فال هفته فال هفتگی نشانه های زودیاک فال هفتگی هفته دوم مرداد

علاقمندی به دانش و آگاهی نسبت به اتفاقات روزهای پیش رو چیزی است که قدمت آن به روزگار بسیار دور و انسانهای گذشته برمی‌گردد. انسانها از ابتدای تاریخ بشریت علاقمند به آینده نگری بوده اند و به دنبال این هستند که بدانند در آینده برای آنها چه اتفاقی خواهد افتاد. از این رو علوم مختلف ستاره شناسی و ماورالطبیعه همواره جایگاه محکمی بین افراد در فرهنگهای مختلف سراسر کره زمین داشته است. امیدواری و نوید روزهای خوب و تشویق به کوشش و دوری از انرژی منفی همواره نکته ای است که باید در مطالعه‌ی انواع طالع‌بینی و فال های روزانه و هفتگی و سالیانه به آن توجه داشت اما نکته مهمتر این است که همواره باید به انواع مختلف فال به چشم تفریح و سرگرمی نگریست و آن را جایگزین فعالیت و تلاش در جاده‌ی واقعی زندگی نکرد. در ادامه با بخش سرگرمی خبرنامه همراه باشید تا فال هفته را براساس ماه های مختلف تولد بخوانید.

فال هفته متولدین فرودین

با فردی مشکل دارید و دلخوری بین شما وجود دارد اما در فال شما آشتی دیده میشود. یک فردی سر راه شما قرار میگیرد که ممکن است آشنایی جدید باشد که ارتباط شما با او برقرار میشود اما این ارتباط به زودی قطع خواهد شد و فایده ای برای شما نخواهد داشت. حرف و سخن زیادی پشت سر شما هست. متاهل های متولد فروردین اگر به جدایی فکر میکنند این جدایی به زودی اتفاق خواهد افتاد. آن دسته از متولدین قوچ که احساس تنهایی شدید دارند به زودی از تنهایی در میآیند و ایام به کامشان خواهد شد. یک اتفاقات بسیار مثبت برای شما رخ می دهد که روی زندگی و آینده شما تاثیر مثبت بسیار زیادی دارد. یک علاقه برای شما دیده میشود که احساسی است که فردی دارید و این دوست داشتن دوطرفه است. به زودی جابجایی دارید که مثبت است. حالا ممکن است جابجایی از منزلی به منزل دیگر یا شهری به شهر دیگر یا حتی از کشوری به کشور دیگر باشد.

فال هفته متولدین اردیبهشت

ضرر و زیان های مالی که به شما وارد شده به زودی رفع خواهد شد. یک سری رازها برای شما فاش خواهد شد و اگر درگیر محکمه و قانون هستید به زودی به یاری خدای بزرگ برای شما حل و فصل و رفع خواهد شد. به یک مهمانی یا دورهمی دعوت می شوید که برای شما خوشحالی دارد. اراده شما بسیار محکم است. قویتر باشید. برنامه مهاجرتی که در سر دارید به زودی رخ خواهد داد فقط اعتماد به نفس خود را بالا ببرید. سعی کنید سیاست داشته باشید. این روزها دیدارها و ملاقات های خوبی خواهید داشت که هم از لحاظ مالی و هم کاری استرس شما را از بین میبرد. مشکل جسمی اگر داشته اید به زودی رفع خواهد شد.

فال هفته متولدین خرداد

قصد سرمایه گذاری مالی دارید یا در فکر شراکت هستید که این کار انجام خواهد شد و گره های زندگی شما باز میشود و این خواست خداوند بزرگ است. اگر درگیر یک مال ارثی هستید یک دعوای فامیلی دیده میشود که مخالفانی هستند که میخواهند این منفعت مالی به شما نرسد. برخی افراد در اقوام شما به دنبال جادو و دعا برای ناکامی شما هستند اما با توکل به خدا درهای بسته برای شما باز میشود. اگر سن شما 30 به بالاست منتظر اتفاقات بسیار خوش این روزها باشید و گویا زندگیتان روی غلطک می افتد. یک سفر هواییهم برای شما دیده میشود که غیرمنتظره است و بسیار خوشگذرانی خواهید کرد. نگران دعواها و کدورت ها نباشید به امید خدای یکتا به زودی حل خواهد شد.

فال هفته متولدین تیر

از یکی از دوستان قدیم یتان دعوت به یک مهمانی بریا شما دیده میشود که روزهای پرخاطره ای برایتان دیده میشود. یک فرد دم بخت اطرافتان دارید که ازدواج میکند و باعث خوشحالی شما میشود. سفر راه دور برایتان دیده میشود. در ناحیه پا اگر دچار درد و ناراحتی هستید ممکن است نیاز به پزشک داشته باشید. یک نفر که با شما دشمنی و خصومت شدید دارد را پشت سر میگذارید و او جواب بدی هایش را میگیرد. مشکل شما باز میوشد اگر پشتکارتان را زیاد کنید. آن دسته از تیرماهی ها که به دنبال وام یا طلب وصولشان هستند روزهای پراسترسی را میگذرانند اما به زودی همه چیز درست میشود. مهاجرت همراه با خنده و شادی برای شما دیده میشود که صدردصد به نفع شما است.

فال هفته متولدین مرداد

فاصله و دوری از شخصی دارید که بعضی وقتها اشک شما را در میآورد. این فرد دوباره به شما نزدیک میشود و نگران نباشید. خوش قلب و مهربان هستید و چوب مهربانی خود را میخورید. به زودی دست افرادی که مدام به شما دروغ میگویند یا خیانت میکنند برایتان باز میشود. تلفنی به شما میشود که باعث تعجب و هیجان تان خواهد شد. راه هایی برای شما باز میشود که از طرف خداست و اصلا باورتان نمیشود. به یک مراسم خوشی مثل نامزدی/بله برون/عروسی دعوت میشوید . کسی که با شما ارتباط عاطفی دارد مشغول حفظ ظاهر است و میخواهد در رفتارش تجدید نظر کند و از این وضع خودش را خلاص کند مواظب افراد دور و برتان باشید و رفتارتان را با آنها تنظیم کنید.

فال هفته متولدین شهریور

یک آموزش برایتان دیده میشود. هرچه که هست عالی است و یک مدرک برایتان دیده میشود که در آینده برای شما منبع مالی است. وسایل زیادی معامله میکنید/ میخرید و میفروشید که برایتان بسیار مثبت افتاده است. یک خبر خوب در این ماه جدید می شنوید . شما اهمیت زیادی به حرفهای دور و بری هایتان می دهید که اصلا نباید اینطور باشد و نباید به آنها توجه کنید دو سری مهمان به منزلتان می آیند که بسیار شادی آور است. اگر طلب مالی دارید به زودی وصول میشود. چند هدیه هم برایتان آورده میشود که شاید سوغاتی باشد و شما را بسیار خوشحال میکند. یک فردی در زمینه کاری و مالی به شما قولی داده است که نباید زیاد روی قول او حساب کنید. به لحاظ سفر فعلا برای شما بسته است اما تا چندماه آینده برای شما باز میشود.

فال هفته متولدین مهر

برای مهرماهی ها خطر دزدی دیده میشود که باید روی وسایل شخصی تان بسیار دقت کنید. به زودی به یکی از خواسته ها و آرزوهایتان میرسید که گرهی از زندگیتان گشوده میشود. برگ برنده دست شما است و به هدفتان میرسید. دورهمی و جشن برایتان دیده میشود که بسیار خاطره ساز است. یک جایی می روید که غیرمنتظره است و برنامه ای برایش نداشته اید اما با خوشحالی و شادی همراه است. جابجایی از یک منزل به منزل دیگر یا از شهری به شهر دیگر برایتان دیده میشود که بسیار مثبت است. اگر تنها هستید به زودی با فردی آشنا میشوید که عشق  و محبت دیده میشود پس باید خیلی دقت کنید. امضای یک سند برایتان دیده میشود که مدتها منتظرش بودید و برایتان خیر و خوب است. یک خبر فوت و درگذشت میشنوید. از ناحیه سینه برایتان درد دیده میشود که ممکن است سرماخوردگی باشد مراقب سلامتی تان باشید.

