تست خودیابی

روانشناسان در تلاشند تا درک کنند که چگونه شخصیت رشد می کند و چگونه بر نحوه تفکر و رفتار ما تأثیر می گذارد. این حوزه روانشناسی درصدد درک شخصیت و چگونگی تفاوت آن در افراد و همچنین چگونگی شباهت افراد از نظر شخصیت است. بخش تفریح و سرگرمی خبرنامه امروز یک آزمون جالب شخصیت شناسی تحت عنوان تست خودیابی را ارائه کرده است که روان شناسان از آن به عنوان یک بازی خودیابی هم یاد می کنند. پاراگراف را با دقت بخوانید و اولین پاسخی که به ذهنتان می رسد را بدهید.

محتوای تست خودیابی

یک روز ناگهان یک پرنده آبی وارد خانه شما می شود و نمی تواند بیرون برود. شما پرنده را گرفته و درون قفس می اندازید. چیزی در این پرنده نظر شما را جذب می کند و تصمیم می گیرید برای همیشه از آن نگهداری کنید. یک روز می گذرد. صبح که از خواب بر می خیزید می بینید که رنگ پرنده از آبی به زرد تغییر کرده است. این مسئله باعث تعجب شما می شود! این پرنده خاص روز بعد دوباره تغییر رنگ می دهد. تا صبح روز سوم قرمز روشن و در روز چهارم کاملاً سیاه می شود.به این ترتیب فکر می کنید وقتی روز پنجم از خواب بیدار می شوید پرنده چه رنگی است؟

بیشتر بخوانید: تست شخصیت شناسی براساس رنگ درخت: درباره شخصیت خود اطلاعات کسب کنید

پاسخ هایی که می توانید اتخاب کنید

1 – تغییر رنگ نمی دهد و سیاه می ماند.

2 – به رنگ آبی اصلی خود تغییر می کند.

3 – سفید می شود.

4 – رنگ آن طلایی می شود.

بیشتر بخوانید: تست ساده نیاز سنجی:آزمونی که نشان می دهد در زندگی به چه چیزی بیشتر نیاز دارید؟

تحلیل روانشناختی تست خودیابی:

به نظر می رسد پرنده ای که به اتاق شما پرواز می کند نماد خوش شانسی است. اما ناگهان تغییر رنگ می دهد و شما را نگران می کند که این شادی زیاد دوام نیاورد. واکنش شما به این موقعیت نشان دهنده واکنش شما به چالش ها و عدم قطعیت های زندگی واقعی است.

بیشتر بخوانید: تست شخصیت با کلید: انتخاب کلید دلخواه از شخصیت پنهان شما می گوید!

پاسخ شماره 1:

  1. کسانی که می گویند رنگ پرنده تغییر نمی کند و سیاه می ماند بدبین هستند:

آیا فکر می کنید زمانی که وضعیت بدتر می شود، هرگز بهتر نمی شود و همیشه همینطور خواهد ماند؟ شاید باید بیشتر فکر کنید. اگر این بدترین حالت است، دیگر از این بدتر نمی تواند شود. به یاد داشته باشید، هیچ بارانی نیست که هرگز متوقف نشود، و حتی در تاریک ترین شب، خورشید همیشه طلوع می کند.

بیشتر بخوانید: تست شخصیت شناسی با کمک بازو: روی هم گذاشتن بازوها از شخصیت شما می گوید

شماره 2

  1. کسانی که می گویند پرنده دوباره آبی شده است خوش بین هستند:

شما معتقدید که زندگی آمیخته ای از خیر و شر است و می دانید که با مبارزه با حقیقت، چیزی به دست نمی آید. شما بدبختی را با آرامش می پذیرید و اجازه می دهید همه چیز بدون استرس یا نگرانی مسیر خود را طی کند. این به شما امکان می دهد به جای کشیده شدن روی امواج بدشانسی، با آنها سفر کنید.

بیشتر بخوانید: ابتدا کدام شخص دچار حادثه می‌شود؟ پاسختان شخصیت شما را فاش می‌کند!

شماره 3

  1. کسانی که می گویند پرنده سفید شده است کسانی هستند که می توانند با آرامش و قاطعیت تحت فشار عمل کنند:

حتی در بدترین شرایط، زمان را با نگرانی یا بلاتکلیفی تلف نمی کنید. اگر اوضاع خیلی بد شد، ضررهای خود را کنار می گذارید و مسیر جدیدی را برای هدف خود انتخاب می کنید، بدون اینکه در باتلاق غم و اندوه بی مورد فرو بروید. این نگرش ارادی تضمین می کند که تجارت شما همیشه خوب پیش می رود.

بیشتر بخوانید: تست شخصیت با خطوط: انتخاب تصویر نشان می دهد که دیگران چگونه شما را می شناسند

شماره 4

  1. کسانی که می گویند پرنده طلایی شده است نترسند:

شما معنی ظلم را نمی دانید. برای شما هر موقعیت بدی یک فرصت است. شما را می توان با ناپلئون مقایسه کرد. خودش گفت؛ “غیر ممکن: این کلمه فرانسوی نیست.” اما اجازه ندهید اعتماد به نفس بی حد و حصر شما را غافلگیر کند. مرز بین نترس و دیوانه بسیار کم است.

بیشتر بخوانید: نوع راه رفتن شما از شخصیت تان چه می گوید؟

چقدر این پست مفید بود؟

روی یک ستاره کلیک کنید تا به آن امتیاز دهید!

میانگین امتیاز 3.5 / 5. تعداد آرا: 2

تا الان رای نیامده! اولین نفری باشید که به این پست امتیاز می دهید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *