: با دقت به تصویر نگاه کنید و بگوئید کدام فنجان اول پر می‌شود؟

12. بالا بینی

بالا بینی

افرادی که این شکل بینی را دارند معمولاً درک وسیعی از هنر و زیبایی شناسی دارند. آن‌ها روح‌هایی مغرور اما بی‌قرار هستند که از زمانی که می‌توانند در تنهایی صرف کنند، قدردانی می‌کنند.

فرم بینی شما کدامیک از موارد بالاست. آیا ترجیح می دهید بینی متفاوتی داشته باشید؟ و اگر بله کدام یک؟

بیشتر بخوانید: این تست زندگی عاشقانه و نگرش شما به روابط عاطفی را آشکار می کند

بیشتر بخوانید: زبان بدن دروغگو : ۲۰ نشانه که یک نفر به شما دروغ می‌گوید

چقدر این پست مفید بود؟

روی یک ستاره کلیک کنید تا به آن امتیاز دهید!

میانگین امتیاز 5 / 5. تعداد آرا: 1

تا الان رای نیامده! اولین نفری باشید که به این پست امتیاز می دهید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *