دلایل نفرت زنان از یکدیگر

حتما در جمع زنان قرار گرفته‌اید، جمعی که در آن زنان بیشتر از هر چیزی به فکر غذایی که می‌خورند هستند. تا مبادا چاق شوند یا به دنبال ظاهری زیبا می‌گردند تا با دیگر زنان رقابت کنند. و این داستان ادامه دارد. در این مطلب ما به ویژگی هایی در زنان می‌پردازیم. که هر ترکیبی از این ویژگی ها یا حتی سه مورد از این ویژگی می تواند شما را تهدیدی مضاعف برای شخص دیگری کند. اگر همه این ویژگی ها را دارید، حتی ممکن است از شما متنفر نیز باشند! خنده دار است اما بیایید نگاهی دقیق تر به این 9 ویژگی که می تواند حسادت را برانگیزد و دلایل نفرت زنان از یکدیگر نگاهی بیندازیم.

مطلب مرتبط: ۱۰ ویژگی زنان خطرناک برای ازدواج و دوستی که اصلا نباید نزدیکشان شوید

از دلایل دلایل نفرت زنان از یکدیگر؛ شما زیبا هستید

چه باور داشته باشید که زیبا هستید یا نه. اگر سایر زنان اطرافتان فکر می‌کنند که از آن‌ها زیباتر هستید، ممکن برای برقراری ارتباط با آن‌ها مشکل داشته باشید. افراد در هر سن، تیپ بدنی یا اندازه می‌توانند نسبت به ظاهر خود مطمئن یا نامطمئن باشند. اگر کسی احساس کند که ظاهرش با استانداردهای زیبایی اجتماعی برابر نیست. ممکن این حس نارضایتی از خود را به افرادی که بیشتر با استانداردها منطبق هستند نشان دهند. این امکان وجود دارد که زنان دیگر از زیبایی شما احساس خطر کنند. و تنها حضور شما باعث شود آن‌ها احساس بدی داشته باشند. اگر مجرد باشند، ممکن است شما را به عنوان رقیب برای شرکای عاشقانه شان ببینند. اگر هم متاهل، ممکن شما را به عنوان یک وسوسه گر وسوسه انگیز ببینند که قصد دزدیدن همسرشان را دارد.

یک نصیحت

برای زیبایی خود کار زیادی نمی‌توانید انجام دهید تا ظاهر خود را تغییر دهید. فقط می‌توانید سعی کنید ویژگی های جذاب خود را کم اهمیت جلوه دهید. اما در نهایت، مجبور نیستید ویژگی‌های خوب خود را پنهان کنید تا حس نارضایتی‌ دیگران را کاهش دهید. اگر به نظر می‌رسد افراد ظاهر شما را تهدیدی برای خود می‌دانند، بهتر است خیلی صمیمانه از ظاهر آنان تعریف کنید. این گونه کمک می‌کنید تا اعتماد بنفس بیشتری به آن ها بدهید. خیلی به خودتان سخت نگیرید، خودتان را تحقیر نکنید بلکه با خود مهربان باشید. اگر دیگران بدانند که شما در مورد ظاهر و زیبایی خود نمی‌دانید، همچنان با شما خصمانه رفتار می‌شود. پس مراقب باشید.

پیشنهاد می‌شود بخوانید: مرد مورد علاقه زنان؛ ۶ ویژگی مردانه که زنان در مردان می پسندند

شما باهوش هستید (از آنها بیشتر)

باهوش بودن اشکالی ندارد، اما تا زمانی که اطرافیانتان برای ترجمه جمله آخرتان به سراغ فرهنگ لغت نروند. هرچه کلماتی که به کار می برید پیچیده باشد، ممکن مخاطبان شما کمتر با شما ارتباط برقرار کنند. تا زمانی که اطرافیان خود را نشناخته‌اید، خیلی محتاط رفتار کنید. بیشتر مردم فقط می‌خواهند خوش بگذرانند. مطمئن شوید که در ارتباط خود با افراد دیگر مخاطب خوبی باشید.