فال هفته متولدین آبان

تغییرات و پیشرفتهای زیادی در زندگیتان دیده میشود. چند نفر به دیدار شما میآیند که خوشحالی در فضای خانه تان موج میزند. انرژی مثبت زیادی اطراف شما دیده میشود. شانس به شما رو کرده است و ایده های فوق العاده ای به ذهن شما میرسد که زندگیتان را دچار تغییرو تحولات مثبت میکند. اگر بیماری داشتید شفا روی بیماری شما دیده میشود. فرد خاصی مشغول سرک کشیدن در زندگی شما است که ناراحتی برایتان ایجاد میکند. صدقه دهید تا رفع بلا شود. پیشرف و موفقیت و حل مشکلات مالی برایتان دیده میشود که شما دعاگوی کسی میشوید که این راه خوشبختی را برایتان گشوده است.

فال هفته متولدین آذر

هر مشکلی که سر راه شما سبز شده است حل میکنید. بسیار هیجان زده میشوید از اخباری که در این ماه می شنوید. بخت با شما یار است. به زودی در راه خوشبختی قدم میگذارید و چند پول پشت سر هم برایتان دیده میشود. اگر به دنبال گرفتن مدرکی بوده اید این به زودی میسر میشود. موفقیت جدیدی در زندگیتان دیده میشود. برگ برنده دست شما است. اندکی پرتوقع هستید که سعی کنید اینقدر از زندگی شکایت نکنید. در اوایل سال جدید برای شما ساخت و ساز دیده میشود که پر از استرس است اما آینده را برای شما میسازد. در روزی برای شما باز است.

فال هفته متولدین دی

برای شما مهاجرت دیده میشود برای شما تغییر مکان زندگی دیده میشود. ممکن است دردسرهایی به همراه داشته باشد اما در نهایت مثبت است. برای شما زندگی تغییرات اساسی دارد. ممکن است تغییر روی ظاهرتان هم باشد مثل مو کاشتن/بوتاکس یا جراحی بینی یا هر چیز دیگری که ظاهرتان را خیلی تغییر میدهد و حسود و دشمن به شما حسادت میکنند. یکی از آشناسان تان ازدواج و نامزدی دارد. سال جدید برایتان بسیار خوب و پر از آرامش و شادی است.

فال هفته متولدین بهمن

بستگی و ناراحتی که در زندگیتان بوده برطرف خواهد شد. سفر خارج از کشور داردی. روبوسی و شادی دیده میشود. هدیه و سوغاتی دیده میشود. اگر قبلا شکست عشقی داشتید الان همه چیز جبران میشود. مسیر موفقیت برایتان باز است و سربلندی دیده میشود. به یک جای مقدس میروید و دلتان باز میشود که باید نذرتان هم ادا کنید. دور و برتان حسود زیاد است مراقبشان باشید. جابجایی شهری و کشوری برایتان دیده میشود که نیاز به تلاش زیاد دارد. دو نفر در این مسیر به شما بسیار کمک میکنند. اگر با فرد جدید آشنا شدید بسیار خوب و مبارک است.

فال هفته متولدین اسفند

چند خبر غیرمنتظره برایتان دیده میشود. موضوعاتی که الان فکرتان را درگیر کرده به زودی رفع خواهد شد. به یکی از رویاها و آرزوهایتان بعد از سالها میرسید. از چند غم و غصه خلاص میشوید. به گذشته فکر نکنید. اگر مشکلات مالی داشتید به زودی رفع میشد. یک آشتی یا روبوسی برایتان دیده میشود. در ماه اول سال جدید اتفاقات شادی دارید به یک جای جدید می روید که آرامش زیادی برایتان دارد.

چقدر این پست مفید بود؟

روی یک ستاره کلیک کنید تا به آن امتیاز دهید!

میانگین امتیاز 0 / 5. تعداد آرا: 0

تا الان رای نیامده! اولین نفری باشید که به این پست امتیاز می دهید.