یک نصیحت

افراد باهوش باید آنقدر باهوش باشند که بدانند صحبت در مورد برخی موضوعات مبهم می‌تواند برای افراد اطراف شما بیگانه باشد. لازم نیست وقتی با زنان دیگر صحبت می‌کنید خود را خنگ جلو دهید، اما اگر فرد بسیار باهوشی هستید، سعی کنید از هوش خود برای ایجاد احساس حماقت در دیگران خودداری کنید. خودنمایی نکنید یا تحقیر آمیز رفتار نکنید، اما هوش خود را نیز پنهان نکنید. خودتان باشید و اجازه دهید دیگران نیز شما را واقعی بدانند.

مطلب مرتبط: ۱۰ ویژگی یک زن عالی و جذاب برای مردان که تحقیقات روانشناختی ثابت کرده‌اند

از دلایل نفرت زنان از یکدیگر؛ دارای اخلاق کاری قوی و حرفه‌ایی هستید

فرقی نمی‌کند شما یک مادر خانه دار باشید که هر وعده غذایی را از ابتدا با مواد ارگانیک رشد کرده در باغ خود می‌پزد. یا زنی حرفه‌ای که هر کاری را فراتر از وظیفه انجام می‌دهد. رویکرد عملی شما به زندگی می‌تواند باعث شود برخی از افراد در مورد اخلاق کاری خود حس امنیت نداشته باشند. می‌دانم که احتمالاً به این فکر می‌کنید که افراد تنبل باید صحنه را رها کنند و بروند. اما متأسفانه، تنها چیزی که آن‌ها به آن میل دارند ببینند، رفتن ، شماست.

یک نصیحت

اگر به نظر می‌رسد که دستاوردها و انگیزه شما باعث می‌شود که دیگران از شما دوری کنند، سعی کنید از لاف زدن خودداری کنید. و توصیه‌های ناخواسته به افراد در مورد ابتکار یا عدم وجود آن‌ها ارائه ندهید. از اهداف خود به دوستان نزدیک و صمیمی خود که در جریان آن هستند، حرف بزنید.

مطلب مرتبط: ۸ عادت آدم هایی که مهارت اجتماعی بالا دارند

شما اعتماد به نفس دارید

مادربزرگم می‌گفت: «اگر داری، به رخ بکش!» خوب، نکن. اشکالی ندارد که خودتان را بشناسید. و کسی که هستید را دوست داشته باشید تا زمانی که نسبت به آن خودپسند نباشید. وقتی وارد اتاقی می شوید، آیا حضور شما می‌گوید: “اینجا هستم!” یا «اینجا هستی؟» برخی از افراد کم اعتماد به نفس از اعتماد دیگران احساس خطر می‌کنند. مطمئن شوید که هنگام تعامل با مردم، اعتماد به نفس دارید و مغرور نیستید.

دلایل نفرت زنان از یکدیگر و ارائه یک نصیحت

یاد بگیرید که خودتان را دوست داشته باشید. و در عین حال دیگران را دوست داشته باشید. شما می توانید بدون این که متکبر باشید، اعتماد به نفس داشته باشید و باید دوستان خود را نیز تشویق کنید که به خودشان اطمینان داشته باشند. به خاطر داشته باشید که وظیفه شما این نیست که به دیگران احساس خوبی نسبت به خودشان بدهید. شما می‌توانید حمایت کننده‌ترین و تشویق کننده‌ترین دوست باشید. و همچنان با افراد دیگری روبرو شوید که با شما طوری رفتار می‌کنند که انگار دارید کاری برای تضعیف آن‌ها انجام می دهید. بدون حس شرم از اعتماد به نفس خود. به دنبال دوستانی بگردید که بتوانند بدون انتظار درخشش کمتری از سوی شما، فرصت کمک به آن‌ها را داشته باشید.

پیشنهاد می‌شود بخوانید: ویژگی زنان باکلاس: ۱۰ خصیصه‌ای که زنان باکلاس را متمایز می کند!

شما شیک پوش هستید

برای برخی از زنان، یک جفت کفش پاشنه بلند مانند استفاده از یک جفت جوراب ماهیگیری و جوراب یک ولگرد است. نپرسید چرا. اما یک زن خوش لباس می‌تواند ترس بین همه دوستان ورزشکار خود چه باله یا تنیس ایجاد کند. شاید شما فقط دوست دارید با پوشیدن لباس بازی کنید، اما زنان ناراضی اطراف شما اهمیتی نمی‌دهند. آن‌ها انگیزه‌های شما را زیر سوال می‌برند تا زمانی که ناامنی‌شان روی شما و زندگی تان تاثیر می‌گذارد.

یک نصیحت

روش انتخاب لباس را بدانید و زیاده روی نکنید. یک خط باریک بین زرق و برق لباس شیک و یک زباله وجود دارد. لباس هایی بپوشید که به شما احساس راحتی و جذابیت می دهد. اما مراقب باشید چه جلوه‌ایی به شما می‌دهد و چه نوع لباس‌هایی برای هر موقعیت مناسب است. اگر دوستانتان از لباس‌های شما شکایت دارند، به آنچه می‌گویند و دلیل آن فکر کنید. با خیال راحت به آن ها بگویید که اگر می‌خواهند استایل جدیدی را امتحان کنند یا تغییری در ظاهر ایجاد کنند. می توانند نحوه لباس پوشیدن خود را تغییر دهند.

مطلب مرتبط: ۵ عادت که به بهبود مهارت های ارتباطی شما کمک می کنند

از دلایل نفرت زنان از یکدیگر؛ شما لاغر هستید

اگر لاغرتر از دیگران باشید، وزن شما مهم نیست. و هر چه لاغرتر باشید، راحت‌تر از میدان به در می‌شوید. نه به این دلیل که شما آنقدر کوچک هستید که نمی‌توانند شما را ببینند. بلکه آن‌ها عمداً شما را نادیده می‌گیرند. با افراد لاغر بر اساس لاغری بد رفتار نمی‌شود، اما با افراد درشت اندام بر اساس جثه و وزن قطعا بد رفتار می‌شود. در حالی که یک فرد لاغر می‌تواند درک کند که از نظر فکری، او مانند یک فرد درشت هیکل، تعصب را تجربه نخواهد کرد. یک زن با جثه بزرگ نسبت به فرد لاغر کمتر باز و دوستانه رفتار می‌کند. شاید طوری با او برخورد کرده‌اند که انگار از اهمیت کمتری برخوردار است. نخواهد به شما نزدیک شود. شاید به او بی‌احترامی کرده‌اید. یا او با احساس حسادت دست و پنجه نرم می‌کند. مهم نیست دلیل آن چیست، وزن می‌تواند بر نحوه رفتار با فرد تأثیر بگذارد.

یک نصیحت

بدانید که لاغر بودن یک امتیاز است. لازم نیست به خاطر لاغری احساس بدی داشته باشید، یا بابت آن عذرخواهی کنید. اما باید اذعان داشته باشید که با افراد (به ویژه زنان) بر اساس وزن و نوع بدنشان رفتار متفاوتی می‌شود. با همه مردم صرف نظر از ظاهرشان با احترام رفتار کنید. با افراد با هر نوع بدنی دوست شوید و با وقار و احترام رفتار کنید. اگر هنوز هم به دلیل شکل و اندازه بدنتان برای برقراری ارتباط با یک نفر تلاش می‌کنید، بدانید که گاهی اوقات نمی‌توانید با همه دوست صمیمی باشید. متأسفانه سیستم‌های اجتماعی و فرهنگی وجود دارد که موانعی بین افراد ایجاد می‌کند. با دیگران مهربانانه رفتار کنید، اما به زور شکل و اندازه خود را تغییر ندهید.

پیشنهاد می‌شود بخوانید: رژیم لاغری ۷ روزه: با این برنامه غذایی خیلی سریع چند کیلو از وزن تان را آب کنید

دارای شخصیت قوی هستید

بین قوی بودن و سرکش بودن تفاوت وجود دارد. یک فرد قوی معمولاً در مورد این که چه کسی است، مرزها و اعتقادات خود را دارد. وقتی یک زن قوی است، معمولاً نیازی به اطاعت یا تأیید هر فردی که با او در ارتباط است ندارد. و می‌تواند بپذیرد که ممکن است او و دوستانش در برخی موارد با هم اختلاف نظر داشته باشند. با این حال، یک زن زورگو در مورد همه چیز نظر دارد و معمولاً اصرار دارد که این نظر را به اشتراک بگذارد. او همیشه برای هر سوالی پاسخی دارد، فقط ممکن پاسخ مناسبی نباشد. مهم نیست که او چه اعتقادی دارد و کدام دین را دارد. زمانی که نظرات و دیدگاه های خود را به دیگران تحمیل می کند، می تواند بسیار آزاردهنده باشد. شما کدام نوع زن هستید؟

دلایل نفرت زنان از یکدیگر و ارائه یک نصیحت

اگر از آن دسته افرادی هستید که چشم انداز سیاه یا سفید را می پذیرند. سعی کنید تشخیص دهید که بیشتر نقاط جهان در سایه‌های خاکستری عمل می‌کنند. داشتن عقاید متفاوت اشکالی ندارد، اما به یاد داشته باشید که افراد دیگر ممکن است دیدگاه‌های متفاوتی داشته باشند. سعی کنید به این که دیگران روش‌های خاص خود را برای نگرش به جهان دارند، احترام بگذارید. و نظرات خود را به زور به دیگران تحمیل نکنید.

مطلب مرتبط: ۷ کاری که یک زن قوی و مستقل هرگز برای یک مرد انجام نمی دهد

شما رقابتی هستید

دختری رو میشناسی که همیشه باید برنده باشد؟ کسی که به هر جنبه ای از تعامل اجتماعی به عنوان یک رقابت نگاه می کند، و کسی که از قلب شما به عنوان قدمی برای رسیدن به اوج استفاده می کند؟ خوب، او ممکن است بازی را برنده شود، اما در این راه دوستان خود را از دست خواهد داد. و پیروزی چه فایده ای دارد وقتی کسی را ندارید که با او شریک شوید؟

یک نصیحت

اجازه ندهید احساس رقابت باعث شود که با دیگران بدرفتاری کنید و رابطه دوستی‌ با افراد بیش از حد رقابتی را حفظ کنید. حتی اگر به طور طبیعی فردی رقابتی هستید، سعی کنید تمام جنبه‌های تعاملات اجتماعی خود را به عنوان یک رقابت در نظر نگیرید. تلاش مداوم برای پیشی گرفتن از دیگران، شما را آسیب پذیر می‌کند. شاید ایده خوبی باشد که بررسی کنید چرا احساس نیاز به رقابت با دیگران دارید.

پیشنهاد می‌شود بخوانید: غالب مردان به این ۱۰ دلیل نمی‌توانند با زنان قوی کنار بیایند!

شما ثروتمند هستید

هر چه ثروتمندتر باشید، ممکن است با افراد معمولی و مشکلات آنها بی ارتباط باشید. زنان به همان اندازه که نقاط قوت خود را دارند می توانند نقاط ضعف خود را نیز داشته باشند. عمارت شما و اتومبیل های لوکس شما ممکن برای سرشناس ترین خانم ها بسیار گیرا باشد. ثروتمند بودن ممکن برخی از انواع استرس را از زندگی شما حذف کند، و برخی از افراد ممکن است از این واقعیت که شما کمتر استرس دارید، ناراحت شوند. متأسفانه، حتی اگر بتوانید ماشین خود را در گاراژ پنهان کنید، نمی توانید کیف گوچی، شلوار جین طراح یا سبک زندگی ثروتمند خود را پنهان کنید. پول آن را به نمایش می‌گذارد، و در این مورد ممکن است بگوید: “من برای تو خیلی خوبم.”

دلایل نفرت زنان از یکدیگر و ارائه یک نصیحت دیگر

ثروت خود را به رخ نکشید یا در مورد موهبت های مالی که از آن برخوردارید، لاف نزنید. هیچ کس از لاف زن خوشش نمی آید و دوستی با کسی که از ثروت خود برای ایجاد حس حسادت در دیگران استفاده کند، سخت است. سعی کنید در مورد سرمایه خود محتاطانه رفتار کنید – به خصوص اگر دوستانتان سابقه مالی مشابه شما ندارند.

چقدر این پست مفید بود؟

روی یک ستاره کلیک کنید تا به آن امتیاز دهید!

میانگین امتیاز 0 / 5. تعداد آرا: 0

تا الان رای نیامده! اولین نفری باشید که به این پست امتیاز می دهید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *